gala firmowa

Gala firmowa PEGA – motyw dopasowany do DNA firmy

Strona główna Portfolio Gala firmowa PEGA – motyw dopasowany do DNA firmy

Gala firmowa dla Pega Systems – ponad 400 uczestników!

Firmowe gale to od lat mocny dział realizacyjny w naszej agencji eventowej. Dzięki rozbudowanej analizie marketingowej i zagłębieniu się w wartości danej firmy, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze eventowe rozwiązania czyli emocje. Podczas pierwszego spotkania z Klientem zawsze tworzymy wspólny brief wydarzenia, w szczególności inspirujemy naszych Klientów do wypunktowania założeń eventu oraz dogłębnej analizy swoich pracowników – to podstawa, której następstwem jest eventowy sukces. Zależy nam aby nie proponować firmie tylko i wyłącznie modnego motywu czy eventowych nowości ale skupić się na dopasowaniu do konkretnej persony – czyli pracowników firmy i jej DNA. Sukcesem imprezy firmowej jest zaskoczenie pracowników ale w umiejętny sposób, utożsamiając z firmą i tworząc wspólną całość. Przestrzeń eventowa ma być w ten jeden wieczór wyjątkowym miejscem dla pracowników i stworzyć im swobodę w budowaniu relacji czy celebracji firmowych sukcesów podczas uroczystej gali.

Motyw lat 80-tych ostatnio zdecydowanie króluje na tegorocznych realizacjach. Znane wszystkim muzyczne hity, kultowe stroje i dekoracje, a także imprezowy klimat to coś, co sprawdza się za każdym razem! Nie mogło być inaczej podczas gali firmowej, którą mieliśmy przyjemność zorganizować pod koniec listopada dla aż 400 uczestników! Motyw tej gali firmowej nie był przypadkowy – firmę PEGA cechują młodzi ludzie, którzy w pracy pokazują swoje mocne i konkretne charaktery. Wystarczyło hasło impreza przebierana – uwielbiamy takie wyzwania!

YES SIR, WE CAN BOOGIE – GALA FIRMOWA Z MOTYWEM PRZEWODNIM!

Team Bossa Nova Events umie w tworzenie klimatu podczas eventów! Tego wieczoru krakowski Hotel Premier rozbłysł kolorowymi światłami, które odbijały się od kilkudziesięciu dyskotekowych kul. Nie zabrakło błyszczących cekinów, balonów holo, kolorowych kwiatów, wstążek i dużej ilości kaset! Dla naszego zespołu niezwykle ważna jest oprawa gali firmowej, dlatego dbamy o to, aby uczestnik od samego początku poczuł odpowiednią atmosferę i rozpoczął zabawę z dobrym nastrojem. Zawsze pamiętamy również o elementach personalizacji, dlatego opracowujemy dekoracje i elementy graficzne w oparciu o KV Klienta – zaczynając od teaserów, grafik informacyjnych, ścianek do zdjęć, kończąc na szablonach wydruku w fotobudce czy plakietkach na bufety. Śmiało możemy powiedzieć, że dbamy o każdy szczegół z największą starannością – nie było inaczej i tym razem. 

MOC ATRAKCJI W STYLU DISCO – czyli spinamy galę dla 400 osób kreatywnym parasolem!

Nie tylko aranżacja tworzy klimat całego eventu, jakim jest gala firmowa. Przyczyniają się do tego również odpowiednio dobrane atrakcje, które stworzą jedną, spójną całość. Odpowiedni ich wybór przy tak dużej liczbie uczestników to prawdziwe wyzwanie – chcieliśmy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas firmowej gali i osiągnęliśmy swój cel. Disco karykatury okazały się absolutnym hitem podczas listopadowej realizacji gali firmowej – artystyczne stanowisko było oblegane przez 100% czasu, a rysunki wykonywane były przez znanych w świecie Artystów, co również odbiło się szerokim echem podczas wydarzenia. Kolejkom w strefie foto nie było końca – zadbaliśmy o to, aby na wydarzeniu pojawił się specjalny disco instaspot, a także spersonalizowana ścianka do zdjęć i fotobudka z gadżetami rodem z lat 80tych. 

To jednak nie wszystko. Nauka dedykowanego tańca w stylu YMCA, który spersonalizowaliśmy i zamieniliśmy w taniec PEGA, firmowy teleturniej inspirowany najpopularniejszymi telewizyjnymi show czy karaoke w klimacie lat 80-tych to atrakcje, które musieliśmy dostosować do naszych 400 Gości. Z pomocą naszej profesjonalnej obsługi technicznej i teamu kreatywnego jesteśmy w stanie dokonać wszystkiego!

Dobierając atrakcje na wydarzenie mieliśmy jasny cel – zintegrować uczestników i wykreować swobodną atmosferę do rozmów i wspólnej zabawy, a także sprawić, aby każdy znalazł coś dla siebie podczas wielogodzinnej imprezy. Ta gala firmowa miała pozostać na długo w pamięci uczestników! Uśmiechy i entuzjazm Gości potwierdził nasze wszelkie założenia. 🙂 

Dbamy o odpowiednią komunikację!

Organizacja eventów w przestrzeniach to nasza specjalność! Bez względu na okazję, czy budżet Klienta, nasz kreatywny team stworzy koncepcję, która idealnie  wpasuje się w założenia i DNA Klienta. Organizujemy wydarzenia zarówno dla dużych korporacji, zrzeszających setki, a nawet tysiące, pracowników, jak i bardziej kameralne spotkania w mniejszym gronie. Jeśli planujesz stworzyć stoisko promujące Twoją firmę, które równocześnie będzie idealnym nośnikiem sprzedażowym – odezwij się do nas! Z przyjemnością przygotujemy ofertę gali firmowej szytą na miarę Twoich potrzeb. 🙂