Eventy, które kodują wizerunek Twojej marki!

Zajmujemy się kompleksową obsługą i wsparciem sprzedaży poprzez odpowiednio dobrane strategie event marketingu: od kreatywnej koncepcji, wyboru najlepszych narzędzi aż po realizację i spięcie wszystkiego w perfekcyjną całość!

INFLUENCER MARKETING • LIVE EVENTS • PERSONAL BRANDING • PROMOCJA PRODUKTÓW • KREATYWNE AKCJE PROMOCYJNE • STOISKA TARGOWE • HOSTESSY • ROAD SHOW

Eventy marketingowe & akcje promocyjne

W obecnym, mocno digitalizowanym świecie, niebywale ważne są okazje eventów podczas których uczestnicy mają możliwość do nawiązania unikatowych, osobistych kontaktów.

Jakie składowe eventów marketingowych realizujemy?

Koncepcja & scenariusz eventu
Dedykowana strona www lub platforma
Obsługa techniczna & koordynacja
Logistyka eventu
Oprawa i identyfikacja graficzna
Wykwalifikowana obsługa hostess i hostów
Oprawa rozrywkowo - artystyczna
Realizacja i prowadzenie konkursu
Elementy sceniczne & dekoracje
Pakiety prezentowe i gadżety promocyjne
Zaplecze cateringowe
Wynajem przestrzeni eventowej
Obsługa w social mediach & działania PR-owe
Postprodukcja eventowa

Dla kogo?

Pracujemy z najlepszymi dla osiągnięcia najlepszych wyników!

 • grupy docelowej, czyli wszystkich odbiorców Twojej marki – usługi czy produktu
 • pracowników każdego szczebla korporacji & sektora publicznego
 • managerów, dyrektorów, pracowników na każdym stanowisku
 • kluczowych klientów firm
 • partnerów biznesowych firm
 • pracowników polsko oraz obcojęzycznych
 • dla każdej grupy – realizowaliśmy projekty event marketingu dla różnych branż

Eventy są najbardziej skutecznym kanałem marketingowym w zakresie reklamy cyfrowej, e-mail marketingu i content marketingu. Około 60 % liderów firm uważa, że eventy zrzeszające ludzi na żywo są najbardziej efektywnym kanałem marketingowym dla osiągnięcia najważniejszych założeń biznesowych. W naszych realizacjach kładziemy nacisk na komunikację marketingową zorientowaną przede wszystkim na konsumenta i odbiorców marki. Konsekwentne i spójne komunikowanie się marki jest jedną z najważniejszych strategii sprzedaży. Liczne badania potwierdzają, że eventy na żywo pomagają uczestnikom lepiej zrozumieć produkt czy usługę danej marki. Ponadto w duchu experimental marketingu, 70% użytkowników zostaje stałymi klientami po wzięciu udziału w evencie danej marki.

Dobrze dobrana strategia event marketingu świetnie koduje określony wizerunek marki. Idea, którą marka wspiera, co mówi, jak mówi, jakie ma poglądy…Wszystkie te elementy składają się na zapamiętywalny i wyraźny branding. Eventy cechuje dużo wyższa interaktywność niż każdą inną kreację reklamową. Taka dynamika pomaga uczestnikom zapamiętać markę poprzez skojarzenie jej z konkretnymi emocjami i wspólnie stworzonymi wspomnieniami.

Naszym Klientom proponujemy szeroką gamę eventów, które wzmacniają i promują wizerunek ich marki. Organizujemy kreatywne akcje promocyjne obok których nie sposób przejść obojętnie! Tworzymy eventy, które są zapamiętywane! Kampanie promocyjne obsługujemy kompleksowo: od pierwszych konsultacji, zbadania DNA marki, przez przedstawienie kreatywnej koncepcji i spójnego wizerunku, aż po samą technikę i finalną realizację i koordynację. Eventy w wykonaniu Bossa Nova Events to spójna koncepcja w asyście najbardziej oryginalnych pomysłów. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zorganizowanych wydarzeń, zadowolonych Klientów, kreatywnych akcji promocyjnych oraz wspierających sprzedaż.

Organizacja eventów wymaga dużego zaplecza organizacyjnego i sprawczego działu kreatywnego – dlatego proponujemy całe spektrum opracowanych przez nas w ostatnich latach rozwiązań. Współpracujemy z najlepszymi influencerami, prelegentami, specjalistami od strategii sprzedażowych i promocyjnych. Podczas naszych realizacji gwarantujemy zaplanowany efekt. Live marketing to w obecnych czasach bardzo skuteczne narzędzie sprzedażowe. Kluczowe jest dopasowanie eventu do generalnej strategii biznesowej firmy. Takie korzyści jak zaangażowanie klientów, ich lojalność do marki i ocieplenie nowych leadów, to tylko niektóre z korzyści.

Posiadamy doświadczenie w organizacji akcji promocyjnych w Polsce i za granicą. Działamy w szerokim spektrum branż i produktów. Klientów przyciągają zarówno akcje jednorazowe, jak i wydarzenia cykliczne. Te drugie sprawiają, że wokół marki buduje się lojalna społeczność aktywnych kupujących. Dotarcie do jak największej liczby osób to podstawowy cel naszych akcji promocyjnych oraz eventów. Event marketing to rodzaj mieszanki ATL, BTL i PR, dzięki czemu działa jednocześnie kilkoma kanałami komunikacji.
Akcje promocyjne wspierają marki w budowaniu wizerunku firmy oraz przywiązaniu do brandu. Coraz więcej zapytań związanych z akcjami promocyjnymi dotyczy stref marki na festiwalach i targach. Takie formy event marketingu realizujemy przede wszystkim, ale też pokazujemy Klientom szereg innych równie skutecznych rozwiązań w ramach live marketingu. Do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo i indywidualnie.

Jedną z ciekawszych form eventów promocyjnych jest road show. Jak sama nazwa wskazuje jest związane z drogą i polega na eventowym tournée po kraju, a czasem również innych krajach. Forma road show jest formatem dowolnym, a akcje promocyjne, warsztaty czy spotkania seminaryjne, nierzadko łączone są w jeden spójny scenariusz pomagający w realizacji założonych celów marketingowych. Każdy projekt dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Imprezy typu road show często powiązane są z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi, to m.in. koncerty, pokazy i występy artystyczne. We turn event into emotion, by jeszcze lepiej utrwalić całe wydarzenie w pamięci wszystkich uczestników.

Eventy organizowane przez Bossa Nova Events to eventy realizowane kompleksowo, na najwyższym poziomie, odpowiadające najnowszym trendom i wymaganiom rynku. W ramach realizacji eventów oferujemy:

 • spójną koncepcję eventu i pomoc w dopasowaniu rozwiązań promocyjnych
 • zespół doświadczonych event managerów
 • obsługę i oprawę kreatywną projektu
 • pomoc w określeniu celu i założeń live eventu
 • kontakt i współpraca z influencerami
 • zaplecze wykwalifikowanych hostess i hostów
 • wsparcie na każdym etapie realizacji eventu
 • wybór miejsca odpowiedniego dla grupy docelowej produktu
 • odpowiednio dostosowany scenariusz tak, by każda lokalizacja eventu była równie wyjątkowa i ciekawa
 • pomysłowy marketing eksperymentalny
 • realizacja strategii marketingowej
 • spójną identyfikację graficzną eventu i promocję całego wydarzenia w różnych kanałach komunikacji
 • odpowiednią atmosferę dostosowaną do charakteru imprezy

Nasze propozycje mogą zostać w pełni spersonalizowane i dopasowane do interesującej grupę tematyki. Skontaktuj się z nami, a z chęcią przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i pokażemy Ci najciekawsze propozycje na promocję Twojej marki dzięki eventom!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta LIVE MARKETINGU, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!