Zrealizuj z nami wydarzenie online w Twojej firmie

Szukasz idealnego rozwiązania dla swojej firmy w postaci eventu online? Świetnie!

Zajmujemy się kompleksową obsługą i produkcją: od kreatywnej koncepcji, wyboru najlepszych narzędzi aż po realizację i spięcie wszystkiego w perfekcyjną całość!

KONFERENCJE ONLINE • TEAM BUILDING ONLINE • EVENTY HYBRYDOWE • ROZRYWKA ONLINE • WARSZTATY TEMATYCZNE ONLINE

Eventy hybrydowe & online

Eventy online to nasz nowy sposób na realizację założeń i potrzeb naszych Klientów na realizacje, które w aktualnym czasie nie są możliwe do zorganizowania w świecie realnym. Poświęciliśmy wiele miesięcy i mnóstwo energii, aby stworzyć dla naszych Klientów ofertę na miarę ich potrzeb. Nasze rozwiązania kreatywne i technologiczne pozwalają nam na zupełnie naturalne przejście do świata realizacji firmowych imprez online. Skrupulatnie pokazujemy, że spotkania online mogą mieć swoją moc i być tak samo skuteczne, jak te tradycyjne, które pamiętamy z poprzednich miesięcy i lat.

Jakie składowe eventów online realizujemy?

Platforma dostosowana do potrzeb eventu
Koncepcja & scenariusz eventu
Dedykowana strona www
Obsługa techniczna & koordynacja
Oprawa graficzna
Oprawa rozrywkowa
Elementy sceniczne & dekoracje
Boxy prezentowe z dostawą dla uczestników
Catering z dostawą dla uczestników
Obsługa eventu w social mediach & działania PR-owe
Postprodukcja eventowa

Dla kogo?

Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych!

 • pracowników każdego szczebla korporacji & sektora publicznego
 • managerów, dyrektorów, pracowników na każdym stanowisku
 • kluczowych klientów firm
 • partnerów biznesowych firm
 • pracowników polsko oraz obcojęzycznych
 • dla każdej grupy – realizowaliśmy projekty imprez firmowych dla różnorodnych obszarów branż

Naszym Klientom proponujemy szeroką gamę eventów online. Organizujemy kameralne spotkania zespołowe, team building, branżowe konferencje, spotkania zarządu, jak również eleganckie gale i konferencje online dla kilkuset osób. Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwalają nam każdorazowo sprostać oczekiwaniom Klientów. Organizujemy eventy online kompleksowo: od pierwszych konsultacji, przez kreatywny pomysł i kreacje, aż po samą technikę i finalną realizację i koordynację. Eventy online w wykonaniu Bossa Nova Events to spójna koncepcja w asyście doskonałej techniki. Mamy własne studio z wyposażeniem oraz niezliczoną liczbę możliwości zorganizowania eventu hybrydowego. Proponujemy platformę wirtualną, dzięki której możemy zapewnić szereg niezbędnych funkcjonalności, takich jak m.in. tworzenie tematycznych pokoi, ankiet, wizytówek – funkcji realnie mających wpływ na zaangażowanie uczestników eventu. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zorganizowanych wydarzeń, zadowolonych Klientów, kreatywnych atrakcji, prelegentów i uczestników eventów.

Organizacja eventów online wymaga dużego zaplecza organizacyjnego i technicznego – dlatego proponujemy całe spektrum opracowanych przez nas w ostatnich latach rozwiązań. Współpracujemy z kilkunastoma w pełni wyposażonymi studiami z ekranami diodowymi, jedno i wielo-modułowymi. Proponujemy Klientom lokalizacje na terenie Warszawy, Krakowa i pozostałych, wielu zakątków Polski. Proponowane przez nas studia różnią od siebie wizualnie, przez co możemy dopasować je idealnie do charakteru organizowanego eventu online. Możemy zaproponować nowoczesne przestrzenie telewizyjne, zabytkowe pomieszczenia o wyjątkowej charakterystyce, historyczne zamki czy muzea, jak również studia z pięknym widokiem na całe miasto!

Podczas naszych realizacji gwarantujemy najlepszą jakość streamingów i transmisji. Oferujemy całą gamę kamer studyjnych i najlepsze na rynku, stabilne łącze internetowe, które pozwala nam zachować najlepszą jakość emitowanych przez nas eventów i spotkań firmowych.

Skomplikowana konferencja, która wymaga wcześniejszej rejestracji, możliwości umawiania równoległych spotkań indywidualnych i prelegenci z całego świata włączający się kolejno do spotkania online? Naszą odpowiedzią na tego typu realizacje jest personalizowana platforma online do organizacji tego typu wydarzeń. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy uczestnicy spotkań mają szansę na pełną interakcję za pomocą sesji indywidualnych, czatu czy komentarzy i możliwości zadawania pytań na żywo.

Eventy online organizowane przez Bossa Nova Events to eventy realizowane kompleksowo, na najwyższym poziomie, odpowiadające najnowszym trendom i wymaganiom rynku. W ramach realizacji eventów online oferujemy:

 • spójną koncepcję eventu i pomoc w dopasowaniu rozwiązań technicznych
 • kilkanaście różnych lokalizacji i studiów do streamingu online
 • najlepszej jakości sprzęt techniczny
 • zespół doświadczonych techników
 • obsługa prelegentów przez profesjonalny i doświadczony zespół eventowy
 • obsługę i oprawę artystyczną
 • kontakt ze znanymi artystami i najlepszymi performerami
 • wsparcie na każdym etapie realizacji eventu

Jeśli chcesz zorganizować w swojej firmie mniej oficjalne spotkanie, które będzie pełnić rolę klasycznego team buildingu zgłoś się do nas, a z chęcią przedstawimy swoją ofertę zajęć, gier i aktywności team buildingowych online. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane gry online za pomocą aplikacji lub w wersji komputerowej. Możemy zorganizować dla Twoich pracowników cały tydzień wyzwań lub tematyczne dni firmowe. Nasze propozycje mogą zostać w pełni spersonalizowane i dopasowane do interesującej grupę tematyki. Skontaktuj się z nami, a z chęcią przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę online i pokażemy Ci wszystkie nasze pomysły na aktywności i team building online.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta EVENTÓW ONLINE, skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy!