gra terenowa

Gra terenowa „Quest” na Jurze Krakowskiej!

Strona główna Portfolio Gra terenowa „Quest” na Jurze Krakowskiej!

Gra terenowa „Quest” na Jurze Krakowskiej!

Quest pub to ostatnio jedna z bardziej popularnych form miejskich rozrywek. Bossa Nova Events quest zorganizowała w postaci gry terenowej, a dokładnie team buildingu na terenach Jury Krakowskiej. Quest łączy w sobie podchody, formę harcerskich gier patrolowych oraz inne elementy gry miejskiej. Zorganizowana przez nas gra terenowa odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody Jury Krakowsko-Częstochowskiej. 

Południowy region Polski – doskonałe miejsce na team building dla firm! 

Jak sama nazwa wskazuje, uczestnicy mają za zadanie rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. Po ukończeniu kolejnych zadań otrzymują kolejne wskazówki. Zwieńczeniem gry terenowej typu “quest” jest nagroda, która trafia do zwycięskiej drużyny po ukończeniu całej misji. Gra terenowa z zagadkami pozwala członkom zespołu przyjąć różne role i odnaleźć swoje mocne i słabe strony. Każdy ma okazję sprawdzić się w swojej roli, jedni jako przywódcy, drudzy jako stratedzy w działaniu, jeszcze inni jako osoby zachęcające i motywujące do działania innych. Zastanawiasz się, jaki motyw przewodni może mieć gra terenowa? Motyw z filmu lub z książki zawsze jest dobrym tropem. Coraz bardziej popularnym nawiązaniem w grze terenowej jest “Wiedźmin” czy “Gra o tron”. Tego typu gry team buildingowe często organizowane są np. na zamku w Ogrodzieńcu. 

Gry terenowe – Bossa Nova Events zapewnia oryginalne scenariusze

Uczestnicy jednej z naszych gier questowych mieli okazję poszukiwać skarbów na rozległym terenie Jury. Zaszyfrowane wiadomości były o różnym stopniu trudności. Uczestnicy mieli ograniczony czas na odnalezienie ukrytych artefaktów. Integracyjna gra terenowa z elementami team buildingu to fantastyczna, integrująca forma rozrywki, którą można zrealizować także po godzinach pracy, nie trzeba tracić całego dnia. Mapy, artefakty, tajemnicze listy sprawiają, że uczestnicy mogą przenieść się do innego świata. Jeżeli chodzi o quest, Kraków również ma wiele lokalizacji do zaoferowania pod gry terenowe. Doskonałym przykładem będzie Fort Boyard – gra terenowa zrealizowana przez nas na Kopcu Kościuszki. Wszystkie nasze gry są oryginalne, dopasowane tematycznie do miejsca oraz uczestników wydarzenia.