gala firmowa

Gala firmowa pełna emocji – GOB Gala Awards

Strona główna Portfolio Gala firmowa pełna emocji – GOB Gala Awards

GOB Gala Awards – pełna emocji gala firmowa

Pełna emocji gala firmowa GOB Gala Awards już za nami! Tego wieczoru zorganizowaliśmy niesamowity, międzynarodowy event firmowy ze streamingiem na żywo w 7 lokalizacjach na świecie! Jak zawsze, zrealizowana przez nas wieczorna gala firmowa była oryginalnym projektem, pełnym niezapomnianych emocji i przeżyć uczestników. Dodatkowo, dzięki najnowszym technologiom, w evencie wirtualnie wzięli udział także pracownicy firmy z oddziałów z całego świata, mogąc na żywo śledzić relację z wydarzenia!

Gala firmowa – liczy się pomysł!

Oficjalna gala rozdania nagród dla najlepszych pracowników to event, na który zawsze z niecierpliwością czeka cała firma. Nie inaczej było i tym razem! Organizując wieczorną galę firmową warto zadbać o jej wyjątkową oprawę. Jednym z pomysłów może być motyw przewodni, który zaskoczy uczestników i podkreśli charakter eventu. Całość dopełnią idealnie dobrane atrakcje, tematyczne dekoracje, oświetlenie oraz technika sceniczna. Nasza agencja eventowa od lat współpracuje z najlepszymi w branży, dlatego jeśli potrzebujecie pomocy w organizacji gali firmowej – dajcie nam znać! Czerpiemy inspiracje z międzynarodowych wyjazdów targowych i światowych gali biznesowych, zatem już na poziomie projektowania eventu zaskakujemy naszych klientów wyjątkowymi pomysłami!

Gala firmowa i nowe technologie

GOB Gala Awards to doskonały przykład wykorzystania najnowszych technologii do wzbogacenia i urozmaicenia eventu firmowego. Streaming na żywo do 7 różnych lokalizacji na świecie pozwolił na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowanie szerszemu gronu odbiorców. Dzięki temu, zbudowane zostało poczucie wspólnoty i integracji wszystkich pracowników firmy. Na bieżąco realizowane i nagrywane były także wywiady ze zdobywcami nagród, co z pewnością stanowi wspaniałą i emocjonalną pamiątkę gali firmowej. Nowe technologie mogą być również wykorzystane do extra brandingu firmy. Możliwości jest bardzo wiele! Jeśli więc planujecie organizację gali firmowej, zapraszamy do kontaktu. Bossa Nova Events chętnie ją dla Was wykreuje i zrealizuje, abyście Wy mogli już tylko świętować!

Bossa Nova Events kreuje i realizuje event, nasi Klienci go celebrują! 

Zdjęcia: Michał Lichtański http://www.lichtanski.com