firmowa integracja

Firmowa integracja – Summer Party CERI

Strona główna Portfolio Firmowa integracja – Summer Party CERI

Jak zorganizować angażującą firmową integrację na ponad 700 osób?

Co łączy chomika i niezawodną ekipę Bossa Nova Events? SUPERMOCE i NIEPRZESPANE NOCE! Co robimy, kiedy przychodzi do nas Klient z briefem: zróbmy razem niezapomniany letni event na którym, każdy z naszych (700!) pracowników znajdzie miejsce dla siebie? TWORZYMY SUMMER PARTY DAY&NIGHT! Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem naszej ostatniej eventowej realizacji, która od samego początku miała jedno, kluczowe wyzwanie – dostosowanie różnorodnych atrakcji dla prawie 700 osób, na jednej eventowej przestrzeni.  

Firmowa integracja nastawiona na dobrą zabawę!

Nasz nowy Klient CERI na przestrzeni lat znacząco zmienił liczbę pracowników. Najważniejszym założeniem podczas organizacji tej integracji firmowej było, aby w końcu pracownicy z Warszawy, Łodzi i Białegostoku poznali się na żywo – tak powstał event CERI SUMMER TIME edycja 2023.

Razem z Klientem chcieliśmy, aby pracownicy którzy nigdy się nie widzieli lub nie mają okazji współpracować ze sobą na co dzień, odczuli na każdym kroku, że pracują w tej samej firmie oraz tworzą jeden, zgrany team. Motywem było Miami Summer Party – czyli plaża, palmy, sporty wodne, a wieczorem neony i personalizowane atrakcje na żywo. Zadbaliśmy również o stałym element części dziennej i wieczornej – Chomika CERI. Czyli stworzoną specjalnie na tę okazję maskotkę integracyjną, która pojawiała się wszędzie tam, gdzie coś się działo. Często proponujemy naszym Klientom wprowadzenie na evencie spójnego elementu. Gwarantujemy, że pracownicy z otwartymi ramionami witali na poszczególnych strefach firmową maskotkę i na pewno zostanie z nimi na dłużej.

Wybór atrakcji, czyli TEAM BUILDING w wykonaniu Bossa Nova Events

W naszej agencji eventowej uważamy, że TEAM BUILDING to jedna z najlepszych form integracji. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdej firmy posiadanie zgranego zespołu to przepis na sukces. Naszymi działaniami pomagamy Klientom w budowie silnego, spójnego i zgranego zespołu. Wyjazdy integracyjne z elementami z zakresu „team building”, nie tylko pomagają poznać się na żywo ale także poprawiają komunikację, relacje interpersonalne i zwiększają produktywność pracowników. W ten sposób wspieramy również innowacyjność i kreatywność, sprawiając, że pracownicy czują się bardziej komfortowo i bezpiecznie, dzieląc się swoimi pomysłami w grupie.

Nasza agencja posiada doświadczenie w tworzeniu programów integracyjnych dla firm, które posiadają kilkunastu jak i kilkuset pracowników. Naszym kluczem do sukcesu jest przygotowanie różnorodnych atrakcji, podział na odpowiednie grupy, czy możliwość dostosowania danych atrakcji do zainteresowania już w momencie trwania samego eventu. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że każdy z pracowników znajdzie coś dla siebie. 

Podczas wyjazdu integracyjnego dla CERI stworzyliśmy kilkanaście stref z atrakcjami, zarówno w części dziennej, jak i wieczornej. Plażowa strefa chill-out wśród palm i flamingów, gry XXL z autorskimi rozgrywkami dla firmy, warsztaty jogi i tai chi, strefy kreatywne, wspinaczka, gigantyczny sportowy tor przeszkód, siatkówka i rozgrywki sportowe. Fani sportów wodnych mogli się wyszaleć – jachty żaglowe wraz z podstawowym szkoleniem żeglarskim, jetpack, flyboard, skutery wodne czy przejażdżki kultowymi bananami! Natomiast podczas części wieczornej zadbaliśmy o odpowiednie zaprezentowanie działań firmy i umocnienie jej pozycji wśród pracowników. Historia firmy malowana światłem, od powstania do obecnego spotkania! Zadbaliśmy o odpowiednie dekoracje, neony, palmy, instaspoty oraz zaprezentowanie specjalnie przygotowanego na tę okazję – logotypu Klienta. 

Jeśli myślisz o zorganizowaniu niezapomnianej firmowej integracji, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zadzwoń do nas, porozmawiamy o Twojej firmie i pracownikach. Zaplanuj to wydarzenie z nami!