WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU EVENTOWEGO
Strona główna Aktualności Wynajem sprzętu eventowego! Poznaj naszą rozbudowaną ofertę!

Wynajem sprzętu eventowego! Poznaj naszą rozbudowaną ofertę!

Jeśli już choć trochę nas poznaliście, to dobrze wiecie, że uwielbiamy się rozwijać!

Dlatego nie zwalniamy tempa i wprowadzamy do naszej oferty zupełnie nową usługę – WYNAJEM SPRZĘTU EVENTOWEGO! 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i uruchamiamy dział, w którym z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz do organizacji Twojego eventu. 

Oczywiście nigdy nie zostawiamy naszych Klientów samych sobie, dlatego pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wskazówki i wsparcie!

Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń, więc wiemy, co może okazać się niezbędne, aby przygotować niezapomniany event!

Wszystko to w bezpiecznej oprawie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoką jakość sprzętu oraz profesjonalną obsługę od początku do końca.

Jaki sprzęt eventowy u nas znajdziesz? 

  • Leżaki i meble eventowe, 
  • Hale namiotowe, 
  • Fotobudkę, 
  • Instaxy, 
  • Sztalugi, 
  • Tablice flipchart, 
  • Dekoracje, 
  • Elementy scenografii i inne akcesoria dodatkowe (mikrofony bezprzewodowe, LED’y itp.) 

Dobrze wiemy, że pogoda w Polsce bywa niepewna. Nasze namioty pozwolą na przeprowadzenie udanego eventu niezależnie od nagłej ulewy. W ofercie posiadamy ekspresowe hale namiotowe o wymiarach 4x10m (40m2), do samodzielnego transportu, montażu i demontażu. O nic się nie martw! Dostaniesz od nas szczegółowy instruktaż obsługi namiotu, dzięki czemu bez żadnych problemów samodzielnie go rozłożysz.

Nie zapominamy też o tym, że każda impreza musi być świetnie uwieczniona! Z naszą fotobudką Smove Fbox Compact i aparatami natychmiastowymi Instax zrobisz wyjątkowe zdjęcia z eventu, co pozwoli jego uczestnikom zapamiętać go na bardzo długo! Smove Fbox Compact to najbardziej kompaktowa fotobudka z lustrzanką na rynku, która zachowuje przy tym pełną gamę funkcjonalności i najlepszą jakość. Sam wybierasz szablony, tła i rekwizyty. Możliwa jest również personalizacja dodatkowych efektów specjalnych.

Zdajemy sobie sprawę, że podstawowe wyposażenie eventu to nie wszystko, aby wydarzenie się powiodło. Często niezbędne okazują się także dodatkowe akcesoria, które w dużym stopniu wpływają na finalny odbiór eventu przez uczestników. Na nasz asortyment dodatkowego sprzętu eventowego składają się m.in. światła LED, mikrofony czy akcesoria takie jak: sztalugi, tablice flipchart i elementy scenografii. 

Po prostu napisz nam, czego potrzebujesz do organizacji Twojego eventu! Najprawdopodobniej to mamy ?

Postaw na wysoką jakość i profesjonalną obsługę!