Integracja firmowa Bossa Nova Events

Integracja firmowa Sunly x Alseva 

Strona główna Portfolio Integracja firmowa Sunly x Alseva 

Jak nasza agencja przekształciła wydarzenie w niezapomniane emocje pracowników?

W dniach 12-15 września w przepięknej lokalizacji Green Garden Hotel w Falentach odbył się strategiczny i bardzo ważny event, który miał formę integracji firmowej, dwóch zespołów połączonych firm – Sunly i Alseva. To nie było tylko wydarzenie biznesowe i integracyjne, ale przede wszystkim okazja do zbudowania trwałych relacji między pracownikami obu organizacji i przekazanie najważniejszych założeń strategicznych firmy. Za organizację tego eventu integracyjnego odpowiadała nasza agencja eventowa Bossa Nova Events, specjalizująca się w budowaniu relacji biznesowych poprzez tworzenie wyjątkowych doświadczeń i emocji wśród uczestników.

Jako agencja, która wierzy, że każdy projekt jest unikatowy i wymaga indywidualnego podejścia, podjęliśmy się wyzwania z pełnym zaangażowaniem. „We Turn Events Into Emotions” to nie tylko nasze motto, ale filozofia, która kieruje naszą pracą każdego dnia. Współpracując z Sunly i Alseva, naszym celem było stworzenie eventu, który nie tylko integruje, ale także wzmacnia wszystko, co najlepsze w obu firmach. Czy nam się udało? Zapraszamy do krótkiego podsumowania eventu.

Dwa dni pełne inspiracji i team-buildingu

Integrację firmową rozpoczęliśmy od serii konferencji i warsztatów, które nie tylko zintegrowały zespoły, ale także poszerzyły ich wiedzę i umiejętności. Pierwszy wieczór upłynął pod znakiem relaksu i zabawy w Game Roomie, gdzie mogli skorzystać z przeróżnych automatów do gier, takich jak: cymbergaj, boxer, piłkarzyki, automaty arcade. Zorganizowaliśmy też seans kina plenerowego, który dzięki naszej elastyczności i szybkiej adaptacji do warunków pogodowych, przeniesiony został do sali konferencyjnej. Zawsze jesteśmy przygotowani na zmienne warunki pogodowe. Musimy przyznać, że nasi Project Managerowie są mistrzami w zamawianiu pogody, jak i działaniu w przypadku jej niepowodzenia. Wieczorem zadbaliśmy o muzyczną integrację pracowników.

Drugi dzień to kontynuacja działań szkoleniowych pracowników połączona z aktywnym wypoczynkiem. Gra terenowa w rezerwacie przyrody, warsztaty budowania domków dla owadów, tworzenie spersonalizowanych koszulek, a także niezapomniane warsztaty z gry na bębnach pokazały, jak ważna w firmie jest współpraca i wzajemne wsparcie. Pamiętajmy, aby atrakcje proponowane klientowi podczas eventu, miały w założeniu spełnienie celów integracyjnych odpowiednich dla pracowników, specyfikacji branży, czy stażu firmy na rynku.

Kompleksowa agencja eventowa – sukces organizacji

Dzięki doświadczeniu i pasji do tworzenia wyjątkowych doświadczeń, nasza agencja Bossa Nova Events zapewniła pełne wsparcie na każdym etapie organizacji integracji firmowej. Od kreatywnej koncepcji, przez dobór najlepszych atrakcji, aż po perfekcyjną realizację – każdy element został dopracowany, aby spełnić oczekiwania naszych klientów i ich pracowników. Nasz zespół, wykorzystując różnorodne formy team buildingu, dostarczył uczestnikom pozytywnych emocji oraz pomógł w budowaniu silnych, zgranych zespołów. 

Event Sunly x Alseva jest doskonałym przykładem, jak za pomocą profesjonalizmu, indywidualnego podejścia i pasji do tworzenia emocji, można stworzyć niezapomniane wydarzenie, które wzmacnia relacje biznesowe i buduje zespół. Dziękujemy Sunly i Alseva za zaufanie i możliwość pracy nad tym wyjątkowym projektem. To właśnie dzięki takim wyzwaniom nasza agencja eventowa ciągle rośnie i ewoluuje, dostarczając niezapomnianych przeżyć i emocji, które pozostają w sercach uczestników na długo.

Jeśli spodobała Ci się ta eventu integracyjnego, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy i zaproponujemy unikatowe rozwiązania – napisz do nas!