BRAND EXPERIENCE

Brand Experience

Organizacja firmowych eventów, które koncentrują się na brand experience

Brand Experience

Brand experience odgrywa kluczową rolę w budowaniu trwałych więzi z pracownikami, klientami, partnerami oraz wzmocnieniu reputacji Twojej marki. W Bossa Nova Events wykraczamy poza tradycyjne wydarzenia firmowe, wzbogacając nasze działania o dodatkowe elementy, takie jak pop-up shops, sampling produktów, aktywacje digital, storytelling, działania z influencerami, public relations i wiele innych.

Wyślij brief

Brand experience

Brand experience obejmuje bowiem wszystkie interakcje i doświadczenia, jakie klienci mają z Twoją marką.

Osiągamy sukces w kreowaniu pozytywnej reputacji firmy i przywiązaniu odbiorców do marki poprzez skoncentrowanie się na spójności jej wizerunku w wielu kanałach komunikacji, zaangażowaniu emocjonalnym i budowaniu więzi z pracownikami, klientami oraz dotarciu do nowych grup.

Wspólnie z markami tworzymy niezapomniane doświadczenia, które silnie angażują ich odbiorców

Koncentracja na brand experience podczas organizacji wydarzeń pozwala również na bezpośrednią interakcję z pracownikami i klientami, co z kolei umożliwia lepsze zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możesz dostosować strategię firmy i marki oraz ofertę produktów i usług do rzeczywistych potrzeb odbiorców, budując jeszcze mocniejsze więzi. A konsumenci, którzy mają pozytywne doświadczenia z marką, są bardziej skłonni do powtarzalnych zakupów i polecania jej innym, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rozpoznawalności Twojego brandu.

Interaktywny storytelling

Dziś każda marka ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Pragnie ona podzielić się swoją narracją, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i wyróżnić się na rynku. Niezależnie od tego, czy firma skupia się na działaniach zgodnych z wytycznymi ESG, budowaniu marki pracodawcy, podkreślaniu działalności na rzecz lokalnych społeczności czy koncentruje się na innowacyjności i postępie technologicznym, storytelling pozwala przekazać wartości, pasję i cele, tworząc autentyczne i emocjonalne połączenie z odbiorcami.

W Bossa Nova Events z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad organizacją firmowych eventów, które nie tylko zapewniają niezapomniane doświadczenia, budując pozytywny wizerunek Twojej marki, ale także umożliwiają rozwijanie długotrwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami.

Zdobądź z nami uwagę swoich klientów i pracowników oraz pozycjonuj się jako innowacyjna firma, postaw na brand experience

Poprzez storytelling umożliwiamy markom tworzenie angażujących i niezapomnianych wydarzeń.

Każdy event wykorzystujemy jako okazję do opowiedzenia historii marki i przedstawienia jej misji i wartości. Przeplatamy narrację z elementami wizualnymi, dźwiękowymi i interaktywnymi, aby wciągnąć uczestników w świat marki. Zaczynając od zaproszenia, poprzez kolejne etapy eventu, aż do jego zakończenia, starannie budujemy spójną narrację, która zaskoczy, zainteresuje i zatrzyma uwagę uczestników.

Zobacz, jak opowiadamy historie marek naszych klientów poprzez eventy:

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt realizacji eventowych, które opierały się na koncepcji brand experience. Mamy na koncie takie eventy jak niezapomniany Office Week czy koncertową noc dla firmy Axel Ringer Springer.

Zobacz szczegóły tej realizacji!

Zajmujemy się  kompleksową produkcją i obsługą stoisk firmowych, wysp sprzedażowych czy stref dedykowanych marek na koncertach i festiwalach. Ostatnio stworzyliśmy Krainę WonderLabs, czyli kreatywne stoiska promocyjnego dla naszego stałego Klienta J-Labs podczas Devoxx Poland 2023 w ICE Centrum Kongresowe w Krakowie

Zobacz szczegóły tej realizacji!

Zadebiutowaliśmy z marką Tiger Energy Drink na letnich festiwalach. Naszym głównym założeniem było wydobycie z marki istotnych dla niej wartości oraz ukazać jej oczywistą wyjątkowość. Stworzyliśmy strefę wiezerunkową marki, nawiązującą do stacji benzynowej rodem z Route 66!

Zobacz szczegóły tej realizacji!

Specjaliści w komunikacji marketingowej

Bossa Nova Events jest częścią grupy – Creative Brand Stories – skupiającej marki specjalizujące się w różnych obszarach komunikacji marketingowej.

Jesteśmy grupą

W której skupiają się marki specjalizujące się w różnych obszarach komunikacji marketingowej.

Bossa Nova Events

Współpracujemy harmonijnie, dzieląc się pomysłami, inspiracjami i rozwiązaniami, by tworzyć projekty, które przyciągają uwagę i angażują. To właśnie ta synergia sprawia, że nasze działania są niepowtarzalne i odnoszą sukcesy. Po prostu, komunikujemy Twoją markę wszechstronnie.

Spójny ekosystem tworzony przez różnorodne punkty styku marki z jej odbiorcami jest dziś kluczowy w marketingu.

Bogactwo narzędzi komunikacji oraz możliwość dostosowania przekazu do preferencji odbiorców umożliwiają budowanie wiarygodności i zaufania, angażowanie emocjonalne oraz zwiększają zasięg i widoczność brandu.

Nasze oryginalne podejście oraz pasja do tworzenia unikalnych doświadczeń sprawiają, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu.Stawiamy na pełne zaangażowanie w projekty i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Stałość naszego zespołu jest niezwykle ważna dla utrzymania ciągłości i wysokiej jakości naszych usług. Zapewniamy pełną opiekę i działamy kompleksowo, dbając o każdy detal. Od pierwszego kontaktu aż do realizacji projektu, możesz być pewien, że jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć nam swoje wyjątkowe wydarzenie lub kampanię marketingową i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Sprawdź, co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy, produktu czy usługi
www.creativebrandstories.pl