event dla firmy

Mazurski event dla firmy Warta

Strona główna Portfolio Mazurski event dla firmy Warta

Mazurski event dla firmy Warta

Za nami kolejny świetny projekt team buildingowy, który zrealizowaliśmy dla firmy Warta. Tym razem w pięknej, mazurskiej scenerii! Był to event, który zdecydowanie możemy zaliczyć do tych bardzo udanych! Okoliczności sprzyjające, uczestnicy zintegrowani, a zespoły zbudowane!

Team building – po co to wszystko?

Wielu z was może zadać sobie to pytanie. Czy team building faktycznie jest niezbędny w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa? Odpowiedź brzmi: TAK! Firma Warta wie o tym doskonale. Efektem team buildingu jest zespół, który umie się ze sobą komunikować, wykorzystuje swój potencjał i działa synergicznie. A to przekłada się na sukces i wyniki finansowe całego przedsiębiorstwa. 

Skutecznie działania team buildingowe oparte są o sprawdzone narzędzia i metodologie. Agencja Bossa Nova Events, przez lata swojej działalności, wypracowała autorskie rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Aktywności dla uczestników team buildingu zawsze dobieramy indywidualnie – tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby danej firmy. Każdy zespół może być na innym etapie rozwoju, dlatego przed zaplanowaniem idealnego team buildingu przeprowadzamy szeroki wywiad z klientem w celu zebrania jak największej ilości informacji. A później przechodzimy do działania! 

Team building – propozycje aktywności

Tworzymy dla Was programy niezwykle angażujące, wymagające od uczestników współpracy i wzajemnego poznania. Team building w naszym wykonaniu przejawia się m.in. w scenariuszowych grach terenowych (takich jak dla firmy Warta), rozbudowanych grach indoorowych, ale również w krótkich ćwiczeniach i konkurencjach, które można włączyć w agendę szkolenia lub konferencji. Jeśli chcielibyście zorganizować team building dla Waszej firmy – dajcie znać! Chętnie pomożemy!

https://youtu.be/mXFwObqRNLQ