firmowy off road

Firmowy OFF ROAD safari śladami serialu „Wataha”

Strona główna Portfolio Firmowy OFF ROAD safari śladami serialu „Wataha”

Firmowy OFF ROAD safari śladami serialu „Wataha”

Każdy z Was zapewne słyszał o kultowym serialu WATAHA – jeśli tak jak my jesteście fanami tego serialu to na pewno spodoba Wam się ostatnia realizacja dla jednego z naszych stałych klientów. Tym razem stanęliśmy przed zadaniem organizacji oryginalnego wyjazdu firmowego, który wzbudzi wiele emocji, adrenaliny i będzie wielkim wspomnieniem wśród uczestników! 

TEMATYCZNE WYJAZDY FIRMOWE – niezapomniane wspomnienia na lata!

Od początku naszej działalności z sukcesem zorganizowaliśmy już dziesiątki, a nawet kilkaset wyjazdów integracyjnych! Oprócz ogromnego doświadczenia i wielu potrzebnych w organizacji wyjazdów narzędzi, daje nam to również bogatą, kreatywną bazę scenariuszy, motywów i pomysłów na firmową integrację, a jak wiemy każdy uczestnik takiego eventu lubi być zaskakiwany, a każda realizacja musi być wyjątkowa!

Firmowe wyjazdy integracyjne to bardzo często stały, coroczny punkt w kalendarzu organizacji. Dają one bowiem wymierne korzyści, do których nie trzeba przekonywać. Dobrze zorganizowane i odpowiednio dobrane do grupy wyjazdy integracyjne, pozwalają na znaczną poprawę relacji w zespole czy zbudowanie ich od nowa. Niezależnie od tego czy organizujemy dla klienta spokojną wycieczkę i zwiedzanie miasta, czy pełne adrenaliny, survivalowe zmagania w terenie – zawsze osiągamy wyznaczone przed nami wcześniej cele!

NA SUKCES ZESPOŁU WPŁYWA ODPOWIEDNIO DOBRANY TEAM BUILDING

Aby zagwarantować satysfakcję i zadowolenie uczestników zawsze staramy się dopasować motyw i atrakcje do konkretnego zespołu. Mamy bowiem świadomość, że w zależności od stażu znajomości, branży czy wielkości organizacji, klienci mają różne potrzeby i oczekiwania co do integracji firmowych. Niezależnie od oczekiwań, z Bossa Nova Events można mieć pewność, że zorganizowany wyjazd integracyjny pozostanie w pamięci uczestników na długo!

BIESZCZADZKIE BEZDROŻA – to gwarantowany off-road pełen wrażeń

Wydawać by się mogło, że zwykłe jeżdżenie samochodami w terenie, to nic ciekawego, a już na pewno nie dla wszystkich. Wystarczy jednak zadbać o odpowiednią aurę, zaprosić uczestników w piękne tereny i wciągnąć do świata fabuły! Właśnie dlatego, tym razem postawiliśmy na najnowsze trendy i zabraliśmy uczestników polnymi i leśnymi drogami w miejsca gdzie kręcone były sceny do serialu Wataha. Uczestnicy musieli przeprawiać się samochodami terenowymi pokonując naturalne przeszkody terenowe, głębokie zaspy, zamarznięte potoki i dzikie doliny. Dzikie i niezamieszkane bezdroża Bieszczad stwarzają idealną scenerię i warunki o każdej porze roku. Ekipa prowadząca wyprawę osobiście pomagała filmowcom w wyborze miejsc kręcenia poszczególnych scen filmu. Nikt nie zna Bieszczad lepiej niż oni! W zależności od warunków pogodowych,  alternatywą do aut 4×4 mogą być skutery lub quady. 

Jeśli zastanawiasz się nad organizacją oryginalnego wyjazdu firmowego dla swoich pracowników, ale obawiasz się, że wszystkie możliwości macie już wypróbowane, skontaktuj się z nami! Bossa Nova Events to kreatywny zespół, który nie bieżąco śledzi trendy branży eventowej i codziennie wymyśla nowe scenariusze wyjazdów i kreatywnych team buildingów. Zapraszamy do współpracy!