świąteczny event online
Strona główna Aktualności Podsumowanie boxowe roku 2020

Podsumowanie boxowe roku 2020

W tym roku mieliśmy przyjemność zrealizować wiele ciekawych i bardzo kreatywnych realizacji boxów firmowych. Współpracowaliśmy z czołowymi polskimi oraz zagranicznymi firmami, tworząc pudełka prezentowe na poczet wielu różnych okazji, zaczynając od wysyłek boxów dla pracowników, kończąc na wysyłkach influencerskich.

BOXY PREZENTOWE NA RÓŻNE OKAZJE 

W ubiegłym roku zrealizowaliśmy ponad 40 zamówień, a każde z nich było zupełnie wyjątkowe i  stworzone w zgodzie z preferencjami Klienta. Największą popularnością cieszyły się boxy dla pracowników, szczególnie te świąteczne! Nic dziwnego – Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja do obdarowania i docenienia pracowników, kluczowych klientów czy partnerów biznesowych. Pachnące pierniczkami świąteczne pudełka to coś, co bardzo ucieszyło obdarowanych!

Nasze firmowe boxy prezentowe to również idealny sposób celebrowania najważniejszych chwil w firmie takich jak: jubileusze i gale firmowe, spotkania firmowe, integracje zespołowe, świętowanie sukcesów sprzedażowych, nagrodzenie pracowników za zaangażowanie. Każda okazja jest idealna do obdarowania: Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziecka, Dzień Wiosny oraz te mniej popularne jak Światowy Dzień Ziemi, Tłusty Czwartek, Dzień Książki czy Dzień Życzliwości. Dzięki otwartości naszych Klientów mieliśmy okazję stworzyć wiele oryginalnych kompozycji boxów, które zostały dostarczone prosto do drzwi swoich odbiorców. 

WIGILIA FIRMOWA W NOWEJ FORMULE 

Wybuch pandemii koronawirusa spowodował wiele zmian w naszym życiu – zarówno na przestrzeni prywatnej, jak i zawodowej. Wigilia firmowa, która jest tak ważnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw nie mogła się odbyć w klasycznej formie. Mimo to musieliśmy znaleźć sposób na pokazanie pracownikom, że są ważni i doceniani. Stworzyliśmy specjalną ofertę personalizowanych boxów świątecznych, które spójnie łączyliśmy z realizowanymi eventami online. Takie połączenie spotkało się z dużym uznaniem ze strony naszych Klientów, a my mieliśmy pewność, że sprawiliśmy wiele radości w świątecznym czasie. 

Nasze boxy cieszyły się popularnością również w solowym wydaniu. W grudniu wigilijne pudełka firmowe powędrowały do 21 różnych krajów, m.in. do Indii czy RPA!

Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy mieli jeszcze więcej okazji do wykazania się kreatywnością przy kolejnych realizacjach pudełkowych. Zapraszamy do kontaktu – wspólnie stworzymy idealne boxy dla Twoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych.