Kariera

koncert ringier axel springer polska

Dołącz do naszego zespołu!

Agencja eventowa - Bossa Nova Events

Nasz zespół wyróżnia się nie tylko wysokim poziomem usług, ale również niezwykłą kreatywnością, która przekłada się na realizację wyjątkowych projektów. W naszej pracy cenimy otwartość i różnorodność, tworząc atmosferę opartą na współpracy. Dajemy naszym pracownikom duże możliwości rozwoju, zapewniając inspirujące środowisko pracy.

Napisz do nas: hello@creativebrandstories.pl 

Napisz do nas

Co zapewniamy?

Zapewniamy transparentne warunki współpracy, oferując zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub opcję B2B. Nasz sprawnie działający system premiowy motywuje naszych pracowników do osiągania wyjątkowych wyników. Dbamy również o zdrowie i dobre samopoczucie naszego zespołu, oferując pakiety zdrowotne w ramach współpracy z Lux Med. Organizujemy wewnętrzne wyjazdy i spotkania, które służą integracji i budowaniu silnych więzi w naszej agencji.

Kogo szukamy?

Czekamy na osoby pełne pasji, które kochają tworzyć wyjątkowe doświadczenia i mają silne umiejętności organizacyjne. Jeśli czujesz, że to miejsce pracy dla Ciebie, to zapraszamy!

Sprawdź nasze aktualne projekty rekrutacyjne:

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwania, inspirującą atmosferę i niepowtarzalne projekty, aplikuj do naszej agencji i odkryj nowe możliwości w świecie eventów!

    Wyślij