gala firmowa

Gala firmowa w japońskiej oprawie

Strona główna Portfolio Gala firmowa w japońskiej oprawie

Gala firmowa w japońskiej oprawie – poznaj kraj kwitnącej wiśni

Umiar, prostota i natura to trzy elementy stylu japońskiego. Podczas zorganizowanej dla naszego klienta gali firmowej przenieśliśmy się na kilka godzin do kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród atrakcji wieczoru nie zabrakło warsztatów japońskiej kaligrafii, warsztatów sushi i parzenia herbaty, a także wyjątkowej dekoracji i muzyki na żywo.

Tematyczna gala firmowa – japoński motyw przewodni

Organizując galę firmową z motywem przewodnim należy zadbać o to, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły spójną koncepcyjnie całość – począwszy od lokalizacji, poprzez wybrane atrakcje, aż po dekoracje przestrzeni eventowej. Organizowana przez nas impreza firmowa w stylu japońskim odbyła się w Krakowie. Naturalnym wyborem było zatem Muzeum Manggha. Wieczór rozpoczęliśmy od zwiedzania wystawy sztuki japońskiej z przewodnikiem, która przybliżyła nam niezwykłą kulturę kraju Kwitnącej Wiśni. Następnie, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w tym wyjątkowym świecie, goście wzięli udział w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty, doświadczyli japońskiej kaligrafii oraz poznali tajniki przygotowywania sushi. To była niesamowita podróż – zwieńczona pięknym koncertem na żywo i wspólną zabawą do samego rana. 

Gala firmowa dostosowana do oczekiwań firmy – elegancko i z klasą

Gala firmowa jest to event organizowany zazwyczaj w związku z ważnymi wydarzeniami w przedsiębiorstwie, np. podsumowaniem rocznej pracy, wręczeniem nagród dla najlepszych pracowników, nawiązaniem nowej współpracy biznesowej czy jubileuszem firmowym. Jest więc imprezą długo wyczekiwaną i starannie przygotowywaną. Nie ma tu miejsca na przypadek i jakiekolwiek niedociągnięcia. Musi być uroczyście, elegancko i z klasą! Nasza agencja eventowa zadbała dodatkowo o wyśmienite jedzenie, bez którego żadna udana impreza firmowa nie mogłaby się odbyć!

Możemy zorganizować gale firmową w różnych motywach przewodnich, poznaj kilka z nich:

  1. Stare Hollywood: Czerwony dywan, złote statuetki, eleganccy goście w długich sukniach i smokingach. To idealny motyw dla firmy, która chce poczuć blask i splendor epoki złotego wieku kina.
  2. Maskarada: Wzorowane na karnawałowych balach maskowych w Wenecji, ten motyw przewodni pozwoli uczestnikom założyć maski i przenieść się w świat tajemniczości i intrygi.
  3. Podróż dookoła świata: Stoły i dekoracje inspirowane różnymi krajami i kulturami, z jedzeniem i muzyką na temat danego regionu.
  4. Noc w kasynie: Zaproponuj uczestnikom gry stołowe, takie jak blackjack, ruletka czy poker. Dekoracje mogą nawiązywać do luksusowych kasyn w Monte Carlo czy Las Vegas.
  5. Retro/Vintage: Powrót do lat 20., 50., 70. czy 80., z odpowiednimi strojami, muzyką i dekoracjami.
  6. Gala Gwiezdnej Nocy: Dekoracje inspirowane kosmosem, planetami, gwiazdami. Możesz również użyć efektów świetlnych, które przypominają o nieskończoności kosmosu.
  7. Podwodny świat: Świat oceanu, syren i podwodnych stworzeń. Niebieskie i zielone światła, sieci, muszle oraz inne morskie dekoracje.
  8. Cyrkowy: Motyw przewodni oparty na klasycznych cyrkach, z artystami, klaunami, akrobatami i kolorowymi dekoracjami.
  9. Biały Bal: Elegancka i wyrafinowana gala, gdzie wszystko jest w kolorze bieli – od dekoracji, przez stroje, po jedzenie.
  10. Cztery pory roku: Wybierz jedną z pór roku lub łącz je wszystkie, prezentując różne aspekty każdej z nich, zarówno w dekoracjach, jak i w menu.

… i wiele innych! Wybór odpowiedniego motywu przewodniego zależy od charakteru firmy, jej wartości oraz tego, jakie wrażenie chce wywołać na uczestnikach gali firmowej. Ważne jest, aby motyw był spójny z całą organizacją wydarzenia i dostosowany do oczekiwań gości.

Szukasz sprawdzonego kontrahenta do organizacji gali firmowej z przytupem? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb. Porozmawiamy, doradzimy, zainspirujemy i zaproponujemy unikatowe rozwiązania – napisz do nas i porozmawiajmy o twojej gali czy wydarzeniu firmowym! Dla Bossa Nova Events najważniejsze jest dopasowanie motywu przewodniego oraz atrakcji eventowych.