świąteczny event firmowy

Świąteczny event firmowy – 1500 pracowników!

Strona główna Portfolio Świąteczny event firmowy – 1500 pracowników!

Christmas Party Ringier Axel Springer Polska

Ponownie pojawiliśmy się w biurach naszego Klienta Ringier Axel Springer Polska, aby zorganizować dla pracowników świąteczny event firmowy i podsumować miniony rok. Pracownicy jeszcze raz, #razem mogli zobaczyć się na żywo przed sezonem urlopowym. Równocześnie działaliśmy w trzech miastach: w Krakowie, w Warszawie i we Wrocławiu. Świąteczny event firmowy zgromadził ponownie łącznie około 1500 pracowników i było kolejnym z cyklu spotkaniem nawiązującym do filozofii #SmartWork, która została wprowadzona przez firmę na początku roku 2022.

Rynek eventowy od roku 2020 przeszedł spektakularną metamorfozę, wprowadzając nowe rodzaje eventów, jak eventy online i eventy hybrydowe, które miały zastąpić spotkania  w pełni na żywo, a stały się już nieodłącznym elementem w naszej branży i zostaną mocno ugruntowane w niej w przyszłości. W naszej agencji eventowej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, tworząc  oferty mocno dostosowane do obecnych trendów. Więcej o ofercie eventów online tutaj. Dzięki tej formie ukazały się nowe możliwości, w szczególności dla firm, które posiadają swoje siedziby w różnych krajach. Globalny sposób myślenia o pracy zmienił się i postawił przed pracodawcami sporo wyzwań, wymagając organizacji jeszcze większej ilości firmowych spotkań integracyjnych dla pracowników niż wcześniej. Pracodawca musi wprowadzać nowe narzędzia, które będą utożsamiać pracownika z firmą. Należy również przypomnieć, że firmowe spotkania na żywo zyskały nawet nowe nazewnictwo, czyli eventy offline. 

Nie możemy również zapominać o nowych trendach jak #workation, #worklifebalance, #worklifefit – spodziewamy się w roku 2023 nowych form, które na pewno wpłyną na branżę eventową. 

Organizacja świątecznych eventów firmowych w dobie pracy w trybie hybrydowym

Na podstawie naszej współpracy z firmą Ringier Axel Springer możemy doskonale ukazać możliwości eventowe Bossa Nova Events – przede wszystkim utwierdzamy naszych Klientów w przekonaniu, że śledzimy trendy i naszą ofertę dostosowujemy do obecnych realiów, trybu pracy i potrzeb Klienta. W roku 2022 razem z Ringier Axel Springer rozpoczęliśmy cykl eventów Office Week, które były właśnie dopełnieniem wspomnianej wyżej filozofii #SmartWork. Zachęcamy tutaj do zapoznania się z krótkim podsumowaniem tych eventów oraz gotowych rozwiązań integrujących pracowników w biurowych przestrzeniach korporacyjnych, które wprowadziliśmy z naszym Klientem. To dzięki sukcesowi tych wydarzeń offline, a przede wszystkim pozytywnym odbiorze przez pracowników, mamy dalszą kontynuację wdrażając eventy w tryb pracy hybrydowej Ringier Axel Springer.

Świąteczny event firmowy – przygotowanie do wdrożenia pracy hybrydowej oraz integracyjne spotkanie

Korzystając z okazji, że kolejny cykl eventu dla Ringier Axel Springer zaplanowany był na grudzień – motywem przewodnim został świąteczny klimat celebracji i spotkanie pracowników przed urlopami. Ponownie spotkaliśmy się przy wspólnym śniadaniu i rozmowach przy kawie – te były mocno świąteczne, jak #piernikowymood czy #happyholidaycarmel. Postawiliśmy na element wspólnej integracji i w przestrzeniach biurowych zorganizowaliśmy mikołajkowe podchody – pracownicy musieli odszukać upominki, które Św.Mikołaj zgubił w ich biurze. Taki rodzaj team-buildingu w biurze Klienta cieszył się bardzo dużym powodzeniem – możemy go dowolnie modyfikować i dostosowywać do firmowej okazji czy pory roku. Świąteczny czas to moment obdarowywania, pomogliśmy pracownikom w dopracowaniu ich prezentów świątecznych i stworzyliśmy stanowisko do pakowania połączone z warsztatami. Nasza agencja kreatywna zajmuje się również kompleksową realizacją firmowych zestawów prezentowych oraz wysyłek kreatywnych – dzięki temu, zorganizowane przez nas stacje cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród pracowników. Podsumowując, to świąteczne spotkanie ponownie pozwoliło na rozmowy face to face oraz było początkiem wprowadzenia trybu pracy hybrydowej w firmie Ringier Axel Springer.

Jeśli chcecie zintegrować swoich pracowników zarówno w przestrzeniach biurowych jak i podczas pracy zdalnej, to zobaczcie jak robimy to wspólnie z Ringier Axel Springer Polska. Z przyjemnością  odpowiemy na wasze potrzeby, stworzymy przyjazną eventową przestrzeń online oraz offline, zaproponujemy nieszablonowy motyw eventu, a także zorganizujemy warsztaty, szkolenia i firmowy team-building. Zaplanuj z nami swój świąteczny event firmowy.