gra terenowa integracja

ODKRYJ MAGICZNY KRAKÓW – gra terenowa

Strona główna Portfolio ODKRYJ MAGICZNY KRAKÓW – gra terenowa

ODKRYJ MAGICZNY KRAKÓW – międzynarodowa gra terenowa

We wrześniu stanęliśmy przed wyzwaniem – zintegrować brand managerów firmy podczas zwiedzania Krakowa. Nasi uczestnicy przyjechali do Polski na kilka dni z różnych zakątków świata, a my nie chcieliśmy proponować standardowej wycieczki po naszym pięknym mieście. Zrealizowaliśmy ten event po swojemu, zachowując wszelkie wytyczne Klienta! 

Niepozorny start, czyli integracyjny lunch na krakowskiej barce

Nic tak nie jednoczy ludzi jak wspólny posiłek, więc i tym razem postanowiliśmy od niego zacząć. Aby od samego początku spotkania uczestnicy mieli absolutną pewność, że znajdują się w wyjątkowym mieście, zorganizowaliśmy lunch na jednej z krakowskich barek, z pięknym widokiem na Wisłę. Do tamtego momentu nikt nie miał pojęcia, co wydarzy się w dalszej części dnia – ważne dla nas było, aby zachować element doświadczenia i wzbudzić ciekawość brand managerów. Na zastawionym stole, przy każdym talerzu znajdowała się karteczka z krótką informacją – “Po posiłku spotkajmy się przy dolnym pokładzie, aby rozpocząć eksplorację magicznego Krakowa!”. Dodatkowo na każdym krześle zostawiliśmy małe upominki dla uczestników – torby z krakowskim printem, w których znajdowały się m.in. słodycze Wawel, kultowe obwarzanki i stworzona specjalnie na poczet eventu – pocztówka z Miasta Królów!

Gra miejska 3,2,1 start!

Zgodnie z obietnicą, po lunchu na uczestników czekali nasi animatorzy, którzy podzielili brand managerów na 3 zespoły. Grupy ruszyły na eksplorację miasta, po drodze rozwiązując wiele zagadek, łamigłówek i zadań, które umieściliśmy w obrębie Starego Miasta i Kazimierza. Nie obyło się też bez zadań specjalnych – degustacji nalewek, malowania obrazów czy robienia zdjęć polaroidowych! Ważne dla nas było, aby zespoły się zintegrowały, dobrze bawiły i zwiedzały jednocześnie – dodatkowo każda grupa miała własnego przewodnika, dzięki czemu każdy czuł się bezpiecznie. 

Po finale na Rynku Głównym i wyłonieniu najlepszej drużyny, uczestnicy udali się do restauracji serwującej tradycyjne, polskie potrawy nieopodal Krakowskich Plant. Z racji tego, że uczestnicy przyjechali z różnych zakątków świata, był to jedyny właściwy wybór, aby jak najdosadniej przybliżyć im naszą kulturę. 

Dbamy o szczegóły – oprawa graficzna gry

Zawsze dbamy o odpowiednią oprawę graficzną naszych gier miejskich – przygotowaliśmy szereg materiałów, mapek, przewodników i instrukcji, które współtworzyły klimat całej zabawy. Integracyjne zwiedzanie opiera się na różnych fabułach, w zależności od preferencji naszych Klientów. Tym razem postawiliśmy na przedstawienie Krakowa jako miasta Artystów. Było kreatywnie, tajemniczo, historycznie i zabawnie! 🙂

Jeśli chcesz zorganizować grę miejską lub szukasz sposobu, na kreatywne powitanie pracowników, przyjeżdżających z różnych krajów świata – odezwij się do nas! Stworzymy dla Ciebie kreatywną koncepcję spotkania, dostosowaną do Twoich założeń i preferencji!