Firmowe zestawy prezentowe
Strona główna Aktualności Firmowe zestawy prezentowe – forma spotkania świątecznego w Twojej firmie!

Firmowe zestawy prezentowe – forma spotkania świątecznego w Twojej firmie!

Firmowe zestawy prezentowe – już czas na zamówienia upominków dla pracowników i klientów! Przyszła jesień, czyli czas przygotowań do świątecznych eventów firmowych, spotkań mikołajkowych i zamówienia właśnie firmowych zestawów prezentowych. Okres jesienno zimowy to bardzo intensywny czas w branży eventowej. O tym, jak ważne są organizowane spotkania świąteczne i jak dużą rolę grają w kulturze organizacyjnej każdej firmy, ale także jak dobrze je zorganizować pisaliśmy już m.in w artykułach „Christmas Party Ringier Axel Springer” oraz „Mikolajki firmowe Berger”

W tym roku spotkaliśmy się z niecodzienną sytuacją, w której organizacja firmowych spotkań świątecznych w tradycyjnym wymiarze może nie być najbezpieczniejszym rozwiązaniem i stoi przed wielkim znakiem zapytania. W wielu przypadkach organizacja firmowego spotkania świątecznego w tradycyjnej wersji jest wręcz niemożliwa do zrealizowania, między innymi przez pracę zdalną części lub większości pracowników. Proponujemy personalizowane firmowe zestawy prezentowe!

Okres organizacji świątecznych spotkań firmowych jest wyjątkowy dla nas wszystkich i niezwykle istotne jest, aby nie zapomnieć o naszych pracownikach, klientach czy partnerach biznesowych. W ten wyjątkowy, świąteczny czas zadbajmy o to, aby poczuli się docenieni i wynagrodzeni za cały trud mijającego roku. Jak zatem to zrobić w bezpieczny sposób?

Oprócz całej gamy możliwości jakie niosą za sobą eventy online proponujemy również rozwiązanie alternatywne, jak świąteczne firmowe zestawy prezentowe!

 3 KRÓTKIE KROKI DO IDEALNYCH FIRMOWYCH ZESTAWÓW PREZENTOWYCH

FIRMOWE ZESTAWY PREZENTOWE – NOWA JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ

Specjalnie przygotowane, spersonalizowane propozycje firmowych zestawów świątecznych są doskonałym sposobem na obdarowanie pracowników, wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, jej partnerami lub klientami. Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie podarunków do konkretnej osoby – tak, aby każdy poczuł się ważny i doceniony!

Proponowane dzisiaj firmowe zestawy prezentowe są dużo bardziej praktyczne, estetyczne ale przede wszystkim – oryginalne. Można wybierać spośród prezentów praktycznych, z motywem przewodnim m.in: świąteczna kuchnia, klimatyczny wieczór świąteczny czy eko święta, przez oryginalne zestawy dla kawoszy, herbaciarzy albo fanów niezwykłych słodyczy! Możliwości jest nieskończenie wiele. Staramy się aby wszystkie nasze propozycje pochodziły ze sprawdzonych źródeł i były nieszkodliwe dla środowiska. Dlatego proponowane przez nas produkty spożywcze czy kosmetyczne są naturalnego pochodzenia, a ich jakość jest zawsze na najwyższym poziomie.

 AUTORSKA GRA ŚWIĄTECZNA

Co zrobić jeśli wśród wszystkich pracowników lub w mniejszym ich podzespole, każdy jest zupełnie inny i ma całkowicie inne upodobania? Mamy dwa rozwiązania. Możemy oczywiście znaleźć zestaw uniwersalny, odpowiedni dla wszystkich. Znajdą się w nim najbardziej praktyczne i przydatne akcesoria codziennego użytku z logo firmy – nie tracąc przy tym na jakości i estetyce. Jest to rozwiązanie najprostsze i najczęściej stosowane, ale dzięki dobrej jakości produktom potrafi zachwycić każdego! Jako alternatywę – dla tych najbardziej wymagających, możemy również połączyć wręczenie prezentów firmowych z naszą autorską grą świąteczną

Bossa Nova Events ma swój wyjątkowy pomysł, na bezpieczną, firmową grę świąteczną, która pozwoli nam zbadać upodobania każdego pracownika i dopasować jego zestaw indywidualnie! Dzięki temu rozwiązaniu Twoi pracownicy czy kontrahenci poczują wyjątkową atmosferę świąt. Będą mieli okazje do przedświątecznej integracji w bezpiecznej formie, a ich prezent zostanie w 100% spersonalizowany. Nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się całą organizacją. Gwarantujemy Ci, że jeśli Twój pracownik, wielbiciel polskich kryminałów, otrzyma w prezencie najnowszy bestseller Katarzyny Bondy, świąteczną herbatę i piękny świąteczny kubek z zaparzaczem będzie wniebowzięty i na pewno zachowa to na długo w swojej pamięci!

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE FIRMOWE ZESTAWY PREZENTOWE?

Możesz wybrać wielkość, kolor oraz nadruk swojego opakowania.  Na pudełku lub torbie możemy umieścić logo Twojej firmy oraz dowolną grafikę czy tekst, np. imię odbiorcy lub spersonalizowane życzenia dla pracowników, kontrahentów i klientów!  Powiedz nam, jak wyobrażasz sobie opakowanie idealne, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania! Wybór zawartości prezentu spośród gotowych propozycji gadżetów jest ogromny! Ty wybierasz, a my wszystko estetycznie pakujemy i dostarczamy do Twojej firmy lub wskazanego adresata. Wręczenie prezentów możemy urozmaicić dodatkowymi atrakcjami, np. wizytą świetego Mikołaja w siedzibie firmy czy quizem choinkowym. 

Proponowane przez nas gadżety są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów. Decydując się na nasze zestawy prezentowe, możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy czy klienci otrzymają podarunki wysokiej klasy, z których na pewno będą zadowoleni. 

Jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą firmowych zestawów prezentowych? Szukasz dla swoich pracowników lub kontrahentów odpowiedniego prezentu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę i wyjątkowe rozwiązania dla Twojej firmy!