team building firmowy

Aktywny team building w Skansenie!

Strona główna Portfolio Aktywny team building w Skansenie!

Aktywny team building w Skansenie!

Jedną z naszych letnich realizacji była gra teambuildingowa w urokliwym Skansenie w Sierpcu. Dla naszego nowego klienta przygotowaliśmy pełną emocji grę – geocaching! Jedno jest pewne – uczestnicy na pewno zapamiętają ją na długo!

Hotel położony na terenie Muzeum

Na lokalizację rozegrania gry terenowej wybraliśmy naprawdę wyjątkowe miejsce – hotel usytuowany na obszarze Muzeum Wsi Mazowieckiej, otoczony malowniczymi terenami zielonymi. Obiekt zachwycił uczestników eventu i pozwolił na przeprowadzenie gry w zapierającej dech w piersiach okolicy!

Geocaching – na czym polega?

Geocaching to nowoczesna, terenowa gra, która polega na poszukiwaniu tzw. skrytek (skrzynek) uprzednio ukrytych przez organizatorów gry. Drużyna, której uda znaleźć się najwięcej skrzynek zwycięża! Ukrywane przeważnie w interesujących miejscach skrzynki zawierają dziennik odwiedzin, do którego wpisują się kolejni znalazcy, a także ewentualne drobne upominki na wymianę. Lokalizacja miejsca ukrycia skrytki przekazywana jest przez jej założyciela innym uczestnikom gry poprzez wprowadzenie współrzędnych geograficznych w jednej ze specjalnych internetowych baz danych, tzw. serwisów geocachingowych. Uczestnicy komunikują się z organizatorem i pozostałymi graczami za pomocą krótkofalówek, co nadaje grze jeszcze bardziej terenowy i team buildingowy charakter! 

Grę można urozmaicić dodatkowymi zadaniami, np. quizem firmowym lub zadaniem terenowym połączonym z poszukiwaniem i fotografowaniem określonych miejsc na mapie, z czego oczywiście skorzystaliśmy. 🙂 Zawsze wplatamy spersonalizowane elementy w nasze realizacje. Najważniejsze jest dla nas to, żeby Klient czuł się zaopiekowany oraz żeby wiedział, że działamy na jego korzyść.

Poszukiwanie skarbów w sercu skansenu!

Zabawę rozpoczęliśmy od zapoznania uczestników z zasadami gry, rozdaniu pakietów startowych oraz podziału na drużyny. Po wyjaśnieniu reguł i rozwianiu wszelkich wątpliwości, grupy ruszyły do boju! Nie zabrakło emocji, adrenaliny i przede wszystkim ciekawych obserwacji podczas gry. Dodatkowych wrażeń dostarczyła iście tropikalna pogoda, która i tak nie zniechęciła naszych poszukiwaczy skrzynek! Jednogłośnie uważamy, że każda drużyna zasłużyła na pierwsze miejsce! Co najważniejsze – drużyny w pełni wykorzystały potencjał integracyjny naszej rozgrywki i były gotowe na wspólny wieczór pełen atrakcji. 

Jesteś zainteresowany organizacją kompleksowego wyjazdu firmowego dla swoich pracowników lub jedynie części aktywności podczas całego eventu? Zgłoś się do nas, a przygotujemy specjalnie dopasowaną i spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy.