event firmowy

NAPĘD NA INTEGRACJĘ – event firmowy J-Labs

Strona główna Portfolio NAPĘD NA INTEGRACJĘ – event firmowy J-Labs

Event firmowy w klimacie motoryzacyjnym

Event firmowy dla J-Labs to idealny przykład na kreatywną współprace agencji z klientem. Powoli kończymy gorący miesiąc firmowych integracji w Bossa Nova Events i przygotowujemy się do letnich festiwali. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów pobudzania zaangażowania, rozwijania kompetencji, poprawy komunikacji poprzez porządną dawkę angażujących aktywności, ciekawych motywów przewodnich i dostosowanych do grupy docelowej przestrzeni. Podczas każdej realizacji dostarczamy uczestnikom dawkę pozytywnej energii i niezapomnianych przeżyć – najważniejszy jest dla nas uczestnik eventu!

Całodniowa integracja w centrum miasta – event firmowy J-Labs

Jak napędzić pracowników na integrację? Wyjść poza schematy. Przede wszystkim dopasować strategię eventu do potrzeb Twojej firmy i pracowników, a następnie przełożyć ją na kreatywną realizację wydarzenia. Tak powstał całodniowy event integracyjny dla naszego stałego klienta z branży IT – firmy J-Labs. Zamieniliśmy Starą Zajezdnię Tramwajową w motoryzacyjną przestrzeń, a to wszystko na krakowskim Kazimierzu! Zależało nam aby spędzić ten dzień aktywnie ale znaleźć też czas na wspólne rozmowy. To bardzo ważne zachowanie balansu podczas firmowego eventu integracyjnego.

Wspieramy naszych Klientów w wewnętrznej firmowej komunikacji. Przeplatamy narrację z elementami wizualnymi, dźwiękowymi i interaktywnymi, aby wciągnąć uczestników w motyw przewodni integracji. Zaczynając od zaproszenia, poprzez kolejne etapy eventu, aż do jego zakończenia, starannie budujemy spójną narrację, która zaskoczy, zainteresuje i zatrzyma uwagę uczestników – to właśnie stworzyliśmy na evencie, którego hasłem przewodnim był – NAPĘD NA INTEGRACJĘ! Hasło zobowiązało nas do turbo intensywnego programu – zarówno w ciągu dnia, jak i na części wieczornej tego firmowego eventu.

Event podzieliliśmy na dwie części. Gdzie pracownicy J-Labs mogli być jednego dnia? Przenieść się na parę chwil na wystawę sportowych samochodów, które ciężko spotkać na krakowskich ulicach. Porozmawiać z zawodowym kierowcą rajdowym i Wicemistrzem Świata JWRC – Michałem Kościuszko. Porywalizować trochę w strefie Slot Cars, zapomnieć o realnym świecie i pobudzić swoją wyobraźnie na symulatorach wyścigowych 5D. Następnie przenieść się do Hali Głównej, potupać nóżką na koncercie jazzowym, obejrzeć jeszcze więcej samochodów, zjeść specjalności restauracji i obejrzeć niezwykłą oprawę audiowizualną w tematyce motoryzacyjnej. Było intensywnie, angażująco i emocjonująco!

Angażujące firmowe eventy w Bossa Nova Events

We Turn Events Into Emotions to nie tylko nasze hasło. Wierzymy, że dzięki emocjom nasze wyjątkowe wydarzenia pozostaną w sercach i umysłach uczestnikach na długo. Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie motywu przewodniego, atrakcji eventowych, miejsca wydarzenia do rosnących oczekiwań Twoich pracowników – tak, aby każdy uczestnik czuł się pozytywnie zaskoczony, ważny i doceniony! Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o twoim evencie firmowym.

Zobacz jak wyglądał ten event na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/reel/CtygKXXppBQ/