gala jubileuszowa

Gala jubileuszowa – 20-lecie hotelu Courtyard by Marriott

Strona główna Portfolio Gala jubileuszowa – 20-lecie hotelu Courtyard by Marriott

„Courtyard Garden” – niezwykły motyw przewodni gali jubileuszowej

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia – organizując uroczystą galę jubileuszową . Dla naszej agencji najważniejsze było dopasowanie motywu przewodniego oraz atrakcji eventowych – tak, aby każdy uczestnik tej jubileuszowej gali czuł się pozytywnie zaskoczony, ważny i doceniony! Przede wszystkim jako Creative Brand Stories działamy kompleksowo. Podczas realizacji gali zajęliśmy się kreacją kreatywną, scenografią, oprawą muzyczną i produkcją całego eventu, uwzględniając również projekt zaproszeń oraz upominków dla uczestników przygotowanych przez naszą markę Box of Stories. Zakres działalności naszej grupy komunikacji marketingowej Creative Brand Stories pozwala nam komunikować marki naszych klientów wszechstronnie.

Motywem przewodnim gali jubileuszowej był „Courtyard Garden”. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości. Od pierwszego spotkania z klientem i rozmowach dotyczących wizualizacji eventu, kierowaliśmy się podkreśleniem doświadczenia klienta i emocji jakie temu towarzyszą od ponad 20 lat. Koncepcja eventu nawiązywała do charakterystycznych wnętrz hotelu, w których dominują barwy niebieskie z dodatkiem zieleni oraz elementy złota, które pojawiają się w identyfikacji wizualnej marki. To połączenie dało początek niesamowitemu efektowi wizualnemu oprawy tej gali firmowej.

– Podstawą do stworzenia wyjątkowej oprawy jubileuszu hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport było słowo „courtyard”. Koncepcja eventu – „Courtyard Garden” – sięgała jednak o wiele głębiej. Wykorzystaliśmy charakterystyczne cechy i znaki rozpoznawcze obiektu, takie jak wnętrza i dominujące kolory, które przełożyliśmy następnie na smaki, zapachy, dźwięki i oprawę graficzną eventu. Dzięki temu stał się on spójny z tożsamością marki – podkreśla Karolina Piórkowska, Creative i Project Manager tego projektu.

Gala jubileuszowa – doświadczenia i emocje uczestników

Kreacja eventu, a następnie agenda została zaprojektowana tak, aby oddziaływać na wszystkie zmysły uczestników. Od pierwszego momentu wejście na galę miało zaczarować uczestnika i przenieść go w świat eventowych emocji. Unikatowy – zaprojektowany specjalnie na to wydarzenie – zapach na bazie soczystych fig towarzyszył uczestnikom już od chwili otrzymania zaproszenia, przez cały event, aż do momentu, gdy opuszczali wydarzenie, otrzymując spersonalizowane pachnące flakoniki w boxach prezentowych. Zaprojektowanie tego doświadczenia, pozwoliło na rozbudowany brand experience.

Wszystkie jubileuszowe atrakcje nawiązywały bezpośrednio do koncepcji „Courtyard Garden”. W ogrodzie na gości czekała harfistka w kwiatowej aranżacji, stanęli przed kwiatową ścianką, odkrywali Moet Flavours Garden, podziwiali niezwykły pokaz tańca bodypainting UV z wykorzystaniem kwiatowych wzorów, korzystali z baru molekularnego i delektowali się romantycznym koncertem Moniki Urlik – piosenkarki wykonującej muzykę z pogranicza popu, R&B, soulu i gospel. Na stanowisku portrecistki goście mogli otrzymać wykonaną za pomocą niebieskich markerów unikatową, personalizowaną pamiątkę.

Kompleksowość podczas organizacji gali – grupa komunikacji Creative Brand Stories

Jako grupa komunikacji marketingowej zapewniliśmy kompleksowe doświadczenie marki Courtyard by Marriott Warsaw Airport, podczas tej jubileuszowej gali. Podsumowując zajęliśmy się kompleksowo następującymi elementami:

  • oryginalna koncepcja i scenariusz gali, dopasowane do odbiorców oraz okazji
  • obsługa na każdym etapie realizacji
  • oprawa wizualna oraz identyfikacja graficzna gali
  • oprawa muzyczna i atrakcje eventowe
  • dekoracje i scenografia gali
  • zaproszenia, wysyłka i boxy prezentowe
  • catering eventowy
  • postprodukcja eventowa i fotorelacja jubileuszu

Jeśli spodobała Ci się ta realizacja gali jubileuszowej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy i zaproponujemy unikatowe rozwiązania – napisz do nas i porozmawiajmy o twojej gali czy wydarzeniu firmowym! Tak jak wspomnieliśmy na początku, dla Bossa Nova Events najważniejsze jest dopasowanie motywu przewodniego oraz atrakcji eventowych. Tak, aby każdy uczestnik gali, konferencji, czy wydarzenia firmowego czuł się pozytywnie zaskoczony, ważny i doceniony!