Upominki, które budują relacje w Twojej firmie!

Zajmujemy się kompleksową realizacją i produkcją boxów prezentowych: od pierwszych konsultacji, określenie grupy docelowej, przez kreatywny pomysł, propozycje produktów, brandingu aż po samą finalną realizację i koordynację oraz spięcie wszystkiego w perfekcyjną całość!

Boxy prezentowe w wykonaniu Bossa Nova Events to połączenie kreatywności z profesjonalizmem! Mamy na swoim koncie kilka tysięcy wysłanych kreatywnych zestawów prezentowych pod adresy na całym świecie.

BOXY PREZENTOWE • UPOMINKI FIRMOWE • ZESTAWY PREZENTOWE • GIFT BOX • PREZENTY FIRMOWE • BOXY DEGUSTACYJNE |•TEAM BUILDING BOX

Firmowe boxy prezentowe

ZOBACZ NASZĄ PREZENTOWĄ MARKĘ BOX OF STORIES

Przygotowane z najwyższą starannością, spersonalizowane propozycje zestawów prezentowych mogą być doskonałym sposobem na wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą a pracownikami, kluczowymi klientami czy partnerami biznesowymi. Nasze firmowe boxy prezentowe to również idealny sposób celebrowania najważniejszych chwil w Twojej firmie takich jak: jubileusze i gale firmowe, spotkania firmowe, integracje zespołowe, świętowanie sukcesów sprzedażowych, nagrodzenie pracowników za zaangażowanie. Każda okazja jest idealna do obdarowania: Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka, Dzień Wiosny oraz te mniej popularne jak Światowy Dzień Ziemi, Tłusty Czwartek, Dzień Książki czy Dzień Życzliwości.

Jeśli chcesz zorganizować w swojej firmie coś wyjątkowego i zaskoczyć odbiorców, to Skontaktuj się z nami a z chęcią przygotujemy dedykowaną ofertę i pokażemy Ci jak zaskoczyć odbiorców Twoich firmowych przesyłek! Idealnie wprost łączymy boxy prezentowe z eventami w formacie online

Dla naszej agencji najważniejsze jest dopasowanie podarunków do konkretnej osoby – tak, aby każdy mógł poczuć się pozytywnie zaskoczony, ważny i doceniony!

6 KRÓTKICH KROKÓW DO IDEALNYCH ZESTAWÓW PREZENTOWYCH DLA TWOJEJ FIRMY!

Jakie składowe przygotowania boxów prezentowych realizujemy?

Strefa odbiorcy boxu - dedykowana platforma internetowa
Konsultacje w doborze odpowiednich produktów prezentowych
Oryginalna koncepcja boxów - dopasowanie prezentów do grupy odbiorców
Nasza obsługa logistyczna & transport
Oprawa & koncepcja graficzna
Branding produktów, pudełka, wstążki & kartki
Działania PR-owe w mediach & social mediach
Obsługa na każdym etapie realizacji projektu

Jak wyglądają nasze boxy prezentowe?

Nasze firmowe boxy, zestawy prezentowe mogą być w pełni spersonalizowane. Możesz wybrać wielkość, kolor oraz nadruk swojego opakowania prezentowego. Na pudełku, skrzynce lub torbie możemy umieścić logo Twojej firmy, dowolną grafikę oraz tekst, np. imię odbiorcy lub spersonalizowane życzenia dla pracowników, kontrahentów i klientów!

Personalizowana zawieszka, naklejka z Twoim logo, pudełko w kolorach przewodnich Twojej firmy lub elegancka skrzynka z wygrawerowanym motywem firmowym – to tylko kwestia ustaleń – nasza kreatywność w tym zakresie nie zna granic!

Dla kogo są dedykowane nasze boxy?

Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych!

  • pracowników każdego szczebla korporacji & sektora publicznego
  • managerów, dyrektorów, pracowników na każdym stanowisku
  • agencji reklamowych i marketingowych
  • kluczowych klientów firm
  • partnerów biznesowych firm
  • pracowników polsko oraz obcojęzycznych
  • dla każdej grupy – realizowaliśmy boxy firmowe dla różnorodnych branż

Wigilia firmowa - świąteczne upominki dla pracowników i nie tylko!

Okres organizacji świątecznych spotkań firmowych jest wyjątkowy dla nas wszystkich i niezwykle istotne jest, aby nie zapomnieć o naszych pracownikach, klientach czy partnerach biznesowych. W ten wyjątkowy, świąteczny czas zadbajmy o to, aby poczuli się docenieni i wynagrodzeni za cały trud mijającego roku. Proponujemy świąteczne boxy prezentowe, które mogą być zarówno zamiennikiem firmowej wigilii lub stanowić jej uzupełnienie. 

Proponowane dzisiaj zestawy prezentowe są dużo bardziej praktyczne, estetyczne ale przede wszystkim – oryginalne. Można wybierać spośród prezentów  z motywem przewodnim m.in: świąteczna kuchnia, klimatyczny wieczór świąteczny czy eko święta, przez oryginalne zestawy dla kawoszy, herbaciarzy albo fanów niezwykłych słodyczy! Możliwości jest nieskończenie wiele. Staramy się aby wszystkie nasze propozycje pochodziły ze sprawdzonych źródeł i były nieszkodliwe dla środowiska. Dlatego proponowane przez nas produkty spożywcze czy kosmetyczne są naturalnego pochodzenia, a ich jakość jest zawsze na najwyższym poziomie.

Jubileusz firmowy - jak celebrować ten ważny firmowy moment w trybie home office?

Twoja firma świętuje w tym roku jubileusz? Planujesz zorganizować jubileusz firmowy online i szukasz dodatkowych atrakcji? Chcesz obdarować pracowników wyjątkowym i zaskakującym prezentem? Jubileusz firmowy czy tematyczna gala to niezwykle ważna data w kalendarzu działalności każdej marki. Mamy dla Ciebie idealne propozycje, które mile zaskoczą wszystkich Twoich pracowników i kluczowych klientów firmy.

Oferujemy ogromny wybór gotowych propozycji gadżetów, które idealnie pasują do tak uroczystej chwili w Twojej firmie. Możemy wykonać: grawerowane statuetki, ekskluzywne praliny z Twoim logo czy oryginalne personalizowane prezenty wykonane na specjalne zamówienie. Wybierasz z szeregu propozycji przedstawionych przez nasz team, wszystko estetycznie pakujemy, graficznie personalizujemy i dostarczymy pod wskazany adres ! Wręczenie prezentów możemy urozmaicić dodatkową atrakcją np. uczestnictwem znanej osoby, która wręczy jubileuszowe upominki pod drzwi adresata lub eleganckiego Concierge.

Team building - a może box niespodzianka wysłany przed eventem?

Niewątpliwie jednym z najciekawszych i najlepiej sprawdzających się pomysłów na przyciągnięcie uwagi i zaangażowanie gości w wydarzenie są specjalne boxy wysłane odpowiednio wcześniej przed realizacją. Stawiamy na team building, który przez aktywny udział uczestników usprawni komunikację i wewnętrzną współpracę w zespole, dziale i w całej firmie – w obecnych czasach jesteśmy w stanie zrobić to wszystko online, a do aktywności zachęcimy kreatywnym boxem!

W zależności od formy team buildingu tajemnicze gift boxy mogą zawierać: oficjalne zaproszenie do udziału w evencie, firmowy gadżet, elementy niezbędne do zrealizowania atrakcji, które pozwolą wykazać się kreatywnością Twojego zespołu oraz opcjonalnie nagrody dla wyróżnionych osób.

Chciałbyś stworzyć tydzień integracji w Twojej firmie? Może szukasz pomysłu na team building online? Napisz do Nas – opracujemy kreatywny box, który pozwoli Twoim pracownikom na codzienną dawkę humoru, a na koniec zapukamy do drzwi i nagrodzimy najlepszych!

Kreatywne eko zestawy prezentowe połączone z warsztatami winiarskimi, gastronomicznymi oraz eko & zero waste

Twoje firma stara się działać w duchu eko i zero waste? W swojej ofercie posiadamy ekologiczne warsztaty online kierowane do dorosłych jak i dzieci. Wcześniej każdy z uczestników otrzymuje kreatywny eko box nawiązujący do tematyki eventu. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do stworzenia eko kosmetyków, naturalnych świec czy woskowijek.

Chciałbyś się spotkać ze swoimi pracownikami podczas kolacji firmowej, ale obecnie jest to niemożliwe? Nie ma problemu, we współpracy z najlepszymi restauracjami w całej Polsce zorganizujemy boxy z potrawami dla Twoich pracowników. Będziecie mogli omówić strategię firmową na kolejne miesiące czy podsumować zakończony projekt. Towarzyszyć temu spotkaniu może wyśmienite jedzenie oraz lampka wina – również dostarczonego w kreatywnym boxie. Praktykujemy również degustacyjne wieczory online z najlepszymi sommelierami w Polsce!

Boxy marketingowe - wysyłka do influencerów

Oryginalny, niesztampowy, przyciągający uwagę unboxing oraz real time marketing? W świecie w którym wszystko wydaje się, że już było – musimy nieustannie zaskakiwać odbiorców naszą kreatywnością. Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Pomożemy Ci go kreatywnie zapakować, a dzięki oryginalnemu unboxingowi gwarantujemy pozytywny i szeroki odbiór Twojego produktu w social mediach!

Stworzymy dedykowany box zawierający produkty Twojej marki, który zaskoczy i wywoła pozytywne emocje. Twój produkt ma kojarzyć się z latem? Nie ma problemu – sprawimy, że odbiorca otworzy słoneczny box z kolorowym piaskiem i dmuchaną palmą! Nasza kreatywność nie zna granic! Zadbamy o odpowiedni branding pudełek, ekspozycje produktów oraz wysyłki do influencerów a jeśli potrzebujesz koncepcji i projektów graficznych – nasz dział kreacji zajmie się kompleksową realizacją od A do Z!

Proponowane przez nas BOXY PREZENTOWE dostarczają uczestnikom pozytywnych emocji oraz mogą być niezwykłym elementem w docenieniu pracownika, współpracownika, kontrahenta czy kluczowego klienta w Twojej firmie!

Nieustannie poszukujemy nowych, oryginalnych produktów i pomysłów do pobudzania zaangażowania, rozwijania kompetencji, poprawy komunikacji czy wzmacniania lojalności osób związanych ze sobą firmowo. To niezwykle ważne, szczególnie teraz w pandemicznej rzeczywistości. Dzięki zestawom prezentowym, które dostarczamy do każdego pod same drzwi – dostarczamy równocześnie dawkę pozytywnej energii i niezapomnianych przeżyć.

Nasze zestawy prezentowe realizowane są kompleksowo, na najwyższym poziomie, odpowiadające najnowszym trendom i wymaganiom rynku. Również z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego. W ramach realizacji połączenia boxów z eventami firmowymi oferujemy m.in. spójną koncepcję eventu i pomoc w doborze odpowiednich atrakcji dla grupy docelowej, kilkaset sprawdzonych produktów, logistykę na najwyższym poziomie, zespół doświadczonych event managerów, efektywne formy wspierające komunikację w grupie, jak również pomoc w formowaniu oraz realizacji celów grupowych i indywidualnych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta FIRMOWYCH BOXÓW PREZENTOWYCH, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!