firmowa impreza
Strona główna Aktualności Pikniki firmowe 2022 – czyli nieszablonowe podejście do wydarzeń plenerowych

Pikniki firmowe 2022 – czyli nieszablonowe podejście do wydarzeń plenerowych

Pikniki to jedne z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń firmowych w roku. Słoneczna pogoda, zapach grilla, zimne napoje i spektrum ciekawych atrakcji tworzą niezastąpioną atmosferę. Jednak smaczny catering i brak deszczu nie gwarantują sukcesu pikniku firmowego – aby pracownicy czuli się wynagrodzeni za swoją pracę i zaopiekowani podczas eventu plenerowego, należy zadbać o ich zaangażowanie i element zaskoczenia. 

Wiele letnich pikników firmowych co roku wygląda podobnie, mają niezmienną konwencje i te same elementy agendy. Na szczęście jako team Bossa Nova Events wciąż poszukujemy nieszablonowych, ciekawych rozwiązań na wydarzenia plenerowe Twojej firmy. W dzisiejszym wpisie podzielimy się kilkoma z nich.  

MOTYW PRZEWODNI NA PIERWSZYM MIEJSCU

Pikniki firmowe, które oparte są na ciekawym motywie przewodnim, dostosowanym do wartości reprezentowanych przez firmę zapadają w pamięć uczestników na dłużej! Należy pamiętać, że tego typu eventy mogą mieć wiele pozytywnych rezultatów, m.in. zwiększają zaufanie rodzin pracowników do firmy, integrują uczestników, wzmacniają pozytywne skojarzenia dotyczące pracodawcy, a także są formą gratyfikacji. Nie zapominajmy, że wydarzenia plenerowe mają również stanowić połączenie zabawy i relaksu, dlatego warto zadbać o odpowiednie atrakcje piknikowe, dostosowane do motywu przewodniego. W Bossa Nova Events wciąż poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które z powodzeniem wdrażamy w nasze realizacje. Każdego dnia inspirujemy się czymś innym, dlatego nasi Klienci mogą oczekiwać od nas burzy pomysłów na każdą kieszeń, a nasze motywy przewodnie na piknik firmowy są szyte na miarę potrzeb i preferencji. 

KAMERALNIE CZY Z PRZYTUPEM? CZYLI JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIĄ LOKALIZACJĘ

Lokalizacja ma ogromne znaczenie przy organizacji pikników firmowych, bowiem to od niej w dużej mierze będzie zależało samopoczucie uczestników i klimat imprezy. Poszukiwanie idealnego obiektu w pierwszej kolejności definiuje informacja na temat budżetu oraz planowanej ilości osób. Kolejny etap selekcji zależny jest już tylko od naszej wyobraźni i pomysłów na plenerowe wydarzenie eventowe. ? Jako kreatywna agencja zawsze staramy się proponować nieszablonowe, ciekawe i jednocześnie precyzyjnie dobrane miejsca na organizację pikniku firmowego. Ruiny zamku, plaża, a może górny pokład statku? Zrobimy wszystko, aby stworzyć niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy klimat na Twoim firmowym evencie.

ARANŻACJA PRZESTRZENI – TWORZYMY NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Za motywem przewodnim kryje się  kreatywna, dostosowana do całej wizji eventu aranżacja przestrzeni. Odpowiednio dobrane elementy i dekoracje potrafią stworzyć niezapomniany klimat, dzięki któremu pracownicy mogą poczuć, że biorą udział w wyjątkowym wydarzeniu. Zawsze najważniejsze jest dla nas dopasowanie motywu i atrakcji do grupy docelowej, czyli pracowników lub klientów danej firmy – to pierwszy i najważniejszy krok w tworzeniu koncepcji całego piknikowego eventu. Stworzenie idealnej 

przestrzeni piknikowej dla pracowników, przykładając uwagę nawet do najmniejszego szczegółu, to pewnego rodzaju podziękowanie i gratyfikacja ich wkładu w firmę. Ważne, żeby wspólnie świętować firmowe sukcesy i stworzyć ku temu okazję. 

ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH 

Pikniki firmowe mogą być organizowane dla różnych grup docelowych – kontrahentów, kluczowych Klientów czy pracowników z ich rodzinami. Bez względu na to, do kogo skierowany jest event, warto zadbać o odpowiednie atrakcje, które zaciekawią i zaangażują uczestników, a także dadzą poczucie dobrze spędzonego czasu. ? Spotkanie autorskie z podróżnikami przemierzającymi świat kamperem będzie wyjątkową atrakcją podczas eventu plenerowego w motywie podróży. Prelekcja połączona z degustacją najlepszych cygar na wydarzeniu kubańskim nieopodal stacji live cookingu z daniami kuchni karaibskiej na pewno zostanie w pamięci uczestników na długie lata! Tematyczna strefa Virtual Reality dla dzieci i dorosłych na pikniku w wersji tropikalnej? Taka forma rozrywki zrobi wrażenie nie tylko na najmłodszych! Organizacja atrakcji na pikniki firmowe to nasza specjalność – zawsze służymy kreatywnością i nieszablonowym podejściem, aby zapewnić uczestnikom nowe, niepowtarzalne emocje – bez względu na wiek. ?

Jeśli planujesz organizację eventu plenerowego i jesteś spragniony wyjątkowych pomysłów – skontaktuj się z nami! Wspólnie stworzymy kreatywną koncepcję pikniku firmowego, dostosowaną do potrzeb grupy docelowej.