WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU EVENTOWEGO

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU EVENTOWEGO

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

Przenieś swoje wydarzenia na wyższy poziom! Postaw na naszą profesjonalną wypożyczalnie sprzętu eventowego i zapewnij niezapomniane doświadczenia. Planujesz organizację eventu i potrzebujesz wypożyczalni sprzętu eventowego? Jeśli tak, dobrze trafiłeś/aś! Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, więc wiemy, czego możesz potrzebować, aby przygotować niezapomniany event! Zapewniamy wysoką jakość sprzętu oraz profesjonalną obsługę od początku do końca.

Kontakt

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

Mamy za sobą ponad 16 lat doświadczenia w branży eventowej i doskonale wiemy, czego możesz potrzebować, dlatego pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt eventowy i dopasować go do specyfiki Twojego wydarzenia. Przenieś swoje wydarzenia na wyższy poziom! Postaw na naszą wypożyczalnie sprzętu eventowego i zapewnij niezapomniane doświadczenia.

Jakie elementy eventowe wynajmujemy?

 • Hale namiotowe
 • Elementy scenografii
 • Leżaki i meble eventowe
 • Technikę eventową
 • Tablice flipchart
 • Sztalugi
 • Meble
 • Dekoracje
 • Instaxy
 • Fotościanki
 • Fotobudki

Wypożyczalnia sprzętu eventowego – Namioty

Wszyscy dobrze wiemy, że pogoda w Polsce bywa zmienna. Nie pozwól, aby Twój event plenerowy popsuła nagła ulewa. W naszej wypożyczalni sprzętu eventowego znajdziesz ekspresowe hale namiotowe o wymiarach 4x10m (40 mkw.), do samodzielnego transportu, montażu i demontażu. Nie martw się! Dostaniesz od nas szczegółowy instruktaż obsługi namiotu, dzięki czemu bez żadnych problemów samodzielnie go rozłożysz.

Wypożyczalnia sprzętu eventowego – Fotobudki

Każda impreza powinna być właściwie uwieczniona, nasza wypożyczalnia sprzętu eventowego w tym pomoże! Z naszą fotobudką Smove Fbox Compact zrobisz wyjątkowe zdjęcia z eventu, co pozwoli jego uczestnikom zapamiętać go na bardzo długo! Smove Fbox Compact to najbardziej kompaktowa fotobudka z cyfrową lustrzanką na rynku, która gwarantuje pełną gamę funkcjonalności i najlepszą jakość. Oferujemy pełną personalizację, od samodzielnego wyboru tła i szablonu, po rekwizyty i dodatkowe efekty.

Wypożyczalnia sprzętu eventowego – Akcesoria dodatkowe

 W naszej wypożyczani sprzętu eventowego zdajemy sobie sprawę, że podstawowe wyposażenie eventu to nie wszystko, aby wydarzenie się powiodło. Często niezbędne okazują się także dodatkowe akcesoria, które w dużym stopniu wpływają na końcowy odbiór eventu przez jego uczestników. Na asortyment dodatkowego sprzętu eventowego składają się m.in. światła LED, mikrofony bezprzewodowe oraz inne drobne akcesoria, dzięki którym Twój event nabierze kształtu, a także zyska niepowtarzalną oprawę.

Jeśli zainteresowała Cię nasza OFERTA WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU EVENTOWEGO, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!