team building

TEAM BUILDING – firmowe regaty dla 100 osób!

Strona główna Portfolio TEAM BUILDING – firmowe regaty dla 100 osób!

Firmowe regaty Morizon-Gratka!

Początek września to w naszej agencji eventowej czas niezwykle intensywny i pełen eventów firmowych dla naszych Klientów! Celem każdego wyjazdu jest przede wszystkim integracja pracowników, dzięki której naładują baterie i pełni energii wrócą do swoich zawodowych projektów – team building to idealna opcja. Zawsze zależy nam, aby program był idealnie dopasowany do grupy pracowników i całej firmy. W tym roku wrzesień rozpieszczał nas pogodowo, co pozwoliło spędzić pracownikom Grupy Morizon Gratka dwa słoneczne i pełne aktywności dni nad Zegrzem!

Jesienna firmowa integracja nad Zegrzem!

Klient chciał, aby ta integracja była inna niż poprzednie, a przede wszystkim angażowała w jednym czasie ponad 100 pracowników firmy. Celem była integracja pracowników, którzy po fuzji dwóch firm mieli okazję pierwszy raz spotkać się w powiększonym gronie. Zabraliśmy uczestników eventu firmowego Morizon-Gratka w urokliwe okolice Jeziora Zegrzyńskiego. Lokalizacja eventu integracyjnego nad wodą nie była przypadkowa – nic tak idealnie nie integruje pracowników firmy jak wspólny team-building, połączony z elementami współpracy i rywalizacji. Ten był niezwykle atrakcyjny i wywoływał dreszczyk emocji już w momencie otrzymania przez pracowników newslettera z agendą wyjazdu. Taki event to również możliwość obcowania z naturą, która nad Jeziorem Zegrzyńskim jest imponująca!

3,2,1 start – czas na niezapomniany team-building!

Pierwszego dnia integracji zorganizowaliśmy regaty. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze obiektu hotelowego, który wynajęliśmy dla grupy na wyłączność – mogliśmy w pełni wykorzystać prywatny pomost przy hotelu i rozległy teren. Regaty to doskonała propozycja integracji grupy, a właściwa komunikacja w ramach załóg i wspólne działanie pozwoli na osiągnięcie dobrych wyników zespołu. Regaty żaglowe to rywalizacja, ale również współpraca, komunikacja i motywacja – czyli wszystko na czym zależało naszemu Klientowi!

3,2,1 start –  czas na niezapomnianą przygodę! Grupa podzieliła się na 20 zespołów, które pod okiem doświadczonego sternika rywalizowały na wodzie podczas dwóch tur z przerwą na odpoczynek i lunch. Dodatkowo kilkunastu pracowników uczestniczyło w grze integracyjnej w żeglarskim klimacie na lądzie, podczas której poznali techniki wiązania najciekawszych węzłów żeglarskich i rozwiązali kilkanaście żeglarskich zagadek. Emocje były ogromne, a wieczorem pracownicy mogli zintegrować się podczas wieczornej kolacji i porozmawiać o swoich wrażeniach z tej niezapomnianej atrakcji eventowej!

Kolejnego dnia grupa relaksowała się na rozległym terenie zielonym, który otaczał hotel – wspominając regaty oraz wieczorną integrację. Za rok na pewno powtórka!

Idealnie dobrany program – najważniejsze elementy team building

Angażujący team building to przepis Bossa Nova Events na udany event integracyjny! Agencja Bossa Nova Events posiada ponad 15-letnie doświadczenie w organizacji eventów integracyjnych z elementami team-buildingowymi. Jeśli chcielibyście przeprowadzić nietuzinkowy i angażujący team building dla Waszej firmy – zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy indywidualnie dobrany program, profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji eventu oraz perfekcyjne zaplecze logistyczne. Wspólnie stworzymy program integracyjny szyty na miarę Waszych potrzeb i w 100 % dopasowany do grupy.