stoisko firmowe

Stoisko firmowe – Kraina WonderLabs J-Labs

Strona główna Portfolio Stoisko firmowe – Kraina WonderLabs J-Labs

Kreatywna produkcja stoiska firmowego dla J-Labs

Czerwiec w agencji eventowej Bossa Nova Events to miesiąc, kiedy wszystkie nasze pomysły i koncepcje kreatywne zamieniają się w EVENT – bardzo dużą ilość eventów. Sezon letnich eventów rozpoczęliśmy z naszym stałym Klientem, firmą J-Labs produkując stoisko firmowe podczas konferencji. Nasza agencja nie tylko tworzy koncepcje ale dzięki doświadczeniu i bazie odpowiednich kontrahentów – zajmujemy się  kompleksowa produkcją i obsługą stoisk firmowych, wysp sprzedażowych czy stref dedykowanych marek na koncertach i festiwalach.  

Stoisko promocyjne dla branży IT w wykonaniu BOSSA NOVA EVENTS

W dniach 31.05 – 2.06 byliśmy odpowiedzialni za stworzenie kreatywnego stoiska promocyjnego dla naszego stałego Klienta J-Labs podczas Devoxx Poland 2023 w ICE Centrum Kongresowe w Krakowie. Devoxx Poland to jedna z kilku edycji cyklu konferencyjnego, podczas której programiści z całej Europy mogą spotkać się na żywo oraz online i po prostu czerpać od siebie inspiracje w dziedzinie IT. Trzy pasjonujące dni, prawie 3000 uczestników na żywo, 20 różnych krajów, ponad 100 prelegentów, 600 000 programistów online – tak w liczbach przedstawia się największą konferencję Java w Polsce.

MOTYW PRZEWODNI- połączenie Krainy Czarów i branży IT

Naszemu Klientowi zależało, żeby wyróżnić się na tle innych firm, a przede wszystkim aby stoisko było zgodne z jego DNA oraz ukazywało połączenie kreatywności z branżą IT. Po zakończonych targach, zgodnie stwierdziliśmy, że liczba odwiedzających stoisko utwierdziła nas w przekonaniu o sukcesie realizacji. 

Stworzyliśmy KRAINĘ WONDER-LABS, która już od wejścia do Centrum Kongresowego ICE w Krakowie zachęcała do zapoznania się z atrakcjami, które zaoferowaliśmy oraz ofertą Klienta. Zawsze bardzo dużą rolę w tworzeniu przez nas eventu odgrywa motyw przewodni oraz aspekt wizualny – czyli spektakularne dekoracje i efekt wow. Przygotowaliśmy dekoracje i strefę chill-out w motywie Krainy Czarów – ścianka z logo Klienta z żywych kwiatów, meble imitujące zieloną trawę, kwiatowe dekoracje w rozmiarze XXL, czarodziejskie lustra z hasłami Klienta, przestrzenie do zdjęć.

Zadbaliśmy również o stworzenie atrakcyjnej strefy VR, która wpasowując się w motyw, przepowiadała uczestnikom przyszłość. Razem z J-Labs opracowaliśmy autorską grę Szalony Kapelusznik – zawsze zachęcamy naszych Klientów do tworzenia personalizowanych atrakcji, które idealnie angażują uczestników i zachęcają do wspólnej integracji. Dodatkowo na strefie pojawiły się instaspoty – kulkowa wanna J-Labs, gdzie z przymrużeniem oka można było odpocząć od natłoku wrażeń. Do tego nowoczesnych catering oraz bar molekularny z magicznymi napojami nawiązującymi do firmy. Było magicznie!

Stoisko firmowe na branżowych wydarzeniach

Organizacja eventów w przestrzeniach to nasza specjalność! Bez względu na okazję, czy budżet Klienta, nasz kreatywny team stworzy koncepcję, która idealnie  wpasuje się w założenia i DNA Klienta. Organizujemy wydarzenia zarówno dla dużych korporacji, zrzeszających setki, a nawet tysiące, pracowników, jak i bardziej kameralne spotkania w mniejszym gronie. Jeśli planujesz stworzyć stoisko promujące Twoją firmę, które równocześnie będzie idealnym nośnikiem sprzedażowym – odezwij się do nas! Z przyjemnością przygotujemy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb. 🙂

Zobacz na naszym Instagramie, relacje z tego wydarzenia: https://www.instagram.com/reel/CtG5oq8ME6T/