event plenerowy kraków

Event plenerowy dla Backbase – MIEJSKIE SUMMER PARTY

Strona główna Portfolio Event plenerowy dla Backbase – MIEJSKIE SUMMER PARTY

Firmowa integracja Backbase w Krakowie

Idealny event plenerowy w Krakowie! Kiedy słońce świeci wysoko na niebie, noce stają się zadziwiająco ciepłe a dni najdłuższe w roku należy to sowicie wykorzystać! Dlatego proponujemy naszym klientom firmowe eventy plenerowe, będąc przekonanym, iż jest to jeden z najlepszych sposobów na integrację firmową. Każda pora roku rządzi się własnymi prawami, a lato jest zdecydowanie tą najbardziej ulubioną, dlatego wiele firm  decyduje się na podkręcenie letniej atmosfery w biurze celebrując lato również poza nim. Nie da się ukryć, że w tym okresie humory dopisują pracownikom z każdej branży, nie tylko eventowej :),  dlatego warto to wykorzystać i pozwolić na odrobinę wakacyjnego klimatu w firmie!

Summer party w centrum Krakowa!

W czerwcu, tego lata na słońce zdecydowanie można było liczyć,  dlatego z wielką satysfakcją i ogromną energią zorganizowaliśmy letnią imprezę firmową w centrum Krakowa. Aby pić drinki z palemką i relaksować się na leżaku w promieniach słońca, nie musisz wyjeżdżać za miasto. Prawdziwe Summer Party może odbyć się również w jego centrum! Na dziedzińcu Starej Zajezdni w centrum krakowskiego Kazimierza rozłożyliśmy ogrom leżaków, palet z kolorowymi poduszkami i palm organizując przy tym prawdziwą letnią imprezę pod gołym niebem. Dziedziniec, który udekorowany był sezonowymi kwiatami, podświetlonymi kolorami firmy, a na jednej ze ścian kamienic wyświetlało się wielkie, laserowe, firmowe logo! 

Przy wejściu na imprezę, każdy z uczestników został poczęstowany orzeźwiającym, schłodzonym prosecco. Grille holenderskie już były nagrzane a prosto z nich szefowie kuchni serwowali pyszne, grillowe specjały! Dzięki temu już na samym początku naszego eventu zrobiło się gorąco, a dopiero co zaczęliśmy…

Atrakcje pod gołym niebem w wykonaniu Bossa Nova Events!

Podczas Summer party nie może zabraknąć atrakcji dla uczestników wydarzenia w postaci show. Dla naszych gości przygotowaliśmy szeroką gamę atrakcji firmowych. Zanim zrobiło się ciemno, na naszej imprezie odbył się pokaz barmański niezastąpionego Mistrza Świata Barmanów Flair z Rio de Janeiro! To było niesamowite przeżycie, po którym każdy z uczestników eventu otrzymał drinka z palemką. Dodatkowo, dobrze wiemy, że podczas wydarzeń firmowych nie może zabraknąć atrakcji team buildingowych, więc na naszym pojawiła się wielka, drewniana Jenga XXL. Uczestnicy wydarzenia tworzyli ogromną wieżę, dzięki której świetnie się bawili, móc się dodatkowo integrować.  Na sam koniec letniej imprezy odbył się niesamowity pokaz laserowy. To ogromne, prestiżowe show, które było widoczne nie tylko na naszym dziedzińcu, ale również w całym Krakowie! Ta atrakcja firmowa przyniosła nam ogrom emocji i rozkręciła naszą imprezę jeszcze bardziej! Duża ilość dymu, intensywne, laserowe światła spowodowały, że zdecydowanie było to wyjątkowe wydarzenie firmowe!

Nie ma lepszego uczucia, niż satysfakcja z zadowolonych gości wydarzenia, którego było się organizatorem. Kiedy w naszych klatkach piersiowych można było poczuć bass rozbrzmiewającej muzyki odbijającej się od ścian kamienic, a światła laserowe unosiły się wysoko do gwiazd na twarzach uczestników tej imprezy było widać wielkie “woow”. A ludzie z ulicy zatrzymywali się, nagrywając na telefonach to wydarzenie. To robi wrażenie! Nawet ten sam pokaz oglądany kilka razy przynosi ogrom emocji, kiedy nasz klient widzi go po raz pierwszy. Tego nie da się opisać, po prostu trzeba to przeżyć. Jeśli chcesz, aby Twoja firma, poczuła prawdziwy letni, imprezowy klimat – zapraszamy do kontaktu. Specjalnie dla Waszej firmy przygotujemy najlepszą imprezę tego lata!  Gwarantujemy :). Przed nami jeszcze znaczna część lata, no i jego huczne zakończenie. My już szykujemy się na kilka wydarzeń z tym związanych, zatem do zobaczenia niebawem :).