Eko eventy - Bossa Nova Events

Eko warsztaty – plenerowa realizacja dla CD PROJEKT

Strona główna Portfolio Eko warsztaty – plenerowa realizacja dla CD PROJEKT

Plenerowa realizacja eko warsztatów dla CD PROJEKT dla 600 osób!

Za każdym razem powtarzamy, że eko realizacje cieszą nas szczególnie mocno. Jako agencja od lat jesteśmy związani z tematyką ekologii i na bieżąco wdrażamy wszelkie nowości do naszych eventowych ofert. Tym razem mieliśmy przyjemność zorganizować kilka kreatywnych eko warsztatów przyjaznych naszej planecie, w ramach integracyjnego spotkania pracowników firmy CD PROJEKT. Na wydarzeniu pojawiło się aż 600 osób!

EKO WIOSKA – czyli eko warsztaty kreatywne przyjazne planecie

Wrzesień to miesiąc ostatnich, letnich realizacji plenerowych. Tym razem nie było inaczej – po raz kolejny pojawiliśmy się w Ranchu pod Bocianem, aby na ogromnym terenie zielonym stworzyć naszą Eko Wioskę, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór nieszablonowych warsztatów ekologicznych. W ramach spotkania firmowego, nasz Klient zdecydował się na naukę tworzenia biżuterii z nieużywanych już T-Shirtów, obłędnie pachnących i przede wszystkim bogatych w dobrej jakości składniki kul do kąpieli, kreatywnych łapaczy snów z materiałów z odzysku, a także woskowijek, które okazały się hitem podczas tej realizacji. 

Ważne było dla nas to, aby uczestnicy oprócz możliwości wzięcia udziału w warsztatach i nauczenia się czegoś nowego w kwestii dbania o naszą planetę, mogli się przede wszystkim zintegrować. Niektórzy pracowali indywidualnie, niektórzy tworzyli dzieła zespołowe, ale za każdym razem pracownikom firmy CD PROJEKT towarzyszyły żywe rozmowy i pełne uśmiechu wymiany spojrzeń. Turn Events Into Emotions to nasze stałe motto, którym kierujemy się przy każdym wydarzeniu. Wierzymy, że dzięki emocjom – to co i jak organizujemy – zostaje w uczestnikach naszych eventów na długie lata!

Eko warsztaty – ekologicznie pod każdym względem!

Organizacja ciekawych warsztatów, które wzbudzą zainteresowanie uczestników firmowej integracji to jedno, ale zawsze pamiętamy również o odpowiedniej oprawie. Zarówno stanowiska warsztatowe jak i cała strefa Eko Wioski były wzbogacone o dekoracje w duchu eko, zielone rośliny i kwiaty doniczkowe, które zostały odpowiednio zaopiekowane po wydarzeniu. Dzięki takim detalom, uczestnicy firmowego wydarzenia mogli poczuć się jeszcze bardziej komfortowo i z przyjemnością przystąpić do tworzenia swoich unikatowych dzieł!

Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem wyjątkowego eventu firmowego w duchu eko – odezwij się do nas! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, a nasza ekologiczna oferta stale się poszerza. Wspólnie stwórzmy niezapomniane spotkanie! Poznaj naszą ekologiczną markę Eco Stories. Eco Stories to marka, która z pasją i zaangażowaniem dba o środowisko naturalne. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia i społecznej odpowiedzialności biznesu wobec naszej planety. Wierzymy, że każda firma ma potencjał do wprowadzania pozytywnych zmian i chcemy być wsparciem w tym procesie.