firmowa impreza

Firmowa impreza – domówka na dachu UNITY GROUP!

Strona główna Portfolio Firmowa impreza – domówka na dachu UNITY GROUP!

Firmowa impreza – ROOFTOP PARTY

Letnie realizacje niestety już za nami, ale nadal chętnie wracamy do nich wspomnieniami! Tegoroczny wrzesień przywitaliśmy hucznie, bo imprezą na tarasie biurowca, w której znajduje się siedziba firmy naszego Klienta. Firmowa impreza na zakończenie lata to okazja nie tylko do integracji i świetnej zabawy, ale również pożegnanie gorącej pory roku w imprezowym stylu! Nie da się ukryć, że letni vibe jest zaraźliwy i odpowiednio podtrzymany potrafi utrzymać nas w dobrych humorach aż do wiosny i pomaga przetrwać zimę! 

Biurowa przestrzeń – idealne miejsce na firmową imprezę

Sezon letnich eventów to nie tylko imprezy plenerowe, pikniki i festiwale. Nie pozwólmy zabić letniego vibe’u utartymi stereotypami – letni event może odbyć się także w przestrzeni biurowej i zamienić ją na chwilę w wakacyjny kurort! Tym lepiej, jeśli biuro posiada ciekawe miejsca, które można odpowiednio zaaranżować i w kreatywny sposób wykorzystać m.in. taras lub właśnie dach 😉 Leżaki, palety, kolorowe poduszki, palmy, kwiaty – spójne dekoracje przyczyniły się do stworzenia niezwykle klimatycznego letniego eventu! 

Po wejściu na nasz imprezowy dach, każdy z uczestników został poczęstowany orzeźwiającym welcome drinkiem. Grille już się nagrzewały a prosto z nich szefowie kuchni serwowali pyszne, grillowe specjały! Dzięki temu już na samym początku naszego eventu zrobiło się gorąco, a dopiero się rozkręcaliśmy…

Firmowa impreza – summer party czas start!

Podczas każdego eventu nie może zabraknąć atrakcji oraz gier team buildingowych, które pomogą zbudować pozytywną atmosferę oraz zadbać o integrację uczestników. Tak też było tym razem! Przygotowaliśmy bardzo popularną JENGĘ XXL, która polega na wspólnym układaniu ogromnych klocków w taki sposób, aby powstała cała wieża i podczas jej tworzenia nie legła w gruzach! Uczestnicy świetnie się przy tym bawili oraz doszli do wniosków, że takie zabawy bardzo poprawiają komunikację w zespole. Cieszymy się, że nawet przy okazji imprezy firmowej, można zdziałać coś dobrego dla funkcjonowania całej firmy!

Nie ma lepszego uczucia, niż satysfakcja zadowolonych gości wydarzenia, którego było się organizatorem. Jeśli chcesz, aby Twoja firma poczuła prawdziwy imprezowy klimat – zapraszamy do kontaktu. Specjalnie dla Was przygotujemy najlepszy event firmowy, jaki do tej pory widzieliście! Skontaktuj się z nami!