gala firmowa

Gala firmowa w stylu Wielki Gatsby

Strona główna Portfolio Gala firmowa w stylu Wielki Gatsby

Gala firmowa w stylu Wielki Gatsby dla ponad 300 osób

Mieliśmy okazję zorganizować galę firmową dla grupy ok. 300 osób. Podczas tej niezwykłej imprezy firmowej przenieśliśmy się do lat 20-tych XX wieku – czasów prosperity gospodarczej, hedonizmu, prohibicji i burleski. Epoki, która była synonimem blichtru i wystawnych imprez. Zasmakowaliśmy czasów, w których pojawił się nowy styl pełen piór, węży boa, frędzli, opasek, niewielkich kapeluszy i wygładzonych fryzur. W latach 20-tych królowały nadmiar i radość oraz popularny w tamtych czasach… hazard!  Wizyta w kasynie była zatem obowiązkowa!

Nasza agencja eventowa odpowiedzialna była za kompleksową organizację gali firmowej, począwszy od opracowania motywu przewodniego imprezy, tematyczną dekorację przestrzeni eventowej, oprawę muzyczną i artystyczną wydarzenia, na zaproszeniach dla uczestników kończąc. 

A little party never killed nobody – czyli TEMATYCZNA GALA FIRMOWA

Klientowi zależało, aby ten wieczór był wyjątkowy, dlatego zaproponowaliśmy motyw przewodni gali firmowej. Celem naszej agencji eventowej było jak najlepsze oddanie klimatu epoki i tym samym osiągnięcie efektu WOW. Chcieliśmy, aby uczestnicy gali poczuli się jak na prawdziwym balu u Wielkiego Gatsby’ego! Sądząc po nastrojach gości i istnym szaleństwie na parkiecie do białego rana – chyba nam się udało!  Podczas tego eventu byliśmy odpowiedzialni również za zapewnienie strojów tematycznych dla uczestników imprezy. 

Bal u Wielkiego Gatsby’ego – atrakcje gali firmowej

Organizacja gali firmowej w stylu lat 20-tych wymagała wyjątkowej oprawy artystycznej i rozrywkowej. Goście mogli spróbować swoich sił przy prawdziwych stołach kasyno, obsługiwanych przez profesjonalnych krupierów, następnie wspólnie zatańczyć niezwykle popularnego w tamtym czasie charlestona oraz wziąć udział w licznych konkursach prowadzonych przez fantastycznego konferansjera, który wciągnął do zabawy całą salę. Całości dopełniły tematyczne stroje obsługi oraz uczestników eventu, a także doskonała muzyka, która płynęła z głośników przez całą noc! To była naprawdę niezapomniana tematyczna gala firmowa, z wartościowym programem eventowym, który z przyjemnością powtórzymy! Dlatego jeśli Wasza firma również chciałaby doświadczyć cudownego szaleństwa rodem z lat 20-tych – zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcia: Vjolca Belhulhi/ Instagram: @vjolcabehluli