Portfolio

koncert ringier axel springer polska

Nasze portfolio prezentuje zestawienie niezwykłych wydarzeń, które tworzymy z pasją i precyzją od ponad 16 lat. Zanurzysz się w świat wyjątkowych eventów, które zrealizowaliśmy dla kluczowych firm i marek w Polsce i za granicą.

Od spektakularnych gal firmowych i ekscytujących wydarzeń plenerowych, po kameralne spotkania biznesowe, oferujemy pełen zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i celów każdej firmy.

Dołącz do grona firm, które osiągają sukces poprzez tworzenie niezapomnianych biznesowych doświadczeń razem z nami! 

Integracja firmowa Bossa Nova Events

Integracja firmowa Sunly x Alseva 

Event firmowy Sunly x Alseva to pierwsza integracja pracowników połączonych firm. Stworzyliśmy kompleksowe wydarzenie, które pozwoliło zbudować trwałe relacje między pracownikami obu organizacji i przekazać najważniejszych założeń strategicznych firmy.

zobacz więcej
Kappahl - event Creative Brand Stories

Wydarzenie “Kappahl 4 Senses”

“Kappahl 4 Senses” to koncepcja wydarzenia stworzona na bazie czterech zmysłów: wzroku, smaku, zapachu i dotyku. Naszym zadaniem było skupienie się na tym, co dobre dla ciała, umysłu i duszy. Tworząc od początku wydarzenia drogę uczestnika. Event skupił się na idei selfcare i mindfulness, łącząc je z doświadczeniami związanymi z najnowszą kolekcją.

zobacz więcej
gala jubileuszowa

Gala jubileuszowa – 20-lecie hotelu Courtyard by Marriott

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia. Motywem przewodnim gali jubileuszowej był „Courtyard Garden”, czyli magiczny ogród doświadczeń gości obiektu. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości.

zobacz więcej
1 2 9