Wyjazdy firmowe pełne emocji!

Zajmujemy się kompleksową obsługą zajęć team buildingowych i wyjazdów firmowych: od kreatywnej koncepcji, wyboru najlepszych kierunków wyjazdu i hoteli, aż po realizację oraz spięcie wszystkiego w perfekcyjną całość!

WYJAZDY FIRMOWE • WYJAZDY INTEGRACYJNE • WYJAZDY NARCIARSKIE • INCENTIVE TRAVEL • TEAM BUILDING FIRMOWY • GRY TERENOWE • GRY MIEJSKIE • TEAM EXPERIENCE • ATRAKCJE OUTDOOR/INDOOR

Team building & wyjazdy integracyjne

Zgrany, mocny zespół pracowników jest gwarancją sukcesu w Twojej firmie. Niezwykle istotnym i ważnym elementem pracy szkoleniowo-rozwojowej jest właśnie team building, czyli budowanie zespołów w firmie bądź instytucji. Jak go realizować? Stawiamy na team building & wyjazdy motywacyjne, które poprzez aktywny udział uczestników usprawnią komunikację i wewnętrzną współpracę w zespole, dziale lub w całej firmie.

Jakie składowe eventu integracyjnego realizujemy?

Strefa uczestnika - dedykowana platforma internetowa
Obsługa na każdym etapie realizacji
Konsultacje w doborze odpowiednich narzędzi integrujących grupę docelową
Oryginalna koncepcja & scenariusz eventu - dopasowany do grupy
Obsługa logistyczna & transport
Oprawa graficzna
Boxy i pakiety powitalne dla uczestników
Catering eventowy
Obsługa eventu w social mediach & działania PR-owe
Postprodukcja eventowa

Dla kogo?

Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych!

 • pracowników każdego szczebla korporacji & sektora publicznego
 • managerów, dyrektorów, pracowników na każdym stanowisku
 • kluczowych klientów firm
 • partnerów biznesowych firm
 • pracowników polsko oraz obcojęzycznych
 • dla każdej grupy – realizowaliśmy projekty imprez firmowych dla różnorodnych obszarów branż

Proponowane przez nas formy team buildingu dostarczają uczestnikom pozytywnych emocji oraz pomagają w budowaniu solidnych, zgranych, mocnych zespołów w firmach. Dzięki różnorodnym aktywnościom (zadaniom, eksperymentom, zagadkom) ukazane zostają różne cechy uczestników, dzięki temu mogą oni wzajemnie się uzupełniać i finalnie dążyć do realizacji wyznaczonych celów. Pokazujemy jak budować bardziej efektywną organizację przez dobrą zabawę i integrację i wyznaczanie ról w zespole.

Doskonale wiemy jak zorganizować niezapomniany team building w Twojej firmie! Nieustannie poszukujemy nowych sposobów pobudzania zaangażowania, rozwijania kompetencji, poprawy komunikacji czy wzmacniania lojalności poprzez aktywny i ciekawy system, który zbuduje zgrany zespół pracowników. Tym samym dostarczamy uczestnikom dawkę pozytywnej energii i niezapomnianych przeżyć.

Organizowane przez nas formy team buildingu są skuteczne, a jednocześnie ciekawe i angażujące. Uczestnicy biorący udział w tego rodzaju zajęciach mogą zwiększyć swoją motywację do pracy, stworzyć w firmie zgraną i stabilną grupę, a przede wszystkim nauczyć się optymalnej współpracy w zespole. Nasi specjaliści dostosowują formę, tematykę oraz scenariusz aktywności, by organizowany event firmowy przyniósł oczekiwane efekty. Zajęcia team buildingowe dopasowane są również do tematów szkoleniowych firmy. Niejednokrotnie współpracujemy z zespołem szkoleniowym w danej firmie, po to, aby tę część szkoleń typowo merytoryczną – uzupełnić o wątki integracyjne, wzbudzające ciekawość i zainteresowanie uczestników.

Niejednokrotnie, projekty eventowe realizowane przez Bossa Nova Events, są również dokumentowane przez naszą profesjonalną kadrę fotografów i filmowców. Realizujemy zamówienia fotorelacji, relacji filmowej z drona oraz w ramach postprodukcji eventowej – ciekawych fotoksiążek wysyłanych do uczestników! Dzięki temu, każdy z uczestników może przypomnieć sobie pozytywną energię, która towarzyszyła podczas firmowego eventu.

Team building stanowi też element różnego rodzaju wyjazdów firmowych. Przez różne aktywności pomagamy firmom w budowaniu zgranych zespołów również podczas wyjazdów kilkudniowych.

Prowadzimy firmowe wyjazdy integracyjne w piękne i oryginalne zakątki Polski. Posiadamy bazę sprawdzonych lokalizacji i obiektów hotelowych, mniejszych butikowych obiektów, jak również klimatycznych pensjonatów i agroturystyk. Kompleksowo zapewniamy transfery, zakwaterowanie, program szkoleniowy, programy gratyfikacyjne i motywacyjne. Tematyczne wyjazdy typu off road, team builiding, konferencyjny wyjazd z elementami integracji – to od wielu lat nasza specjalność! Kluczem naszych wyjazdów firmowych jest połączenie team buildingu z rozrywką i relaksem. Każdorazowo dopasowujemy pomysł i program do preferencji i założeń naszych Klientów!

Organizujemy wyjazdy firmowe kompleksowo: od pierwszych konsultacji, określenie grupy docelowej, przez kreatywny pomysł integracji grupy, propozycje miejsca wyjazdu aż po samą finalną realizację i koordynację. Eventy w ramach wyjazdów firmowych w wykonaniu Bossa Nova Events to połączenie kreatywności z profesjonalizmem! Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zorganizowanych wyjazdów firmowych, zadowolonych Klientów, niezapomnianych atrakcji team buildingowych i tysiące uczestników eventów.

Eventy integracyjne organizowane przez Bossa Nova Events to eventy realizowane kompleksowo, na najwyższym poziomie, odpowiadające najnowszym trendom i wymaganiom rynku. Również z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego. W ramach realizacji wyjazdów firmowych z elementami team builidingu oferujemy:

 • spójną koncepcję eventu i pomoc w doborze odpowiednich atrakcji dla grupy docelowej
 • kilkaset sprawdzonych lokalizacji w całej Polsce
 • logistyka na najwyższym poziomie
 • zespół doświadczonych event managerów
 • obsługę i oprawę artystyczno – rozrywkową
 • wsparcie na każdym etapie realizacji eventu
 • gry terenowe w których najważniejszym elementem jest wyznaczenie lidera, który będzie nie tylko dowodził grupą, ale również motywował zespół do wykonania zadania
 • ekstremalne aktywności wyzwalające adrenalinę, pozwalające zaobserwować jak poszczególni pracownicy radzą sobie w różnych, czasami trudnych sytuacjach
 • efektywne formy wspierające komunikację w grupie
 • pomoc w formowaniu oraz realizacji celów grupowych i indywidualnych

Jeśli chcesz zorganizować w swojej firmie mniej oficjalne spotkanie bądź wyjazd, który będzie pełnić rolę klasycznego team buildingu zapraszamy się do nas, a z chęcią przedstawimy swoją ofertę zajęć integracyjnych, gier terenowych i aktywności team buildingowych. W naszej ofercie znajdziesz cały szereg propozycji jak zintegrować grupę pracowników w Twojej firmie! Zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy czy w trybie online, jak również na kilkudniowym wyjeździe integracyjny. Nasze propozycje mogą zostać w pełni spersonalizowane i dopasowane grupy docelowej. Skontaktuj się z nami, a z chęcią przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i pokażemy Ci wszystkie nasze pomysły na aktywności, wyjazdy firmowe oraz team building. W naszej ofercie posiadamy również propozycje na integrację w formacie online.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta TEAM BUILDING & WYJAZDY INTEGRACYJNE, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!