wyjazd firmowy

Jesienny wyjazd firmowy HYCOM pełen atrakcji

Strona główna Portfolio Jesienny wyjazd firmowy HYCOM pełen atrakcji

Jesienny wyjazd firmowy branży IT

Jesień to zawsze w naszej agencji eventowej intensywny czas licznych wyjazdów firmowych z elementami integracji! Nasz kreatywny zespół nie próżnował, aby uczestnicy z uśmiechem na twarzy wspominali zaplanowane atrakcje team buildingowe. Program dwudniowej integracji pracowników pod Warszawą był niezwykle intensywny i pełen aktywności polegających na współpracy.

Malownicze tereny blisko miasta na wyjazd firmowy

Tym razem zabraliśmy uczestników wyjazdu firmowego w okolice Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Cel był jasny – jak najbardziej zintegrować pracowników firmy. Wzięliśmy sobie to do serc i stworzyliśmy program pełen angażujących atrakcji team buildingowych.

Pierwszego dnia integracji trwały poszukiwania idealnego rozwiązania podczas budowania Maszyny Goldberga. Atrakcja ta jest kultowym elementem wyjazdów firmowych i jak widać, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem! Po wspólnym, umysłowym wysiłku zorganizowaliśmy wieczorne ognisko wśród natury – był to idealny czas na luźne rozmowy poza siedzibą firmy oraz naładowanie baterii na kolejny dzień pełen wrażeń.

Drugi dzień zaczęliśmy od nieco innej formy gry terenowej, czyli geocachingu! Zespoły miały okazję popracować z nadajnikami GPS oraz współrzędnymi geograficznymi. Łatwo nie było, ale zaangażowanie rosło z każdą chwilą! Kolejną pozycją na naszej liście aktywności team buildingowych był firmowy teleturniej. Ile kaw robi firmowy ekspres? Jaki kolor samochodu ma Prezes? To był prawdziwy sprawdzian wiedzy pracowników na temat firmy, a to wszystko w swobodnej, pełnej dobrego humoru atmosferze! 

Zwieńczeniem wyjazdu firmowego była muzyczna sesja z gongami tybetańskimi, która pozwoliła na relaks i wyciszenie przed powrotem do codzienności. Taka forma atrakcji cieszy się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem – i nic dziwnego! Godzinne doświadczenie masażu dźwiękiem jest niezapomnianym przeżyciem. 

Team builidingowy balans wyjazdowy

Kluczem organizowanych przez Bossa Nova Events wyjazdów firmowych jest balans i połączenie aktywności Team Building z rozrywką i relaksem. Jeśli zależy Ci na ciekawej, pełnej wrażeń integracji firmowej dla Twoich pracowników, to zapraszamy po ofertę. Wspólnie stworzymy program integracyjny szyty na miarę Waszych potrzeb i w 100 % dopasowany do grupy.