firmowa integracja

Firmowa integracja – letni event Backbase

Strona główna Portfolio Firmowa integracja – letni event Backbase

Firmowa integracja, czyli wyjazd firmy Backbase

Za nami już trzecia firmowa integracja ciągu ostatniego roku dla naszego stałego Klienta Backbase – każda to zupełnie nowe wyzwanie i inny klimat integracji. Powtarzamy to od dobrych 16 lat – u nas nie ma schematów, każda realizacja jest dostosowana do potrzeb naszych Klientów, w danym momencie działalności firmy! Nasza agencja eventowa zawsze analizuje grupę docelową i wartości firmy. Często też zachęcamy naszych Klientów do przeprowadzenia ankiety preferencji wśród pracowników. Wyniki ankiety mogą pomóc przy wyborze najlepszego miejsca i formy firmowej integracji – w końcu event organizujemy właśnie dla pracowników. Ostatniego lata stworzyliśmy Miejskie Summer Party w samym centrum Krakowa. Przypominamy krótką relację z tego wydarzenia – https://bossa-nova-events.pl/portfolio-archive/miejskie-summer-party/

Integracyjny event plenerowy – nie powtarzamy schematów!

Tym razem przenieśliśmy się około 40 km za Kraków  – w niesamowicie sielskie i klimatyczne miejsce, czyli Kuter Port w Nieznanowicach. „Kuter Port to przystań dla szukających wypoczynku i relaksu na wysokim poziomie, a równocześnie miejsce oferujące komfort przebywania blisko natury z możliwością skorzystania z różnorodnych form rozrywki” – zdecydowanie się zgadzam z opisem miejsca, które zaproponowaliśmy naszemu Klientowi! To miejsce wyjątkowe, bo łączące nowoczesność z naturą. Szukaliśmy przestrzeni eventowej, która będzie posiadała nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, łącząc integrację dzienną na świeżymi powietrzu z wieczorną częścią oficjalnej imprezy. 

Letnia firmowa integracja z elementami team-buildingu!

Uczestnicy eventu naprawdę czuli się się jak na wielkiej sielskiej domówce z dostępem do zielonego terenu, plaży z widokiem na wodę i niesamowitej kuchni opartej na regionalnych produktach – nie zapomnieliśmy też o atrakcjach! Zapewniliśmy oczywiście całą logistykę eventu i zadbaliśmy o transport uczestników, aby wszyscy mogli bez stresu korzystać z uroków oferowanego miejsca. Działamy zawsze kompleksowo. W ciągu dnia pracownicy Backbase korzystali z zielonego terenu i przygotowanej dla nich strefy chill-out. Zapewniliśmy również angażujący team-builiding w formie geocachingu. Pracownicy podzieleni na mniejsze grupy musieli pokonać wszystkie zadania i dotrzeć do mety – dzięki temu umocniliśmy współpracę zespołową w firmie i poszczególnych teamach. Wieczorem przenieśliśmy się na dolnych pokład eventowej przestrzeni w Nieznanowicach oraz klimatyczny taras, gdzie potupaliśmy nóżką do białego rana.

Bossa Nova Events – angażujący program integracyjny.

Angażujący team building to przepis Bossa Nova Events na udany event integracyjny, który zostanie zapamiętany na dłużej. Agencja Bossa Nova Events posiada ponad 16-letnie doświadczenie w organizacji eventów integracyjnych z elementami team-buildingowymi, personalizowanymi grami terenowymi czy interaktywnymi zadaniami w specjalnie przygotowanej dla firmy aplikacji. Jeśli chcielibyście przeprowadzić oryginalny i angażujący team-building dla Waszej firmy – zapraszamy do kontaktu. Z nami zawsze masz gwarancję indywidualnie dobranego programu do grupy docelowej i DNA firmy. Wspólnie stworzymy niezapomniany firmowy event integracyjny!