świąteczny event firmowy
Strona główna Aktualności Świąteczny event firmowy – przygotujmy się na nadchodzące Święta!

Świąteczny event firmowy – przygotujmy się na nadchodzące Święta!

Zaplanuj świąteczny event firmowy! Czy wiesz, że…?

Badania wskazują, że wręczanie prezentów pracownikom zwiększa ich zaangażowanie 2-KROTNIE, a aż 97% respondentów twierdzi, że dawanie prezentów przez pracodawców jest odbierane pozytywnie?

Nadchodzące Święta to idealna okazja do obdarowania swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych oraz podziękowań za udany rok współpracy. W Bossa Nova Events doskonale wiemy jak to zrobić i wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój i stworzyć niezapomniany świąteczny event firmowy.

Dlaczego warto organizować świąteczne eventy firmowe?

Koniec roku kalendarzowego to czas na podsumowanie dotychczasowej pracy oraz gratyfikacji pracowników za włożony wysiłek w rozwój i sukces firmy. Świąteczna aura dodatkowo sprawia, że to magiczny okres, który jak żaden inny w roku nie buduje tak mocno relacji biznesowych! Organizując świąteczny event firmowy dla pracowników udowadniasz, że są dla Ciebie ważni oraz podnosisz ich motywację, lojalność i zaangażowanie. 

Jakie świąteczne eventy firmowe tworzyliśmy rok temu?

Ubiegły rok obfitował w ciekawe i angażujące realizacje świątecznych eventów firmowych, mimo ograniczającej branżę eventową pandemii. Zorganizowaliśmy zarówno eventy online, eleganckie gale firmowe, emocjonujące wyjazdy firmowe, eventy marketingowe, jak i zaprojektowaliśmy oryginalne boxy firmowe.

Poświęcenie ogromnej ilości czasu i pracy zdecydowanie się opłacił – poprzedni rok zakończyliśmy bardzo satysfakcjonującą liczbą wysłanych boxów i przesyłek kreatywnych: 12 795! Okres świąteczny również należał do pracowitych – mamy na koncie wiele zakończonych z sukcesem firmowych eventów świątecznych! Christmas Party może przybrać każdą formę, dopasowaną do specyfiki organizacji i preferencji pracowników.

Propozycje na firmowy event w świątecznym klimacie:

W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań świątecznych eventów firmowych: 

  • świąteczne warsztaty z pieczenia pierników, 
  • warsztaty gotowania tradycyjnych świątecznych potraw,
  • warsztaty tworzenia świątecznych dekoracji, 
  • eko atrakcje, 
  • świąteczne aranżacje przestrzeni biurowej, 
  • gry integracyjne, 
  • kosze prezentowe w nowoczesnym wydaniu, 
  • oryginalne tematyczne Christmas Party.

A to tylko niektóre z naszych propozycji świątecznych eventów firmowych! Ogranicza nas tylko wyobraźnia! 

Aktualne trendy świątecznych eventów firmowych– Wigilia to nie tylko choinka i prezenty!

Można zauważyć rosnącą tendencję odchodzenia od organizacji klasycznych wigilii firmowych, a popularyzację nowoczesnego podejścia do tradycyjnych świąt. Nasi Klienci coraz częściej wybierają tematyczne eventy, nietypowe propozycje menu oraz atrakcje niezwiązane bezpośrednio ze Świętami Bożego Narodzenia. Obecnie wyjątkową popularnością cieszą się imprezy z motywem przewodnim, tzw. Christmas Party. Zawsze chętnie wychodzimy poza tradycyjne ramy wigilii firmowej, wzbogacając je o ciekawe gry integracyjne i nietypowe atrakcje. Co więcej, warto pamiętać, że wiele firm składa się z zespołów międzynarodowych, a ich członkowie w różny sposób obchodzą Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w Bossa Nova Events do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. 

Organizując takie spotkanie zawsze pamiętamy o odpowiednim storytellingu. Historia całego wydarzenia, wystrój miejsca oraz atrakcje sprawią, że uczestnicy na jeden wieczór mogą przenieść się do Laponii, poznać zwyczaje elfów i samego Św. Mikołaja!

Od kilku lat można też zaobserwować trend łączenia firmowego spotkania świątecznego wraz z akcją charytatywną jak np. przygotowywanie prezentów dla dzieci z domów dziecka, zbiórka prezentów dla potrzebujących rodzin czy wsparcie placówek wychowawczych, a nawet przygotowanie remontów oddziałów szpitalnych. Akcje te cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród pracowników, którzy chętnie angażują się w tego typu aktywności. Oprócz niesienia pomocy ma miejsce integracja pracowników, poczucie spełnienia społecznego obowiązku, jak i oczywista poprawa wizerunku firmy ze względu na stosowanie się do zasad CSR. 

Świąteczne boxy firmowe – postaw na docenianie!

Specjalizujemy się również w kreacji boxów prezentowych dla firm. Uwielbiamy personalizację! Dlatego nasze boxy są zawsze oryginalne – najważniejsze jest dopasowanie podarunków do konkretnej osoby – tak, aby każdy poczuł się ważny i doceniony!

Możliwości jest tyle, ile naszych pomysłów – czyli nieskończenie wiele!  Można wybierać spośród prezentów praktycznych, z motywem przewodnim m.in: świąteczna kuchnia, klimatyczny wieczór świąteczny czy eko święta, przez oryginalne zestawy dla kawoszy, herbaciarzy albo fanów niezwykłych słodyczy po nietypowe gadżety! Wszystkie nasze propozycje pochodzą ze sprawdzonych źródeł i są nieszkodliwe dla środowiska, a ich jakość jest zawsze na najwyższym poziomie.

Odezwij się do nas, a wspólnie sprawimy, że tegoroczne święta zapadną w pamięci Twojej firmy na bardzo długo! Stworzymy niezapomniany świąteczny event firmowy!