koncert ringier axel springer polska

Letni koncert dla RINGIER AXEL SPRINGER

Strona główna Portfolio Letni koncert dla RINGIER AXEL SPRINGER

Letni koncert dla Ringier Axel Springer

Końcówka września okazała się dla naszej agencji bardzo intensywna i wyjątkowa nie tylko ze względu na liczne realizacje rozproszone po całej Polsce. Jedną z nich była organizacja koncertu z prawdziwego zdarzenia dla największych w kraju domów mediowych. Jako kompleksowa agencja eventowa, specjalizujemy się w projektowaniu eventów muzycznych, koncertów na żywo czy właśnie festiwali muzycznych i plenerowych. 

Koncepcja i kreacja wydarzenia

Przygotowania do wydarzenia dla ponad 500 osób to kilka miesięcy ciężkiej pracy teamu agencji eventowej.. Wizja naszej koncepcji i tworzenia kreacji tego niezwykle barwnego wydarzenia spotkała się ze spójną wizją naszego klienta . Zależało nam na tym, aby stworzyć niepowtarzalny klimat imprezy o undergroundowym stylu, który miał wpisać się w vibe występujących artystów, a także w visual miejsca, gdzie odbywał się cały event. Neonowa przestrzeń, zabytkowy charakter, lustra z kolorowymi motto, ciekawe rzeźby i oryginalne dekoracje miały przenieść uczestników wydarzenia do wyjątkowego świata, w którym mogli doświadczać emocje poprzez muzykę.

Idealne miejsce koncertu

Jak każde z działań podejmowanych przez nas w procesie projektowania eventów, wybór miejsca nie był przypadkowy.

Praga Centrum – nowe, profesjonalne miejsce do organizacji eventów muzycznych w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej w Warszawie. To miejsce posiadające zarówno niepowtarzalny klimat, jak i najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie, co jest niezbędne przy organizacji wydarzeń muzycznych. Co więcej, infrastruktura Pragi Centrum pozwala na realizację eventów dla ponad 1000 osób.

Praga Centrum po prostu zachwyciła uczestników koncertu! Atmosferę tej przestrzeni stworzyły wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna i ceglanymi ścianami. Postindustrialne otoczenie okazało się idealne do ekspozycji kultury i sztuki oraz swobodnego obcowania z nią.

Czas na koncert!

Spójność wszystkich elementów eventu to dla nas zawsze podstawa! Dlatego przy wyborze artystów, stawialiśmy na nie tylko ich styl muzyczny, ale również zachowanie sceniczne oraz dopasowanie do stylu alternatywnego, na którym oparta była koncepcja wydarzenia. Nie mogło więc paść na nikogo innego, jak Mery Spolsky i Ørganka!

Ørganek to artysta całkowity. Rock alternatywny przenika przez jego głos, duszę i styl, a co najważniejsze, jego muzyka dociera nawet do najbardziej wymagającego odbiorcy. Jego rockowa energia poruszyła tłumy i przygotowała uczestników do żywiołowego celebrowania całego wydarzenia!

Po koncercie Ørganka nastąpił czas na występ artystki wyczekiwanej przez wszystkich! 

Mery Spolsky pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere, ubrane w mocne elektro-techno brzmienia i inspirujące melodie. W zasadzie większość rzeczy robi sama, bo chce, żeby wszystko, co robi miało etykietkę „spolsky” – projektuje scenografię, grafiki oraz stroje, produkuje i komponuje. Artystka przyznaje się do inspiracji szaloną twórczością Salvadora Dali’ego, czerpie z motywu pasków Grzegorza Ciechowskiego i nurza się w abstrakcjach Die Antwoord. Nic więc dziwnego, że artystka swoją oryginalnością idealnie wpisała się w klimat festiwalowego vibe’u!

Warto wspomnieć, że poza głównym punktem wieczoru, jakim były koncerty, na uczestników czekały również dodatkowe atrakcje, open bar oraz bbq party – strefy z burgerami oraz stanowiska grillowe. Uczestnicy tak dobrze czuli się w naszej festiwalowej strefie, że opuścili ją dopiero w godzinach porannych następnego dnia!

Dobra zabawa, odczuwanie niepowtarzalnych emocji, doświadczanie wyjątkowych chwil i najlepsze wspomnienia – wszystko to kieruje nami przy kreowaniu niezwykłych eventów, z których każdy jest inny i każdy ma na celu uszczęśliwiać naszych klientów! 

We turn events into emotions – motto, które ma odwzorowanie w naszych działaniach – chcesz to poczuć? Napisz do nas! Wspólnie stworzymy kolejny wspaniały event, który zapamiętasz na długo!