świąteczny event online

Świąteczny event online i wysyłka tajemniczych boxów

Strona główna Portfolio Świąteczny event online i wysyłka tajemniczych boxów

Świąteczny event online połączony z wysyłką tajemniczych boxów

Od 2020 roku w naszej ofercie eventowej pojawiły się również świąteczne eventy online, które nadal cieszą się dużą popularnością ze względu na pracę hybrydową lub zdalną w niektórych branżach. Dla jednego z naszych Klientów stworzyliśmy dwie realizacje, w których połączyliśmy dwa elementy – świąteczny event online oraz wysyłkę tajemniczych świątecznych boxów.

Dwa w jednym- czyli jak uszczęśliwić uczestnika świątecznego eventu online?

Na świąteczne spotkanie online zaproponowaliśmy dla pierwszej grupy wirtualny escape-room, który poprowadził nie kto inny, jak sam Elf Świętego Mikołaja! Zabawa odbyła się w godzinach popołudniowych, dlatego od samego rana nasi pomocnicy z bieguna północnego osobiście doręczali uczestnikom tajemnicze boxy prezentowe. Zarząd firmy mógł cieszyć się pudełkiem z pysznym, świątecznym cateringiem przygotowanym specjalnie na tę okazję, a także drugą przesyłką, w której znajdowały się kolejne smakołyki oraz karciana gra w motywie escape-roomu. Po zakończonej grze online, uczestnicy mogli wspólnie zjeść posiłek i cieszyć się otrzymanymi prezentami świątecznymi.

Dla drugiej grupy zaproponowaliśmy warsztaty barmańskie online. I tym razem nie obyło się bez wysłania tajemniczych boxów, które zawierały wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego wykonania pysznych koktajli podczas godzinnego szkolenia online. Po zakończonej zabawie, uczestnicy mogli kontynuować wirtualną integrację w towarzystwie przygotowanych napojów. 

Odrobina tajemnicy receptą na sukces – angażujący świąteczny event online

Większość z nas uwielbia otrzymywać prezenty – zwłaszcza, jeśli są one niespodzianką i nie wiemy, czego możemy się spodziewać. Podczas świątecznej realizacji online, wysłaliśmy tajemnicze boxy prezentowe do uczestników. Na każdym pudełku umieściliśmy karteczkę z informacją, że mogą otworzyć przesyłkę dopiero w wyznaczonym przez nas momencie! W ten sposób przyciągnęliśmy uwagę uczestnika, zaciekawiliśmy go i finalnie sprawiliśmy, że integracja online była jeszcze bardziej ekscytująca!

Jeśli nie masz pomysłu na wydarzenie online dla swoich pracowników – zgłoś się do nas. Z przyjemnością poznamy Twoje oczekiwania i stworzymy ofertę szytą na miarę! Przede wszystkim jako Creative Brand Stories działamy kompleksowo. Podczas realizacji Bossa Nova Events odpowiadała za organizację świątecznego eventu online, uwzględniając również projekt zaproszeń oraz boxów świątecznych przez naszą markę Box of StoriesZakres działalności naszej grupy komunikacji marketingowej Creative Brand Stories pozwala nam komunikować marki naszych klientów wszechstronnie.