event

Event motoryzacyjny dla firmy ISUZU

Strona główna Portfolio Event motoryzacyjny dla firmy ISUZU

Event motoryzacyjny dla firmy ISUZU

Motoryzacyjna firma ISUZU przetransportowała własne auta z Belgii, aby przetestować je w wyjątkowych warunkach – na drogach Jury Krakowsko–Częstochowskiej. Było szybko, ekstremalnie i bardzo ciekawie! Przy okazji, międzynarodowa grupa pracowników zwiedziła z nami wiele pięknych zakątków Małopolski! 

OFF ROAD – pomysł na event firmowy z adrenaliną

Firma ISUZU specjalizuje się w produkcji aut terenowych, dlatego aż prosiło się, aby sprawdzić je na off-roadowych szlakach Jury! Doświadczeni kierowcy byli gwarancją bezpiecznej, ale równocześnie szalonej zabawy, która dostarczyła niewiarygodnych emocji! Dlatego jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy, który zapewni uczestnikom ekstremalne doznania, jest to propozycja właśnie dla Ciebie! 

Off-roadowa przygoda może odbyć się bezdrożach dowolnie wybranej lokalizacji w Polsce (służymy radą w tym temacie) lub na specjalnie przygotowanym torze 4×4 (np. w Moto Parku Kraków). Wykwalifikowana kadra instruktorów zapewni ogromną dawkę adrenaliny i wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników eventu firmowego!

Jura Krakowsko-Częstochowska – IDEALNA NA WYJAZDY FIRMOWE!

Oprócz szlaków off-roadowych, Jura Krakowsko-Częstochowska ma wiele więcej do zaoferowania – przekonali się o tym pracownicy firmy ISUZU. Tereny te obfitują w przepiękne krajobrazy, malownicze jaskinie, imponujące ostańce skalne, skałki wapienne, zachwycające doliny, a nawet rozległe pustynie! W pejzażu wyróżniają się liczne średniowieczne zamki, eleganckie pałace i zabytki architektury drewnianej (kościółki, sanktuaria, skanseny). Obszar ten przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom przyrody i architektury, ale również poszukiwaczom przygód, których przyciąga tu możliwość aktywnego wypoczynku. 

W programie takiego wyjazdu firmowego nie powinno zabraknąć:

  • wizyty w Ojcowskim Parku Narodowym – pomimo, że jest to najmniejszy park narodowy w Polsce, swym pięknem nie ustępuje innym – możemy w nim podziwiać formacje skał wapiennych (z maczugą Herkulesa na czele), jaskinie (Grota Łokietka, Jaskinia Ciemna) oraz ruiny zamku, przespacerować się szlakami turystycznymi wśród drzew lub Doliną Prądnika do zamku w Pieskowej Skale,
  • wizyty w zamkach i pałacach : w Podzamczu (Ogrodzieniec), Mirowie, Pieskowej Skale, Bobolicach i oczywiście na Wawelu,
  • wizyty w punkcie widokowym Czubatka, z którego można podziwiać Pustynię Błędowską,
  • zwiedzania Starego Miasta i Kazimierza w Krakowie,
  • spotkania ze Smokiem Wawelskim,
  • zjazdu tyrolką na zamku Ogrodzieniec,
  • spaceru Dolinkami Podkrakowskimi i …  wymieniać można by w nieskończoność!

DMC INCOMING – czyli zagraniczni goście w Polsce

Jak widać na powyższym przykładzie, Polska jest niezwykle atrakcyjną destynacją turystyczną. Dlatego warto pokazywać ją zagranicznym gościom! Bossa Nova Events z radością będzie wsparciem dla wszystkich firm, które goszczą klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników z zagranicy. Kompleksowo organizujemy wyjazdy w najdalsze zakątki Polski, pokazujemy niesztampowe atrakcje i zabytki oraz niebanalne miejsca eventów firmowych. Dysponujemy szeroką i sprawdzoną bazą obiektów noclegowych, bankietowych, gastronomicznych i rekreacyjnych. Program wyjazdu zawsze dopasowujemy indywidualnie do grupy. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze dużych, firmowych imprez (dla ponad 2000 osób jednocześnie), jak i małych, kameralnych wyjazdów firmowych. 

I wiecie co jeszcze? Zawsze pokazujemy Polskę najpiękniej, jak to tylko możliwe! Nasi zagraniczni klienci zawsze są pod wielkim wrażeniem tego, jak ciekawie w naszym regionie można zorganizować event firmowy.