press day agencja

WOMAN POWER – press day Ringier Axel Springer

Strona główna Portfolio WOMAN POWER – press day Ringier Axel Springer

Business breakfast w niezwykle kobiecym stylu

Dobrze zorganizowany press day to według nas, szerzenie idei oraz wsparcie marketingowe poprzez wspólne realizacje celów. Event marketing ma ogromną moc, dlatego my nieustannie walczymy o to, aby nasze realizacje inspirowały, angażowały, ciekawiły i niosły za sobą coś więcej niż samą rozrywkę i tak właśnie było tym razem. W czerwcu 2022 odbył się niezwykły event firmowy wspierający kobiety organizowany przez jednego z naszych klientów. Ta wspaniała inicjatywa jest bardzo bliska naszym przekonaniom, dlatego jesteśmy ogromnie dumni, że możemy przyczynić się do wspólnej realizacji tego projektu. W ramach jednej z większych konferencji w Polsce mamy przyjemność cyklicznie organizować business breakfast dla uczestników tego wydarzenia.

Wyjątkowa forma eventu – press day

W tym roku w ramach inicjatywy inspirowanej kobiecą siłą organizowaliśmy firmowe eventy w postaci business breakfast, które odbyły się podczas rejsów na barce! To wyjątkowa przestrzeń do realizacji firmowych spotkań biznesowych. Rejsy rozpoczynały się w samym sercu Warszawy przy przystani Nowa Fala i podczas wspólnego rejsu podziwialiśmy panoramę miasta z poziomu Wisły. To zdecydowanie niezwykły pomysł na event firmowy, dlatego z ogromną przyjemnością realizujemy takie wydarzenia firmowe. Chcąc podkreślić kobiecą formę tego eventu skupiliśmy się na wizualnej aranżacji przestrzeni. Na barce znajdował się ogrom świeżych kwiatów, których dopełnieniem były okalające barkę bańki mydlane. Można było nas dostrzec z daleka, ponieważ zaraz za barką ciągnął się szeroki łańcuch baniek!

Coś więcej niż business breakfast

Biznesowe śniadanie realizowane jest zwykle w celu zaciśnienia relacji z klientem, są to spotkania, które przybierają formę bardziej osobistą, niż zwykłe spotkanie w biurze. Podczas realizacji takich eventów firmowych bardzo zależny nam na swobodnej atmosferze i zapewnieniu odpowiednich atrakcji podczas firmowych spotkań biznesowych. Dla uczestników tego eventu przygotowaliśmy nie tylko śniadanie  w formie finger food, ale również open bar w postaci softów i świeżo mielonej kawy. Chętni mogli skorzystać z nauki plecenia wianków lub robienia bukietów ze świeżych kwiatów podczas warsztatów florystycznych. Na tym evencie firmowym fantastycznym tłem uzupełniającym fotobudkę była niezwykle kwiecista ścinka do robienia zdjęć. Dbając o każdy szczegół organizowanego przez nas wydarzenia zadbaliśmy również o oprawę muzyczną tego eventu oraz o kwiecisty prezent, który otrzymał każdy uczestnik tej imprezy firmowej. 

Postaraliśmy się ,aby przestrzeń tej realizacji inspirowała i przypominała o idei i działaniach kobiet,  a zaproszeni goście na organizowane przez nas spotkanie biznesowe czuli, że są częścią tego wyjątkowego projektu. To zaszczyt organizować eventy firmowe, które niosą za sobą ważne idee. Jeśli jesteście zainteresowani, aby zorganizować swój event firmowy inny niż wszystkie w postaci niezwykle wyjątkowej aranżacji zachęcamy do kontaktu. Realizujemy projekty personalizowane, zawsze indywidualnie podchodząc do klienta. Business lunch, press day – nie musi być nudny, przekonajcie się sami!