świąteczny event firmowy
Strona główna Aktualności Wigilia firmowa – jak zorganizować niezapomniany event świąteczny?

Wigilia firmowa – jak zorganizować niezapomniany event świąteczny?

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a razem z nim świąteczne spotkania – zarówno rodzinne, jak i firmowe. W tym okresie organizacja eventu dla pracowników czy kluczowych klientów firmy jest okazją do integracji w niezwykłej, ciepłej i magicznej atmosferze. Jak sprawić, aby wigilia firmowa była naprawdę wyjątkowa i niezapomniana? Z chęcią uchylimy rąbka tajemnicy!

NA POCZĄTEK: DLACZEGO WARTO ZORGANIZOWAĆ WIGILIĘ FIRMOWĄ?

Wigilia firmowa to jedna z tych idealnych okazji w roku, aby podziękować pracownikom, którzy przez cały rok wspólnie wypracowali sukces firmy. Pracodawca, który docenia osoby zaangażowane w rozwój przedsiębiorstwa motywuje zespół do dalszych, wspólnych starań w dążeniu do wyznaczonych celów. Świąteczne spotkanie firmowe to również doskonała szansa na podsumowanie minionego roku, nagrodzenie pracowników oraz przedstawienie planów na kolejny rok. Nie zapomnijmy, że jest to po prostu umilenie czasu uczestnikom spotkania – grudzień jest jednym z najbardziej intensywnych miesięcy. Warto czasem zatrzymać się na chwilę i dać swoim pracownikom okazję do rozmów, zabawy i po prostu cieszenia się chwilą. 

FIRMOWA MAGIA ŚWIĄT Z BOSSA NOVA EVENTS

Idealnie dobrany catering z tradycyjnymi, świątecznymi daniami to klucz do sukcesu każdej imprezy firmowej! Ale nie tylko. Liczy się także atmosfera, ciekawie dobrane dekoracje i elementy wystroju, które dodadzą magii w ten jeden z najpiękniejszych momentów w roku. 

Atrakcje – wigilia firmowa to doskonała okazja do organizacji zabaw team buildingowych lub atrakcji eventowych. Niezbędne jest odpowiednie dopasowanie programu do klimatu imprezy oraz lokalizacji – miejsce ma ogromne znaczenie i często definiuje możliwość zorganizowania konkretnej aktywności integracyjnej czy pokazu. W doborze idealnego programu służymy wieloletnim doświadczeniem i zgranym, wykwalifikowanym teamem event managerów. Realizujemy oryginalne pomysły, tym samym wprowadzając do eventu element zaskoczenia. Z przyjemnością pomożemy sprawić, aby uczestnicy wigilii firmowej poczuli się wyjątkowo i zintegrowali się tak bardzo, jak tylko możliwe. Event wigilijny to nie tylko choinka i prezenty, to także oryginalne spotkanie -> zobacz naszą przykładową realizację wigilii firmowej!

Kto powiedział, że wigilia firmowa musi mieć tradycyjny przebieg? Organizacja świątecznego wydarzenia może się wyróżniać motywem i koncepcją. Spotkanie chętnie ubierzemy w historię (storytelling), dzięki której uczestnicy na jeden wieczór przeniosą się do Laponii i poznają zwyczaje elfów; zorganizujemy warsztaty gotowania potraw świątecznych z różnych zakątków świata; sprawimy, że zimowa aura przybierze postać gorącej, latynoskiej imprezy, aby uczestnicy mogli choć na moment uciec od zimy! Możliwości i pomysłów jest nieskończenie wiele, a nasza kreatywność nie zna granic. Jeśli lubisz niekonwencjonalne rozwiązania i chcesz zaskoczyć swoich pracowników to odezwij się do nas. Wspólnie omówimy świąteczne wydarzenie Twojej firmy. 

WIGILIA FIRMOWA PEŁNA NIESPODZIANEK

Wigilijne spotkanie firmowe to czas, w którym wielu pracowników jest nagradzanych. Tworzymy w pełni spersonalizowane boxy prezentowe, o których możesz poczytać tu: kliknij . Pamiętaj, że świąteczne pudełka to nie tylko pomysł na nagrodzenie najlepszych pracowników – możesz obdarować nimi wszystkie osoby, pracujące na sukces firmy! Na tym jednak nie kończą się możliwości. Nasze boxy mogą być również uzupełnieniem eventu – np. Integracyjnych warsztatów. Uczestnicy znajdą w nich niezbędne elementy do zaplanowanej aktywności lub pamiątki nawiązujące do atrakcji. Pudełka znajdują swoje wykorzystanie nawet przy eventach online – nasi kurierzy dostarczają pracownikom tajemnicze przesyłki prosto pod drzwi, które później mogą wykorzystać podczas świątecznego spotkania online. 

Spotkanie firmowe to doskonała okazja, aby podziękować pracownikom, zintegrować ich i zmotywować do działania i wspólnego dążenia do celów w kolejnym roku. Warto pomyśleć o kompleksowej, profesjonalnej organizacji, w której z wielką chęcią pomożemy. Jesteśmy otwarci na rozmowy – opowiedz nam o swojej firmie, a my sprawimy, że będzie to niezapomniany event!