Portfolio

koncert ringier axel springer polska

Nasze portfolio prezentuje zestawienie niezwykłych wydarzeń, które tworzymy z pasją i precyzją od ponad 16 lat. Zanurzysz się w świat wyjątkowych eventów, które zrealizowaliśmy dla kluczowych firm i marek w Polsce i za granicą.

Od spektakularnych gal firmowych i ekscytujących wydarzeń plenerowych, po kameralne spotkania biznesowe, oferujemy pełen zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i celów każdej firmy.

Dołącz do grona firm, które osiągają sukces poprzez tworzenie niezapomnianych biznesowych doświadczeń razem z nami! 

Jubileusz 20-lecia Tectum Group Polska - Creative Brand Stories

Jubileusz 20-lecia firmy Tectum Group Polska

Event „RAZEM POD NASZYM DACHEM” był nie tylko celebracją jubileuszu 20-letniej historii firmy Tectum, ale także świętowaniem nowego początku w nowej siedzibie. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, udało się stworzyć niezapomniane doświadczenie pełne emocji, które z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich gości.

zobacz więcej
firmowy event integracyjny Mionetto - Bossa Nova Events

Firmowy event integracyjny Mionetto

W dniach 4-6 marca zorganizowaliśmy dla firmy Henkell-Freixenet Polska coroczny firmowy event integracyjny w malowniczym Zakopanem. Event firmowy, pod hasłem „Droga na szczyt”, ukazał ważność celebracji sukcesów i ciągłego rozwoju każdego członka zespołu, jednocześnie zapowiadając kolejne inspirujące inicjatywy firmy.

zobacz więcej
Kappahl - event Creative Brand Stories

Wydarzenie “Kappahl 4 Senses”

“Kappahl 4 Senses” to koncepcja wydarzenia stworzona na bazie czterech zmysłów: wzroku, smaku, zapachu i dotyku. Naszym zadaniem było skupienie się na tym, co dobre dla ciała, umysłu i duszy. Tworząc od początku wydarzenia drogę uczestnika. Event skupił się na idei selfcare i mindfulness, łącząc je z doświadczeniami związanymi z najnowszą kolekcją.

zobacz więcej
1 2 10