firmowy piknik

Warsztaty ekologiczne z Bossa Nova Events

Strona główna Portfolio Warsztaty ekologiczne z Bossa Nova Events

Warsztaty ekologiczne z Bossa Nova Events

Bossa Nova Events to firma, która jest przyjazna środowisku naturalnemu. Promujemy zdrowy styl życia i społeczną odpowiedzialność za naszą planetę, bo wiemy jakie to ważne. Idee ekologiczne wdrażamy podczas organizowanych przez nas eventów firmowych takich jak np. pikniki firmowe, integracyjne wyjazdy firmowe i konferencje.

Ekologiczne atrakcje na eventy firmowe

Słyszeliście o flow bike? To ekologiczna atrakcja, która sprawdzi się np. podczas pikników. Ruch i smak – czyli stacjonarne rowery z blenderem na koktajl! Wystarczą dwie minuty ruchu Twoich mięśni i będziesz miał gotowy zdrowy koktajl ze świeżych owoców lub warzyw. Kolejną atrakcją w duchu eko jaką proponujemy jest czerpanie papieru z zasuszonych roślin. Dzięki wykorzystaniu makulatury oraz wysuszonych roślin, dbasz o planetęW ramach warsztatów eko designu stworzymy wspólnie ekologiczne świeczki zapachowe lub podkładki na stół. W okresie letnim podczas pikników tworzymy także hotele dla zapylaczy i karmniki dla ptaków. Wykorzystujemy w ten kreatywny sposób niepotrzebne kawałki drewna. 

Ekowarsztaty, ekogadżety, ekoeventy – Bossa Nova Events

Ekologia w naszym wydaniu może być tematem przewodnim, ale przejawia się również w pewnych tylko elementach jak np. atrakcje związane z ekologią w formie warsztatów czy w użyciu ekologicznych rozwiązań, jak np. naczynia czy sztućce zrobione z bambusa, korka i drewna. Imprezy firmowe organizujemy w duchu zero waste, recyklingu i zdrowego trybu życia. Mamy również propozycje ekologicznych gadżetów firmowych. 

Ekowarsztaty – warsztaty ekologiczne 

Warsztaty ekologiczne są odpowiedzią na obowiązujące obecnie trendy zarówno w sektorze biznesowym, jak i indywidualnym. Podczas organizowanych warsztatów aktywizujemy uczestników do proekologicznych działań uwzględniając ich predyspozycje oraz zainteresowania. Wśród licznych tematycznych warsztatów ekologicznych proponujemy: warsztaty ekostolarskie, warsztaty ekoszycia oraz wytwarzanie ekokosmetyków do domu. Korzystamy z naturalnych materiałów i stawiamy na upcykling. 

Prelekcje ekologiczne – czyli jak robić szkolenie firmowe o ekologii

Edukacja ekologiczna staje się coraz bardziej pożądanym tematem szkoleń w wielu firmach. Proponujemy prelekcje nawiązujące do najnowszych trendów z zakresu dbania o środowisko naturalne. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż. Podczas szkoleń prelegenci mówią o korzystnych działaniach ekologicznych w różnych sferach biznesu.