Event Herbalife Extravaganza 2023 - Bossa Nova Events

Herbalife 2023 – Europe & Africa Extravaganza

Strona główna Portfolio Herbalife 2023 – Europe & Africa Extravaganza

Niezapomniana atmosfera i zadowolenie uczestników – sukces eventu marki Herbalife

Wrzesień to bardzo gorący okres w branży eventowej. Również dla naszej agencji był bardzo wymagający, kreatywny i owocny w realizację. W ramach wydarzenia Europe & Africa Extravaganza Herbalife 2023 zorganizowaliśmy z sukcesem cztery wydarzenia: PT Dinner, FIT HOUR, 5 DIAMOND DINNER oraz PRE SHOW, kładąc nacisk na integrację i celebrację. Europe & Africa Extravaganza to wyjątkowe coroczne wydarzenie w regionie EMEA, które zainaugurowało swoją pierwszą edycję w Polsce, przyciągając około 15 tysięcy dystrybutorów z 52 krajów. Przez cztery dni, uczestnicy brali udział w szkoleniach biznesowych i produktowych, motywacyjnych spotkaniach, świętowaniu sukcesów oraz w poszukiwaniu inspiracji i rozrywki. 

Każde z czterech wydarzeń organizowanych przez Bossa Nova Events zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić uczestnikom wyjątkowe doświadczenia VIP. Od luksusowej kolacji w historycznej Starej Zajezdni, przez grupowe ćwiczenia na świeżym powietrzu z udziałem 5000 osób, i ekskluzywną kolację VIP w malowniczej kopalni soli w Wieliczce, aż do kreatywnie przekształconego PRE SHOW w TAURON Arena Kraków w obliczu niepogody.  Projekty realizowaliśmy z myślą o najwyższych standardach i szczegółach, co zaowocowało niezapomnianą atmosferą i zadowoleniem uczestników, wzmacniając cele edukacyjne i motywacyjne wydarzenia.

Przygotowania do eventu rozpoczęły się dla naszej agencji już w marcu 2023, skupiając się na stworzeniu niezapomnianych, VIP-owskich momentów. Dzięki dokładnemu planowaniu każdego elementu, zapewniliśmy maksymalny komfort i wyjątkowość doświadczeń dla uczestników oraz klienta. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów pobudzania zaangażowania, rozwijania kompetencji, poprawy komunikacji poprzez porządną dawkę angażujących aktywności, ciekawych motywów przewodnich i dostosowanych do grupy docelowej przestrzeni. Podczas każdej realizacji dostarczamy uczestnikom dawkę pozytywnej energii i niezapomnianych przeżyć – najważniejszy jest dla nas uczestnik eventu! Realizacja tych czterech wymagających eventów to przykład na zrozumienie briefu Klienta i partnerstwo w działaniach na poziomie kreacji, realizacji i produkcji.

Trzy dni pełne eventowych, unikalnych emocji – podsumowanie

Cztery wydarzenia  Europe & Africa Extravaganza Herbalife 2023 zorganizowane przez Bossa Nova Events:

– 21 września 2023, PRESIDENT’S TEAM DINNER, Stara Zajezdnia w Krakowie, z udziałem 600 osób. Event zainspirowany był stylem retro show bar i konceptem barów Speakeasy (czerwony dywan, teatralne kurtyny, specjalnie zaprojektowany retro ticket office wydający bilety-menu kolacji, a także aranżacja wnętrza i fotospoty
z detalami z epoki). Starannie zaplanowaliśmy ścieżkę przejścia przez event, od dekoracji aż po repertuar, co zagwarantowało niezapomniane wrażenia i podróż w czasie.

– 22 września 2023, FIT HOUR, na zielonym terenie przy TAURON Arena Kraków, z udziałem 5000 osób. FIT HOUR było wydarzeniem skupiającym się na wspólnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu i należy podkreślić, że taka forma została zrealizowana po raz pierwszy. Ponad 5000 osób zebrało, aby wspólnie trenować i integrować się, co stanowiło doskonałą okazję do wyładowania sportowych emocji po godzinach spędzonych na prelekcjach.

– 22.09.2023, kolacja 5 DIAMOND DINNER w podziemiach kopalni soli w Wieliczce dla 25 szczególnych gości VIP. Zorganizowaliśmy wieczór dedykowany blaskowi i wyjątkowości. Event był inspiracją blasku diamentów/kryształów.

-23.09.2023, PRE SHOW na terenie zielonym przy TAURON Arena Kraków, 2200 osób. Wydarzenie łączyło elementy festiwalu muzycznego z unikalną aranżacją przestrzeni, tworząc niezapomnianą atmosferę dla uczestników.

Angażujące firmowe eventy w Bossa Nova Events

Całość projektu ukazała  jak ważne w celebrowaniu i integracji są atmosfera i doświadczenie uczestnika. Każdy element eventu, od scenografii po personalizowane atrakcje, był zaprojektowany tak, aby maksymalizować zaangażowanie i uczestnictwo. Wreszcie, Extravaganza Reimagined jest przykładem, jak eventy mogą służyć jako siła napędowa do budowania wspólnoty i wspólnego celebrowania osiągnięć.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy i zaproponujemy unikatowe rozwiązania – napisz do nas!