Gra terenowa „PRL- powrót do przeszłości” dla firmy Lajkonik
Gra terenowa „PRL- powrót do przeszłości” dla firmy Lajkonik
Już w pierwszych minutach trwania naszej team buildingowej gry terenowej, przenieśliśmy się w świat PRL-u! Najczęściej powtarzane bolączki dotyczyły braku podstawowych towarów, niekończących się kolejek, niemożności wyjazdu za granicę czy trudności w otrzymaniu przydziałowego mieszkania lub samochodu. Zaprosiliśmy naszych uczestników do wspólnej zabawy oraz do wysiłku budującego zespołowość i umiejętności wspólnego dążenia do celu. Jak wyszło? Jak zawsze – dużo zabawy, ciekawych refleksji i wspólnej integracji. Przekonajcie się sami, jak ciekawy jest to program do integracji pracowników!
„300 procent normy”, „Chwała przodownikom pracy”, ”Pewex” – to hasła, które jednoznacznie kojarzą nam się z barwnym okresem PRL-u. Razem z naszym klientem, wybraliśmy się w podróż do czasów, które wielu z nas wspomina z sentymentem, a nieco młodsi spoglądają na ten okres z ciekawością i lekkim niedowierzaniem.
GRA TERENOWA = skuteczna integracja pracowników w Twojej firmie
Gry team-buildingowe i gry terenowe na kanwie gier fabularnych to ogrom możliwości w temacie skutecznego budowania zespołu. Zabawy integracyjne, które mają miejsce podczas tego typu gier, pozwalają uczestnikom wcielić się w różne postacie i podróżować w czasie. Pamiętajmy, że jednym z najważniejszych elementów gier i zajęć team buildingowych, są odpowiednio dobrane do grupy docelowej zadania i atrakcje eventowe, które nie tylko motywują, ale pozwalają również ujawnić mocne i słabe strony poszczególnych pracowników i uzupełniać je, by wspólnie zrealizować cel.
TYM RAZEM PRL
„PRL – Powrót do przeszłości” to niezwykle skuteczna forma team buildingu i nasz autorski scenariusz gry terenowej, z którym Bossa Nova Events powędrowała tym razem do hotelu Fajkier razem z firmą Lajkonik. To typowy przykład fabularnej gry team buildingowej, która rozbudzi wyobraźnię każdego uczestnika i choć na chwilę przeniesie go do kraju Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Okres ten to niekończące się źródło absurdalnych problemów i żartów, przerabianych choćby w filmach Stanisława Barei.