gra terenowa

BIESZCZADY – żeglarska gra terenowa dla firmy Suedzucker

Strona główna Portfolio BIESZCZADY – żeglarska gra terenowa dla firmy Suedzucker

BIESZCZADY – żeglarska gra terenowa dla firmy Suedzucker

Wyjazd firmowy i Bieszczady to duet idealny! Właśnie w tych zachwycających okolicznościach przyrody mieliśmy okazję przeprowadzić żeglarską grę terenową na Jeziorze Solińskim dla jednego z naszych Klientów – firmy Suedzucker. To jeden z tych wyjazdów, który na długo zapada w pamięć – i nam, i uczestnikom eventu. Team building udany, a widoki wręcz powalające!

Żeglarska gra terenowa – emocjonujący team building

Uczestnicy eventu to pracownicy firmy. Celem wyjazdu była integracja i zbudowanie silniejszych więzi w zespole. Gra terenowa pozwala na połączenie obu tych pierwiastków – odpowiednio dobrane zadania umożliwiają lepsze poznanie się osób biorących w niej udział, a wspólnie przeżywane emocje niesamowicie integrują grupę. Dlatego właśnie na tę formę team buildingu się zdecydowaliśmy. W przypadku opisywanego wyjazdu firmowego, nasza agencja eventowa postanowiła dodatkowo wykorzystać walory przyrodnicze terenu, na którym miał odbyć się team building i dla wzbogacenia fabuły gry wprowadziliśmy element żeglarski. Dlaczego? Żeglowanie wymaga współpracy, dyscypliny i wzajemnego zaufania, pozwala na zidentyfikowanie swoich mocnych i słabych stron. Aby móc oddać się relaksowi i cieszyć się  bezpiecznym pływaniem, cały zespół musi działać synergicznie – jak jedna, dobrze naoliwiona maszyna.

Gra terenowa – logistyka

Aby gra terenowa się udała i przyniosła zamierzony efekt, należy ją perfekcyjnie zaplanować i zrealizować. Warto wówczas skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy dysponują specjalistycznym know-how oraz wypracowanymi przez lata, skutecznymi narzędziami team buildingowymi. Agencja Bossa Nova Events posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej materii. Nasi pracownicy mogą pochwalić się mnóstwem udanych realizacji, a o skuteczności organizowanych przez nas gier niech świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Jeśli chcielibyście przeprowadzić team building dla Waszej firmy – zapraszamy do kontaktu. Nasze gry terenowe oparte są o indywidualnie dobrane zadania, profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji eventu oraz perfekcyjne zaplecze logistyczne. Organizując team building z naszą firmą, możecie mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, bezproblemowo i wyjątkowej atmosferze!