Firmowe zestawy prezentowe
Strona główna Aktualności Wielkanocna oferta eventowa – czas zaplanować wiosenne działania Twojej firmy!

Wielkanocna oferta eventowa – czas zaplanować wiosenne działania Twojej firmy!

Marzec to idealny czas przygotowań wiosennych atrakcji firmowych, zarówno tych w trybie offline, jak i online. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dopasowane do oczekiwań firmy, szyte na miarę Twoich potrzeb! Zbliżające się Święta Wielkanocne to idealna okazja, aby obdarować Twoich pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów. W Bossa Nova Events doskonale wiemy jak o nich zadbać i wprowadzić w wiosenny nastrój.

Zaczynamy…

WIOSENNE PROPOZYCJE z Bossa Nova Events

Po intensywnym okresie zimowym, przyszedł czas na powiew wiosny – i to nie tylko w naszej firmie! Zbliżająca się Wielkanoc jest dobrą okazją do wzmocnienia więzi wśród pracowników. Ze względu na pracę zdalną, obecną w wielu firmach, nasi Klienci szukają każdej możliwej okazji, żeby spotkać się z pracownikami lub podziękować im za zaangażowanie w formie upominku firmowego. Ważne jest, aby nie skupiać wszystkich działań związanych z gratyfikacją zespołu jedynie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wiosna to idealny moment aby docenić swoich pracowników i zadbać o ich morale! 

W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań: wiosenne warsztaty w formie offline lub online, eko eventy, wiosenne aranżacje przestrzeni biurowej, gry integracyjne, wielkanocne kosze prezentowe w nowoczesnym wydaniu – a to tylko niektóre z naszych propozycji! Wyobraź sobie to zaskoczenie, kiedy pracownik po przekroczeniu progu firmy zobaczy wiosenną aranżację biura ze stoiskiem warsztatowym i zaproszeniem do wspólnej zabawy. A może otworzy drzwi kurierowi i otrzyma wielkanocny kosz pełen świątecznych produktów z życzeniami od pracodawcy. Wiosenny wyjazd firmowy? To dopiero niespodzianka, która umocni więzi wśród pracowników firmy!

WIOSNA TO OKAZJA DO EKO EVENTÓW!

Od lat ekologiczne eventy to już codzienność w wielu firmach! Podczas naszych realizacji proponujemy kreatywne rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w branży ekologicznej i zero waste!

Coraz więcej naszych Klientów wybiera działania eventowe, które minimalizują szkody wyrządzane naszej Planecie i przyczyniają się do jej ochrony. Nasza firma od początku swojej działalności wdraża ekologiczne idee i posiada rozbudowany katalog nieszablonowych, eventowych rozwiązań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a naszą misją jest dzielenie się zdobytą wiedzą z naszymi Klientami promując tym samym ekologiczne rozwiązania. Możemy przygotować dla twojej firmy eko warsztaty w biurze lub w zaproponowanej przez 

nas eventowej przestrzeni. Jeśli Twoja firma pracuje w trybie zdalnym – również mamy rozwiązanie! Połączymy działania dla planety z kreatywną integracją! Warsztaty online w domowych zaciszu Twoich pracowników? Przygotujemy wystąpienie w formie prelekcji lub wyślemy do uczestników potrzebne materiały, aby mogli czynnie brać udział we wszystkich aktywnościach. Podczas organizowanych warsztatów aktywizujemy uczestników do proekologicznych działań – stawiamy na ciekawe i proste rozwiązania, które dobrze wpływają na nasze środowisko. 

TEMATYCZNE WARSZTATY WIOSENNE

Wśród licznych tematycznych warsztatów, w okresie wiosennym i wielkanocnym, proponujemy:

  • tworzenie kolażu z motywami kwiatowymi połączone ze sztuką decoupage 
  • eko szycie toreb na zakupy z wykorzystaniem naszywek zebranych od pracowników
  • dekorowanie wiosennych wianków
  • wielkanocne warsztaty kulinarne
  • eko woreczki zapachowe jako wielkanocne ozdoby
  • wiosenne obrazy z żywego mchu
  • warsztaty z ozdób wielkanocnych dla dzieci
  • kwiatowe kompozycje w szkle jako idealna ozdoba na świąteczny stół
  • poznanie tajników wykonywania ozdób 3D z chrobotka
  • ogródek ziołowy idealny do świątecznego gotowania

Wszystkie propozycje możemy przeprowadzić również w formie warsztatów online.

WIELKANOCNE ZESTAWY PREZENTOWE – postaw na docenianie!

Wielkanoc zbliża się wielkim krokami. Zaskocz kreatywnymi wielkanocnymi upominkami z Twoim logo i personalizowanym opakowaniem. Od 2019 roku z sukcesami przygotowujemy spersonalizowane propozycje boxów prezentowych, które są idealnym sposobem na podziękowanie pracownikom za wkład i zaangażowanie w firmę, wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, jej partnerami lub klientami. Nasza agencja skupia się na indywidualnym podejściu do każdej firmy, marki i konkretnej osoby. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić!

Posiadamy wielkanocny katalog prezentowy, a w nim kilkanaście uniwersalnych propozycji dla każdego – przedstawiane przez nas gadżety są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów. Nasza kreatywność w tej dziedzinie nie zna granic – dlatego, jeśli nie znajdziesz nic dla siebie w katalogu, zaproponujemy indywidualne propozycje, szyte na miarę Twoich potrzeb. Od 2019 roku przygotowaliśmy łącznie ponad 18 795 boxów prezentowych, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu już po krótkiej rozmowie możemy przygotować ofertę odpowiadającą na Twoje oczekiwania! 

Zajmujemy się pełną logistyką, estetycznym zapakowaniem boxów, personalizacją produktów, projektami graficznymi z Twoim logo i wysyłką – również poza granice Polski. Jeśli Twoja firma szuka kolorowych, wielkanocnych upominków to jesteś w idealnym miejscu! Poproś o nasz katalog, zobacz nasze portfolio, a na pewno zdecydujesz się na współpracę z nasza firmą.

Jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą? Szukasz dla swoich pracowników lub kontrahentów odpowiedniego prezentu z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę i wyjątkowe rozwiązania dla Twojej firmy!