integracja firmowa w biurze

Integracja firmowa w biurze – Transporeon

Strona główna Portfolio Integracja firmowa w biurze – Transporeon

Wydarzenie integracyjne w przestrzeni biurowej Transporeon

Gale, pikniki firmowe czy wyjazdy integracyjne to nie jedyne formy celebracji firmowego życia. Ciekawą alternatywą do wspólnego spędzenia czasu jest organizacja integracji firmowej w biurze – uwierzcie, że w tym przypadku pole do kreatywnych rozwiązań jest naprawdę duże! Ta forma firmowego spotkania jest idealna w post-pandemicznej rzeczywistości, aby pomóc pracownikom na nowo zaaklimatyzować się w miejscu pracy. Z przyjemnością udowodnimy tą tezę na przykładzie eventu integracyjnego, organizowanego dla jednego z naszych Klientów w krakowskim biurowcu. 

Lokalne podejście miarą sukcesu

Tym razem podczas poszukiwań pomysłów na motyw przewodni postanowiliśmy nieco zmienić myślenie i postawiliśmy na lokalne inspiracje. Nie tylko nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, ale również jesteśmy bezgranicznie zakochani w mieście, w którym żyjemy. W związku z tym postanowiliśmy, że zarazimy tą miłością również naszego Klienta i jego pracowników. Wyszło idealnie!

Nasz cel był jasny – kierując się hasłem #itsgreattoseeyou pragnęliśmy zachęcić pracowników do powrotu do biura i pokazać im, że rezygnacja z pracy zdalnej wcale nie musi być zła! Dodatkowo całe wydarzenie było tajemnicą, a pracownicy firmy myśleli, że czeka ich kolejny, zwykły dzień w pracy. Nic bardziej mylnego! Na poczet wydarzenia-niespodzianki stworzyliśmy iście krakowską aranżację w przestrzeni biurowej Klienta i zapewniliśmy uczestnikom lokalne doznania kulinarne. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły – od tabliczek do złudzenia przypominających tablice z nazwami krakowskich ulic, przez kolorowe wstążki w folklorowym motywie, pawie pióra, czerwono białe dekoracje kwiatowe, wianki na głowach hostess, po typowo lokalne menu! Jednak sama aranżacja to nie wszystko co czekało na pracowników tego dnia. Wspólne śniadanie, personalizowane smoothies, bluzy z brandingiem, kawowy poczęstunek i oczywiście open bar w towarzystwie najlepszych hitów muzycznych prosto od naszego DJ – elementy te tworzyły podczas eventu spójną, zaplanowaną całość.  

Z myślą o personalizacji

Na początkowym etapie współpracy zawsze prowadzimy szczegółowe rozmowy z Klientem, pytamy o jego wizje i preferencje i na tej podstawie budujemy cały koncept wydarzenia. Dla nas niezwykle ważne jest, aby zrealizować projekt, który będzie szyty na miarę konkretnych potrzeb, dlatego z największą starannością dbamy o personalizację nie tylko na etapie kreacji, ale również podczas eventu i po jego zakończeniu. Podczas realizacji w krakowskim stylu przenieśliśmy najsłynniejsze ulice miasta do biura naszego Klienta, ale to nadal on pozostawał najważniejszy.

Na potrzeby firmowego spotkania w biurze zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy m.in. ściankę do zdjęć z personalizowanym, neonowym napisem oraz grafikę nawiązującą do key visualu Klienta, która widniała na nie jednej planszy informacyjnej. Spersonalizowaliśmy nawet zdrowe smoothie – zarówno ich owocowo-warzywny skład jak i przywieszone do nich etykiety! Tak było podczas jednego z organizowanych przez nasz wydarzeń firmowych, ale to nie jedyne możliwości personalizowanych atrakcji. Tworzymy dedykowane gry zaaranżowane w przestrzeni biurowej, organizujemy tematyczne tygodnie przeróżnych aktywności, aktywizujemy pracowników firmy w ich środowisku pracy – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. 🙂

Impreza w biurze? Czemu nie!

Wydarzenia w biurze zazwyczaj kojarzą się ze spotkaniami biznesowymi i przerwami kawowymi. My natomiast oprócz dziennych atrakcji, zadbaliśmy również o część popołudniowo-wieczorną! Po dniu pełnym krakowskich aktywności, nasz DJ zwiększył głośność w swoim muzycznym sprzęcie i porwał całe (NAPRAWDĘ CAŁE) biuro do tańca! W akompaniamencie folklorystycznych dekoracji, zimnych koktajli i przede wszystkim w towarzystwie kolegów/koleżanek z pracy, uczestnicy bawili się hucznie do późnego wieczoru. Można? Można! 🙂

Jeśli pragniesz zorganizować kreatywny event firmowy dostosowany do Twoich preferencji, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć przyjazną przestrzeń, zaproponujemy nieszablonowy motyw przewodni a także zorganizujemy atrakcje, które przyciągną i zainteresują uczestników wydarzenia.