firmowy piknik
Strona główna Aktualności Piknik firmowy Kraków i okolice – najpiękniejsze miejsca

Piknik firmowy Kraków i okolice – najpiękniejsze miejsca

Imprezy, które cieszą się wiosną i latem coraz większą popularnością to przede wszystkim pikniki firmowe. Kraków ma do zaoferowania wiele miejsc, które sprawdzą się w przypadku wydarzeń plenerowych zarówno dla kilkudziesięciu, jak i kilkuset osób. 

Piknik firmowy – Kraków Czyżyny (Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema)

Ogród Doświadczeń to teren o powierzchni ponad 6 ha, zagospodarowany doskonale pod różnego rodzaju pikniki firmowe, rodzinne oraz miejskie. Na jego obszarze rozlokowano urządzenia, służące demonstracji zjawisk fizycznych, ekspozycji geologicznej czy sensorycznej. Park można zaaranżować pod wszelkiego rodzaju tematyczne pikniki firmowe. Kraków daje radę! 

Piknik firmowe – Kraków i północne okolice (Kryspinów)

Piknik firmowy z gośćmi z zagranicy? Doskonałym miejscem na event będzie Kryspinów, a dokładniej ośrodek “Nad Zalewem”. To ogromna przestrzeń łącząca tereny Kryspinowa, Budzynia i Cholerzyna. Można tu zorganizować pikniki firmowe nawet na kilkaset osób. Co więcej, przyjezdni mogą nocować w drewnianych domkach. 

Pikniki firmowe w Chochołowym Dworze 

Jerzmanowice i Chochołowy Dwór to kolejna dobra miejscówka na piknik firmowy. Kraków znajduje się w odległości ok. 17 km od tego niezwykłego miejsca, a dojazd obwodnicą nie zajmuje dużo czasu. Chochołowy Dwór posiada palenisko przy którym można zorganizować ognisko lub grilla, a ogromny teren to szansa na realizację wielu ciekawych, przestrzennych atrakcji aktywizujących uczestników. Pikniki firmowe w tym miejscu to doskonały pomysł! 

Centrum Rozwoju Com Com Zone – kolejne miejsce na pikniki firmowe

Pikniki firmowe (Kraków) to także Nowa Huta. Dobrym przykładem będzie Com Com Zone – ośrodek sportowo-rekreacyjny z boiskiem do piłki nożnej. Teren stwarza możliwości na przykład do zorganizowania pikniku rodzinnego z motywem sportowym. Pikniki firmowe oprócz celów biznesowych i marketingowych mogą zintegrować pracowników i ich rodziny, a sportowa rywalizacja dodatkowo wzmocni efekt. 

Pikniki firmowe w Dolinie Będkowskiej

Dolina Będkowska to kolejne oryginalne miejsce na pikniki firmowe. Kraków od Brandysówki (ośrodek agroturystyczny)  znajduje się w odległości ok 20 km. Naturalne, zielone tereny mogą pomieścić nawet kilkaset osób. Agroturystyka otoczona jest łąkami, lasami i jurajskimi ostańcami. To doskonałe miejsce na połączenie pikniku firmowego z grą terenową.