firmowy piknik

Firmowy piknik PEGA SYSTEMS – ponad 400 osób!

Strona główna Portfolio Firmowy piknik PEGA SYSTEMS – ponad 400 osób!

Jak zorganizować angażujący piknik firmowy?

Firmowy piknik to kolejna współpraca z Pega Systems. Po udanej firmowej jesiennej gali w klimacie disco, przyszedł czas na letni piknik dla pracowników. Zaplanowanie udanego wydarzenia plenerowego może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy próbuje się pogodzić potrzeby i preferencje dużej grupy osób. Nie zapominajmy jeszcze o zamówieniu idealnej pogody! Tu z pomocą przychodzi Bossa Nova Events – gwarantujemy, że organizowane przez nas programy eventowe są dostosowane do potrzeb klienta. Czasami też w kosztorysie zawieramy gwarancję pogody – tak już jest z naszą ekipą, zawsze świeci slońce 🙂 Posiadamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji eventów firmowych, tak aby były one zarówno angażujące, jak i funkcjonalne.

Planując piknik, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Po pierwsze, niezwykle ważna jest lokalizacja wydarzenia. Znalezienie na własną rękę idealnego miejsca na świeżym powietrzu, nierzadko jest wyzwaniem, biorąc pod uwagę takie czynniki jak dostępność, różnego rodzaju udogodnienia i przyjazne środowisko naturalne. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca przy plaży, w zielonym parku, czy w leśnym zaciszu – posiadamy bazę sprawdzonych miejsc w całej Polsce. Działamy kompleksowo ale również organizujemy atrakcje na terenie wynajętym przez Klienta.

W dzisiejszych czasach silny nacisk położony jest również na to, aby wydarzenie było spójne z tożsamością firmy, dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o tym, by wydarzenie plenerowe wpisywało się w „brand experience”. Pikniki czy festiwale firmowe mogą być doskonałym sposobem na zaprezentowanie wartości firmy. Włączając do wydarzenia elementy swojej marki można ugruntować wizję organizacji, jaką tworzysz albo jaką chcesz zbudować.  

Piknik firmowy w zielonym parku rozrywki – miejsce idealne!

W Krakowskim Parku Linowym stworzyliśmy idealną rodzinną atmosferę dla ponad 400 osób – nasz klient na piknik zaprosił pracowników wraz z rodzinami. Zamówiliśmy jak zwykle słońce, zadbaliśmy o muzykę do potupania nóżką oraz atrakcje dla najmłodszych i tych starszych. Naprawdę chciało się tam być i zobaczyć cały piknik z lotu ptaka! Taaak, tyrolka została okrzyknięta najlepszą atrakcją tej słonecznej soboty! Dla uczestników w parku linowym były dwa tory przejścia kończące się właśnie wielką tyrolką, którą można było przejechać nad całym terenem pikniku.

Ze względu na liczną grupę uczestników pikniku, podzieliliśmy teren na kilka stref. Gry XXL, siatkówka, badminton, piłka nożna, kolorowa strefa chill-out, letnie przekąski i chłodne Prosecco. Przygotowaliśmy animacje dla dzieci, gry i zabawy ruchowe oraz stanowiska do malowania twarzy i tatuaży, które cieszyły się ogromną popularnością – nasze animatorki znajdą zawsze najnowsze trendy i zainteresowania dzieci:) Cała strefa jest dostosowana do popularności danych bohaterów z bajek i filmów.

Dodatkowym elementem firmowego pikniku dla Pega Systems była personalizowana, angażująca i przygotowana specjalnie dla firmy – gra terenowa. Ten element team buildingu cieszył się ogromną popularnością. Zadaniem uczestników pikniku było zbierania ukrytych kartek na terenie całego pikniku – każda odpowiadała zadaniu, które należało wykonać w trakcie trwania pikniku. Gwarantujemy, że to forma atrakcji, która angażuje zawsze całe rodziny – na koniec nie mogło zabraknąć nagród w postaci gadżetów z logo firmy.

Firmowy piknik – program i miejsce mu angażować!

Jeśli myślisz o zorganizowaniu pikniku firmowego w ciekawym motywie przewodnim i różnorodnymi atrakcjami ze względu na wiek uczestników – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie oryginalną koncepcję wydarzenia plenerowego i kompleksowo zrealizujemy event! 🙂 Znamy wiele lokalizacji, w których można zorganizować kolorowy, pełen atrakcji i angażujących zadań piknik – w całej Polsce! Zróbmy to razem!

Zobacz jak wyglądał firmowy piknik na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/reel/CtJPREduAh3/