wyjazd firmowy

Integracyjna gra terenowa podczas konferencji branżowej

Strona główna Portfolio Integracyjna gra terenowa podczas konferencji branżowej

Integracyjna gra terenowa podczas konferencji branżowej

Słysząc: konferencja branżowa – myślisz: cały dzień siedzenia w sali, ogrom wiedzy, który przytłacza i zero rozrywki. I pewnie w wielu przypadkach masz rację! Ale na pewno nie, jeśli mówimy o wydarzeniach organizowanych przez Bossa Nova Events. Nasza agencja eventowa wie, jak uniknąć nudy podczas konferencji firmowych, pobudzić mózg do pracy na najwyższych obrotach, a dodatkowo zintegrować uczestników!

KONFERENCJA BRANŻOWA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

Wiadomo, że wielogodzinne wykłady czy szkolenia są obciążające dla naszego mózgu. Jeśli w trakcie konferencji nie mamy od nich żadnej odskoczni, obniża się koncentracja i zdolności przyswajania wiedzy. Dlatego bardzo ważne jest, aby organizując tego typu wydarzenie, w programie zawrzeć czas na rozrywkę i psychiczną regenerację uczestników. Nasza agencja eventowa szczególnie poleca ruch na świeżym powietrzu! Formą aktywności, która pozwoli się zrelaksować i w ciekawy sposób spędzić czas na zewnątrz, a dodatkowo zintegruje osoby biorące w niej udział, jest gra terenowa. 

GRA TERENOWA –  aktywna integracja i świetna zabawa

Mieliśmy okazję poprowadzić projekt dla zagranicznego, korporacyjnego klienta. Zadbaliśmy o najmniejsze detale gry terenowej i koncepcję programu szytą na miarę jego potrzeb. Z uwagi na fakt, że grupa była międzynarodowa, cała gra i poszczególne zadania odbywały się w języku angielskim. Tłem zabawy był piękny teren zielony pod Krakowem. Po zakończeniu gry terenowej wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci, zrelaksowani i gotowi do zdobywania nowej wiedzy, a w zespołach w naturalny sposób nawiązały się przyjacielskie relacje – które w przestrzeni biurowej miałyby małą szansę zaistnieć. Po raz kolejny aktywny team building sprawdził się idealnie jako dodatek do całodziennej firmowej konferencji i szkolenia!