firmowy eko event

EKOMIASTECZKO – eko event Interia.pl

Strona główna Portfolio EKOMIASTECZKO – eko event Interia.pl

Ekomiasteczko dla Interia.pl

Można śmiało powiedzieć, że lipiec i sierpień to miesiące, w których królują festiwale muzyczne. Nam zwłaszcza bliski jest Earth Festival Uniejów czyli eko event, który ma za sobą jubileuszową edycję oraz 3 dni wypełnione muzyką i koncertami 30 wybitnych artystów z Polski i Ukrainy. Nie mogło nas tam zabraknąć!

W Ekomiasteczku zorganizowaliśmy szereg atrakcji i stworzyliśmy eko aranżacje, które miały na celu promowanie postaw ekologicznych: Jak mówił nasz klient: „Chcemy, aby każdy z uczestników otrzymał wiedzę na temat tego, co może zrobić dla środowiska w swoim domu i bliskiej okolicy”. Są to zawsze drobne nawyki, a niezwykle duże korzyści dla Ziemi. 

EARTH FESTIVAL UNIEJÓW – IDEA

Festiwal, który odbywa się od lat w Uniejowie ma na celu zachęcanie do zmiany postawy i nastawienia do otaczającego nas świata. Jak piszą sami organizatorzy – promowanie racjonalnego i odpowiedzialnego podejścia do tego jak żyjemy, z czego korzystamy jest istotą całego przedsięwzięcia. 

W tym roku, oprócz 3 wspaniałych Koncertów Telewizyjnych, na terenie wydarzenia pojawiło się m.in. Ekomiasteczko, którego mieliśmy przyjemność być częścią. Dodatkowo zorganizowano akcję sadzenia drzew w ramach akcji “Czyste Zielone Miasta”, a w festiwalowym kinie wyświetlono 3 tematyczne filmy. Cały event można było  śledzić na antenach Telewizji Polsat, Polsat News oraz w serwisie Interia, z którą współpracowaliśmy w duchu eko

INSPIRUJEMY DO BYCIA EKO

Ekomiasteczko to miejsce zdecydowanie wyróżniające się na terenie słynnych Term Uniejów, gdzie w terminie 19-21 sierpnia 2022 odbywał się festiwal. Uczestnicy eventu mogli m.in. wziąć udział w wielu przyjaznych planecie atrakcjach, a my byliśmy odpowiedzialni za strefę Interii, w której zorganizowaliśmy niektóre z nich! 

Zorganizowane przez nas warsztaty tworzenia obrazów z mchu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a przybywających chętnych do wzięcia udziału w zabawie nie brakowało! Nasza doświadczona prowadząca nie tylko pokazywała, jak wykonać wyjątkowe, eko dzieło, ale również edukowała przybywających do strefy uczestników. 

Oprócz kreatywnych zajęć, wypełniliśmy strefę chill-out niezwykle zieloną, roślinną ścianką do zdjęć, którą zbudowaliśmy z żywych kwiatów doniczkowych. Trzymając się ekologicznej koncepcji, po zakończeniu eventu rozdaliśmy wszystkie rośliny przebywającym na terenie Ekomiasteczka uczestnikom. Nie tylko wywołaliśmy ogromne uśmiechy na ich twarzach, ale również daliśmy kwiatom szansę na długie i szczęśliwe życie, nie marnując ani jednego elementu naszej konstrukcji. 🙂

Każda ekologiczna realizacja jest niezwykle bliska naszym sercom – zielone eventy cieszą nas szczególnie mocno! Jeśli planujesz wydarzenie w duchu eko – zgłoś się do nas! Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, a nasza oferta jest na bieżąco wzbogacana o coraz to nowsze pomysły, które dostosowujemy do preferencji naszych Klientów i rangi wydarzenia.