piknik firmowy

Plenerowa Domówka – czerwcowy piknik firmowy dla 400 pracowników J-LABS

Strona główna Portfolio Plenerowa Domówka – czerwcowy piknik firmowy dla 400 pracowników J-LABS

Plenerowa integracja firmy J-Labs

Czerwiec 2022 to miesiąc, który obfitował w pikniki firmowe bardziej niż kiedykolwiek! Rzeczywistość zaczęła się mocno otwierać na wydarzenia stacjonarne, a ciąg wydarzeń “face to face” rozpoczęły eventy plenerowe. Nic dziwnego – świeże powietrze, piękna pogoda, rozbrzmiewająca, letnia muzyka i zimne, orzeźwiające napoje to elementy, które zdecydowanie sprzyjają ciekawym rozmowom i integracji. Na początku czerwca mieliśmy przyjemność organizować piknik firmowy dla 400 pracowników jednej z krakowskich firm, a to wszystko na terenie zielonym słynnej Hali 100-lecia KS. CRACOVIA.

Motyw przewodni to domówka w plenerze!

A gdyby tak przenieść koncepcję słynnych domówek do przestrzeni plenerowej? Takie pytanie zadaliśmy sobie przy tworzeniu zamysłu na piknik firmowy i pomysł ten, okazał się być strzałem w 10! Za każdym razem tworzymy eventy od A do Z, zaczynając właśnie od kreacji, aby na późniejszych etapach realizacji budować spójne, nieszablonowe i absolutnie wyjątkowe wydarzenia. Do motywu przewodniego dobraliśmy atrakcje plenerowe, które skierowane były zarówno dla pracowników firmy, jak i dla ich rodzin. Kolorowa strefa chill out, personalizowana ścianka do zdjęć z firmowym ledonem, warsztaty robienia latawców, konkurs memowy czy sportowa olimpiada to tylko niektóre eventowe aktywności, które znalazły się podczas czerwcowego pikniku. Domówka nie mogłaby się obejść bez odpowiedniej dawki dobrych brzmień od DJ, który występował na scenach muzycznych z najpopularniejszymi polskimi artystami. 

Zaplanowana komunikacja przed i po wydarzeniu

Sama realizacja to nie wszystko. Należy odpowiednio zadbać o uczestników eventu plenerowego również przed i bezpośrednio po nim. Goście plenerowej domówki otrzymali od nas graficzne newslettery uchylające rąbka tajemnicy na temat wydarzenia, a bezpośrednio przed nim otrzymali maile przypominające, w których zawarliśmy najważniejsze informacje na temat miejsca, dojazdu, atrakcji czy nawet rekomendowanego stroju! Tuż po evencie plenerowym, bo już następnego dnia pracownicy firmy mogli obejrzeć pierwszą fotorelację z pikniku, co pozwoliło podtrzymać emocje towarzyszące wspólnej zabawie. 

Jeśli myślisz o zorganizowaniu pikniku firmowego w ciekawym motywie przewodnim – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie oryginalną koncepcję wydarzenia plenerowego i kompleksowo zrealizujemy event! 🙂